MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

kasia1179 (offline)

13-02-2014 16:10:18

Kołobrzeg
Zokiki to super wiadomość przekazał Ci lekarz smiling smiley Podwyższony cukier może byś nie tylko od słodyczy. Podobno trzeba uważać na smażone, niektóre owoce, jogurty owocowe bo mają dużo cukru, może u Ciebie właśnie bardziej od takich rzeczy niż od słodkiego
Radmag u mnie pierwszy rok w przedszkolu był identyczny, 2 tygodnie w domu i tydzień w przedszkolu sad smiley Zdrówka dla synusia smiling smiley
myszka mi robaczki nie wylazły grinning smiley całe szczęście grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

13-02-2014 16:46:19

D-wo-Koszalin
Zokiki .może masz takie spalanie cukru smiling smiley ale dobrze że skonsultowałaś to z lekarzem i jest oki. a masz w domku glukometr?mogłabyś sobie sama pomierzyć z ciekawości cukier kilka razy przed jedzeniem i po.
ja miałam 79 i po dwóch godzinach 128.

Myszka pięknie w tej Twojej Wiśle ula la smiling smiley mnie się pytali czy jestem w ciąży ze bierzemy ślub ależ to było denerwujące wrrr u mnie robaki nie wychodzą hehe

Kasia ja pamiętam, ze moja siostra też miała zwykły piankowy i nic jej nie jest smiling smiley wiesz co mi napisali w mailu, że za aktywność karty dają mi ten rabat. ja daję tą kartę nawet jak nie kupuję nic dla dzidzki ani dla kobiet w ciaży, bo wtedy jest ona aktywana, w "użyciu".

Radmag biedne te Twoje dziecko. dużo zdrówka dla Tomeczka.

ja miałam robioną przed wypiciem i dwie godziny po wypiciu glukozy. faktycznie wszędzie inaczej jest.
My kupiliśmy materacyk kokos-pianka-kokos. i wcale nie jest az taki twardy.wydaje mi się ze w sam raz po tym jak porównywałam w sklepie z innymi. był jeden o wiele twardszy.
Byłam dzisiaj u dentysty, kurcze znowu mi plomby nie włożyła tylko okropne lekarstwo fuuj. umyłam dzisiaj okna w domu tak mi się nie chciało ale niestety mus ;/(teściowa sie zwala w sobote, bo mój mądry mężuś pochwalił się teściom, ze mamy już pokoik zrobiony i chcą zobaczyć jakby jeszcze było co wrrrr nie znoszę jak się do nas zwalają.) a teraz ide jesc lody bo mam chcice na nie od paru dni i już nie wytrzymam dłużej hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

13-02-2014 17:32:13

heheh Strzałka współczuję wizytacji sad smiley na długo zostają ?
Uważaj tylko na siebie bo jednak to duży wysiłek takie mycie okien, ja niestety nie mogę umyć ale mamuśka za tydz przyjeżdza na kilka dni to już się zdeklarowała że zrobi generalne porządki smiling smiley

Z tymi materacami to może i chwyt a może i prawda , ciężko powiedzieć ale skądś się jednak biorą takie teorie i wiele rzeczy z biegiem czasu i technologią wychodzi na światło dzienne to trzeba przyznać grinning smiley My mam z mężem materac Janpol dejmos termoelastyczny za który zapłaciliśmy 2000 zł i sobie nie wyobrażam spać na czymś innym a jak jedziemy do moich rodziców gdzie jest wersalka to umieramy jak księżniczki na ziarnku grochu, niestety do dobrego człowiek się przyzwyczaja grinning smiley No i dla dziecka w sumie nie będę żałować tych 250 zł na ten materac w sumie ze 3 lata mam nadzieję że będzie spać w łóżeczku.
A Strzałka piankowe to bardzo dobre materace i również polecane przez specjalistów, i właśnie mówią że są dobre takie łączone jak np masz pianka- z czymś. Moim zdaniem po prostu trzeba sprawdzić nie ważne z czego on jest oby nie był zbyt twardy bo chyba żadna z nas nie chciałaby spać jak na "deskach".

Zokiki a widzisz nie ma co się tak przejmować, no zdarza się , będziesz pewnie musiała przestrzegać diety kilku reguł , zasad i będzie dobrze smiling smiley Z tym badaniem to w sumie nie wiem jak jest nie orientuje się ale w sumie mam porównanie jak był po 1 h i po 2 h hehe to widać czy cukier spadł po 2 h tak jak powinien.


haha Myszka a to o to chodziło z tymi robaczkami ... grinning smiley Praktycznie codziennie oglądam DDTV a dziś akurat nie włączyłam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

13-02-2014 18:16:48

D-wo-Koszalin
my jak kupowaliśmy materacyk to babka w sklepie mówiła, ze zależy jakie hasło rzucą w szkole rodzenia i babki zaraz przylatują i kupują te materacyki i że co roku jest moda na coś innego hehe.
<Lila> na 1 dzień na szczęście przyjeżdżają tyle dobrego. grinning smiley, dobrze, że Ci mama pomoże smiling smiley. u mnie mąż miał umyc okna ale wziął sie za składanie łóżeczka a ja w ten czas zdążyłam umyć okna tak bym sie nie doczekała.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

13-02-2014 19:07:25

Świebodzin
Myszka, blee z tymi robaczkami. Możliwe, że się zalęgły w fabryce.

Kasiu, wydaje mi się, że ten cukier mam od owoców i soków owocowych. Dużo tego jem, a jednak za zdrowe to nie jest. Trochę przeczytałam na ten temat.

Strzałka, nie mam glukometru. Ty sobie kupiłaś?
Też myłam dzisiaj okna, ale mąż nawet nie chciał mi pomóc, grr. Niech się teściowie nacieszą pokoikiem, jeden dzień się przemęczysz. Chociaż mogliby poczekać aż urodziszsmiling smiley

Lila, no to rzeczywiście jak Ty z mężem masz takie luksusy to i dzidzia będzie miała smiling smiley My mamy twarde łóżko i wygodnie nam się śpi. Na miękkim jest mi niewygodnie, co kto lubi :p

Ech, jutro walentynki. Lubicie takie dni?


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

13-02-2014 19:33:15

D-wo-Koszalin
Zokiki ja poszłam do apteki zapytać sie po ile mają glukometry a babka że za darmo trzeba było tylko tam podać imię i nazwisko to podałam zmyślone hehe i mam za free. moja mama znowu kupiła w aptece za 1 grosz, więc proponuję iśc do apteki i się zapytac może akurat bedą mieli, najlepiej w kilku popytać. tak to jest z tymi mężami hehe.
walentynek jakoś nie obchodzimy z mężem bo jak to się mówi jak się kocha to cały rok tam samo i cały czas trzeba tą miłosć pielęgnować smiling smiley ale jakby nawet to mąz jest w pracy wiec "problem" z głowy smiling smiley. jedynie siostrze dałam dzisiaj mega lizaka serce i jej ulubione perfumy hana montana czy jakoś tak hehe.

Lila ja właśnie z miesiąc temu tez oglądałam te literki drewniane i się zastanawiam czy nie zamówić "NADIA" bo są bardzo śliczne. widziałam też materiałowe ale te drewniane ładniejsze i te wzorki. cudo na ścianę ekstra


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Kachazaba (offline)

13-02-2014 21:12:17

Gdańsk
Hej dziewczyny smiling smiley a my w szpitalu na patologi ciąży odeszły mi trochę wody i miałam skurcze mam nadzieje ze jeszcze trochę mała posiedzi kiedy wyjdę nie wiem chyba do końca porodu zostane sad smiley Czuje się całkiem dobrze bóle krocza pozdrawiam smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

13-02-2014 21:52:27

D-wo-Koszalin

Kachazaba
jej współczuje..trzymaj sie Kochana sad smiley zaciskaj nogi :* niech dzidzia jeszcze posiedzi. bądz dzielna


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

13-02-2014 22:43:11

Kachazaba o matko, strasznie brzmi co piszesz, ale dobrze teraz jesteś pod opieką specjalistów to na pewno będą cały czas mieć oko na Ciebie i dzidzię, szkoda że możliwe że będziesz musiała tak długo spędzić w szpitalu sad smiley pisz na bieżąco co i jak i trzymaj się cieplutko :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.