MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

17-02-2014 15:58:22

D-wo-Koszalin
Myszka To chyba hormony smiling smiley tez ostatnio leżałam i pół dnia ryczałam. Brzuch do góry ciąża nie ma co dołować i kulać, bo Viktoria tez jest w tedy smutnabuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

17-02-2014 16:35:45

Bielsko-Biała
hej Kochanesmiling smiley
Ja znowu mam mega zaległości w czytaniu- postaram się szybko nadrobićsmiling smiley
Zdjęcia z brzuszkiem też ciągle brak... ale też spróbuję i to nadrobićsmiling smiley
Za to wklejam inne zdjęcie- natchnęłyście mnie z tymi literkami- postanowiłam, że zrobię sama syneczkowismiling smiley
I oto moje weekendowe rękodziełosmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

17-02-2014 17:00:54

Świebodzin
Kasiu, brzuszek uroczy - taki duży i okrąglutki.

Myszka, świetna sesja, zawsze będziesz miała brzuszkowe pamiątki smiling smiley Też planujemy z mężykiem sesyjkę, ale dopiero w kwietniu. Będę miała już wiekszy brzuch tongue sticking out smiley
Nie smutaj :*

Lila, u mnie też uroczo na dworze.

Strzałka, mmm na pierogi też mam chęć, ale z grzybami i z kapustą.

Ewaban, super ozdóbka.

A ja byłam dzisiaj w mieście, odebrałam wyniki na toksoplazmozę i wynik jest ujemny. Zrobiłam tez małe zakupki i poszłam do biblioteki. Potem obiad, zabawa z dzieciakami i teraz usiadłam na kompa. Lubię takie dni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Asiula23 (offline)

17-02-2014 17:28:58

Gródek
czesc dziewczyny. Co za koszmar. Od pewnego czasu jest ze mna zle. Mam kuracje zelazem i powiem wam, ze ta anemia jest strasznie koszmarna. Leze w lozku i nie ruszam sie, bo mam zawroty glowy i drgawki. A od niedawna strasznie uciazliwe biegunki o czarnym zabarwieniu. Jestem na wykonczeniu, a tu jeszcze tak dlugo sad smiley


StrzalkaMa (offline)

17-02-2014 18:11:19

D-wo-Koszalin
Ewa super zrobiłaś te imię i sama na dodatek smiling smiley zaniedbujesz nas ;p

Zokiki najaktywniejsza mamusia z Ciebie chyba wśród nas smiling smiley pozazdrościć tej energii. dobrze, że wyniki ujemny smiling smiley

Asiula poniekąd Cię rozumiem, bo tez mam niedobór żelaza, faktycznie też mam częściej zawroty głowy. nie zazdroszczę tych dolegliwości. czarne zabarwienie jest spowodowane żelazem które przyjmujesz, przynajmniej tak jest w moim przypadku, bo nawet u ulotce jest napisane że podczas przyjmowania tak jest. ale z tą biegunką nie dobrze. pij dużo żebyś się nie odwodniła ;/ trzymaj się Kochana. jeszcze nie całe 3 miesiace to już nie 9 smiling smiley trzeba dać radę. ale skoro masz aż takie dolegliwości i nie przechodzą może powinnaś się skonsultować z lekarzem i powtórzyć badania?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

17-02-2014 20:12:38

Zokiki normalnie Energizer z Ciebie ale dobrze! trzymaj się tak dobrze i aktywnie jak najdłużej smiling smiley
Super że wyniki dobre :*

Myszko nie martw się , jutro będzie lepszy dzionek, ja też tak czasem mam, to chyba faktycznie te hormony, raz lepszy-raz gorszy dzień :/

Asiula maskara , ale długo się kochana nie odzywałaś musisz już na prawdę być wykończona sad smiley Trzymaj się kochana, wracaj szybko do zdrowia i oby Ci te okropne dolegliwości minęły sad smiley

Ewa cudnie Ci to wyszło i jeszcze sama zrobiłaś ! Niesamowite , masz talent , ja już zamówiłam literki LILKA za 2 tyg powinny być, niestety ja beztaleńcie jestem więc sama nawet serwetki bym nie wyszyła heheh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

17-02-2014 20:33:51

D-wo-Koszalin
LiLA Daj znać czyi faktycznie te literki wyglądają tak jak na zdjęciach, bo też sie na nie czaje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Maalenstwo90 (offline)

17-02-2014 22:42:23

Lublin
Cześć dziewczyny smiling smiley Ja już po pracowitym weekendzie, jeszcze tylko mi zostało 2 zaliczenia, ale 1 w ten a 2 w następny weekend, więc już będzie mi już lżej sie do nich przygotować. Ogólnie ściągi się przydały grinning smiley zobaczymy jeszcze jakie będą wyniki, wiem ze z jednego mam 4 więc już jest dobrze smiling smiley A jeżeli chodzi o moje studia, to jestem na 1 roku magisterki więc zostały mi jeszcze 3 semestry i będzie koniec smiling smiley nareszcie winking smiley
Dzisiaj byłam u siostry i pomalowała mi włosy na głęboki brąz smiling smiley jestem zadowolona, ale jeszcze zobacze jak to wyszło w świetle dziennym, już raz malowałam tą farbą i byłam bardzo zadowolona, ale teraz nie wiem czy odrost będzie miał taki sam odcień jak reszta czy będzie jaśniejszy.

Kachazaba trzymaj się i leż grzecznie, chociaż wiem, że ciężko być w szpitalu ale czego nie zrobimy dla naszych pociech smiling smiley Dużo zdrówka dla Was

Myszka i Kasia brzuszki super smiling smiley jeszcze niedawno nic nie było po nas widać a teraz.. rośniemy w oczach grinning smiley Pomysł z sesją super, w sumie już z mężem zrobiłam sobie pare zdjęć ale, robiliśmy je sami więc są takie sobie.. musimy poprosić o sesję siostrzenicę

Ewaban literki słodkie smiling smiley Podziwiam smiling smiley Ja mam teraz tyle czasu ale nie chce mi sie robić niczego, nawet maszyny wyciągnąć. Kupiłam pare pieluszek flanelowych do wycierania buzi, ale zamierzam każdą podzielić na 4 żeby mieć takie mniejsze ściereczki do wytarcia buziaka zamiast takiej wielkiej, ale trzeba się do tego zabrać... a ja po prostu nie mogę się do tego zabrać.. wstyd

Ja dzisiaj nabrałam ochoty na placki ziemniaczane, ostatnio wyszły mi takie dobre a dzisiaj zapomniałam dodać jajka i nasiąkły tłuszczem sad smiley ale wcale mi to nie przeszkadzało zeby je wchłonąć ze śmietaną, jogurtem naturalnym, sosem z pieczarkami i na koniec zagryść ogórkiem konserwowym... mój mąż się tylko na mnie patrzył grinning smiley

Moja chrześnica ma fazę na kobiety w ciąży, i cały czas męczy moją siostrę żeby przyjechać do mnie lub żebym ja przyjechała do niej. Dzisiaj przyłożyła ucho do mojego brzucha i rączki ale niestety malutka była bardzo leniwa i nie chciała się ruszać. A w przedszkolu jak idzie leżakować wkłada sobie misie pod bluzkę smiling smiley Dzieci są takie słodkie.. smiling smiley Ciekawe jaka będzie moja niunia


[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

17-02-2014 22:53:07

Strzałka jasne nie ma sprawy jak tylko przyjdą wkleję foto żebyś mogła zobaczyć jak to w realu wygląda smiling smiley

Maleństwo super że już powoli zmierzasz ku końcowi z tymi sesjami bo się zamęczysz hehe
z tymi pieluszkami ja tak samo kupiłam kilka tetrowych zwykłych i mamuśka mi obszyje , tak jak mówisz czy wytrzeć buźkę czy położyć sobie na ramię jakby się ulewało , zawsze się przyda.
hehe śmiechowa ta Twoja siostrzenica, kurcze skąd te dzieci mają takie pomysły grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 22:54 przez LilaC.

myszka1982 (offline)

18-02-2014 08:50:04

Wisła
PRZECUDNE smiling smiley Posłuchajcie Dziewczyny smiling smiley Ja miałam cały czas ciareczki na rekach smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.