MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

16-02-2014 16:49:36

Kasiu nawet nie wiedziałam o tej opcji door to door, ale super jak tak to nie ma się co zastanawiać, w razie czego żadnych dodatkowych kosztów nie będziecie ponosić smiling smiley Luca bardzo mi się podoba , kurcze w sklepie się wpatrywałam w niego , tylko ze względu na mój wysoki wzrost szukałam czegoś troszkę wyższego, ale na Twoim miejscu brałabym bebetto hehe grinning smiley

Ale macie rację trzeba zamawiać bo non stop się zmienia decyzję, a jak się zobaczy coś innego to zaraz po głowie chodzi a tak już jest i koniec ! grinning smiley


Strzałka wygrzej się , odpoczywaj , oby przeszło !

Zokiki nawet do sklepu sad smiley( Wiem brzmi to strasznie hehe
dobrze że maż dba mimo wszystko bo wyobrażam sobie jakie masz pokusy , jak czegoś nie można to tak się chce !
Ja nie jadam dużo słodkości ,ale pewnie jakby mi zabronili to starszliwie by mi się ich chciało ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

16-02-2014 21:52:55

Wisła

Zokiki (offline)

16-02-2014 22:02:31

Świebodzin
Lila, trafiłaś w sedno! Właśnie ja też nie jadłam dużo słodyczy. Ale teraz na wszystko mam ochotę. Zakazany owoc smiling smiley
Oj, z tym niewychodzeniem to musi Ci być ciężkosad smiley Chyba nikt nie lubi siedzieć całymi dniami w domu.
Ale teraz musimy trochę pocierpieć, żeby nasze dzieciaczki urodziły się zdrowe.

Myszka, super brzuchol. Fajny napis, sama zrobilaś?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-16 22:13 przez Zokiki.

myszka1982 (offline)

17-02-2014 08:38:03

Wisła
Taka sesyja zrobiona przez przyszłą Szwagierkę smiling smiley









[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

17-02-2014 12:21:48

Kasia no no pokaźny Twój brzuchalek ! Ale super wyglądasz ! brzusio duży a Ty taka zgrabna.


Myszka super sesyjka i bardzo mi się podoba też te z napisem na brzusiu grinning smiley Fajną będziecie mieć pamiątkę, muszę też z mężykiem wykombinować i zrobić kilka takich fajnych zdjęć na pamiątkę !



Jak mija dzionek ? U nas pięknie, wiosennie aż miło , pootwierałam okna i mi zaszumiało w głowie chyba od tego świeżego powietrza grinning smiley
Chatka w końcu po tych remanentach posprzątana, także aż miło ;p
Siedzę i myślę co by tu na obiad zjeść i mam taką ochotę na kopytka że nie wytrzymam , musi maż kupić.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

17-02-2014 12:53:01

Kołobrzeg
Lila u nas też dzisiaj super pogoda smiling smiley Słonko świeci za oknem aż miło smiling smiley U mnie remont niestety trwa i syf i bałagan nie z tej ziemi, nawet nie zabieram się za jakieś wielkie porządki bo się nie opłaca. Ja też leżę i myślę co by tu na obiad pytajnik


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

17-02-2014 14:16:05

D-wo-Koszalin
Kasia cudowny brzuszek, zgrabniutki smiling smiley

Myszka sesja super smiling smiley bardzo fajnie.

Lila ja Ci współczuję, ze na dwór nawet na chwilę wyjść nie możesz.

u mnie pogoda też fajniutka, słonko świeci tyle, że wiatr wieje. ja miałam ochotę na pierogi ruskie smiling smiley ale ostatecznie zrobiłam z lenistwa pomidorówkę winking smiley
czekam na wyniki badań z moczu, dobrze, że jutro rano mam tego urologa, bo znowu od wczoraj nerka boli wrrrr. apap plus no-spa i da się żyć na szczęście smiling smiley(mam nadzieję, ze trafię na jakiegoś normalnego i zrobi mi usg nerek).
mam nadzieję, że śnieg już do nas nie zawita tongue sticking out smiley choć trochę szkoda mi dzieciaków, ze na ferie ani trochę śniegu nie mają.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

17-02-2014 15:36:16

Wisła
Ach.... U mnie tez słonce świeci cały dzień, a ja mam cały dzień doła.... Nawet sobie popłakałam sad smiley Nie wiem czy to hormony czy co.... Źle mi i tyle sad smiley
Nie mam ochoty nawet z domu wychodzić - byłam tylko chwile na spacerze i wsio....


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.