MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

myszka1982 (offline)

10-02-2014 17:05:51

Wisła
Zokki - nie wiem....................... Moze to wina podrozy pociagiem i posiadowy caly weekend, albo przypadlosc ciazy....... nie wiem sad smiley ale nic przyjemnego jak sie na to patrzylo - choc nie bolalo......


[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

10-02-2014 20:59:42

Myszko super że miałaś udany weekend, a co do tych stópek to chyba taka uroda ciąży, jak czytałam jakieś forum ostatnio i dziewczyny wklejały jakie mają opuchnięte stopy w ciąży to patrzyłam z niedowierzaniem ! Takie baniaki że masakra :O

Strzałka duży też Twój brzuchalek ! grinning smiley Dobrze że te CRP w normie, to ulga, a jak się czujesz? nie miałaś już żadnych nawrotów ?
U mnie na razie odpukać oki, ale na samą myśl aż mam gęsią skórkę wrrrr

Kasiu u mnie żadnego błędu nie było , może trafiłaś na jakieś prace modernizacyjne na forum czy coś :/

Zokiki ja tak patrzę przez okno i wzdycham słońce u nas, pięknie, śniegu już praktycznie zero, tak bym wyszła a nie mogę sad smiley

U mnie dziś w ogóle dzień pełen wrażeń, zadzwonili że mebelki dla małej już do odbioru, miały być za 4 tyg a oni dzwonią po dwóch heheh, wszystko by było super gdyby nie fakt że małej pokoik to narazie graciarnia hahah no i dziś sprzątanie wielkie, coś tam pomagam a w sumie chodzę i mężowi palcem dyryguję smiling smiley A jutro musi wywieźć segment z tego pokoju i łóżko do moich rodziców i dziś chyba do północy będziemy to ogarniać bo jutro wieczór dostawa mebelków, szok

Jeszcze w ogóle od tej luteiny czuje jakieś pieczenie , swędzenie sad smiley( załamka, chyba przestanę zakładać , w piątek mam wizytę mam nadzieję że niczym nie zaszkodzę jak nie będę brała kilka dni co myślicie ?? Pójdę w piątek przepisze mi doustnie luteinę. Jak uważacie ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

10-02-2014 21:23:36

Lila i Zokiki wasze brzusie chyba najmniejsze. Za to Myszka i Sebata to mają ogromniaste brzuchalki grinning smiley Myszka współczuję Ci tych rozstępów.
Strzałka Twój brzusio też ładnie urósł a dzisiaj jak samopoczucie? Lepiej coś? Biedna Ty..
Kasia i co byłaś w lidlu? ja pojechałam z mężem po pracy i załapałam się już na ostatnie body z traktorem i to trochę duże bo 62-68 a chciałam 50-56.
Lila ja jak brałam luteinę to też mnie swędziało. W ogóle to non stop nosiłam podpaski i trochę mnie odparzały. Całe szczęście już nie muszę jej brać. Ty na razie lepiej bierz a później niech Ci lekarz da tą pod język.
Ja dzisiaj miałam mieć wizytę ale lekarz nie przyszedł i jutro muszę dzwonić i się znowu umawiać na inny termin. A zła jestem bo trochę mnie dzisiaj brzuch pobolewał koło pępka i od południa mały się nie ruszał i nie wiem czy coś się dzieje czy nie.. Najadłam się specjalnie krówek i popijałam mlekiem myślałam, że coś to malca pobudzi ale nic. Jak jutro nic nie poczuję to chyba się zgłoszę do szpitala bo nie wiem co się dzieje.

StrzalkaMa (offline)

10-02-2014 21:49:22

D-wo-Koszalin
Zokiki Ty to energiczna babka jesteś smiling smiley pozazdrościć smiling smiley

Myszka współczuję z tym puchnięciem ;/ nogi w górę koniecznie, mi spuchła twarz i dłonie dzisiaj.

Lila o to szybciutko Wam mebelki przywiozą smiling smiley nie przemęczaj sie tylko tym sprzątaniem smiling smiley współczuję Ci z tą luteiną ;/ ale lepiej wytrzymaj te kilka dni i ją jednak aplikuj. ja jak brałam doustnie to było okey tylko długo się rozpuszcza pod językiem ale jest bezsmakowa tzn taka... mączna ale nic strasznego.

Paula nie martw sie Kochana. moja mała ostatnio miała 3 dni ciche. też jadłam słodkie a ta nic nawet się nie ruszyła i też trochę panikowałam. może Mikołajek sobię śpi w najlepsze a w nocy buszuje smiling smiley kurcze beznadziejnie, że lekarz nie przyszedł ;/ ale jak się mocno martwisz to faktycznie zgłoś sie jutro do szpitala. sprawdzisz dla swojego spokoju czy wszystko jest dobrze:* sprawadzić nie zaszkodzi

a ja dalej czuję nerke ;/ na razie kolki nie mam i mam nadzieje ze mnie nie złapie, czuje tylko że mnie pobolewa ale funkcjonuję smiling smiley oby tylko nie było gorzej. za pare dni pójdę powtórzyć ten cholerny mocz... mam nadzieje, ze już krwi w nim nie bedzie. ale podejrzewam ze kamyki mi buszują w nerkach i dlatego mnie boli i stąd ta krew też wyszła. oby przeżyć do 18.01, do wizyty u urologa
Lila a Tobie ustalili już termin u urologa?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

11-02-2014 12:22:07

Świebodzin
Lila, super, że już będziecie mieli mebelki. Teraz pewnie będziesz siedzieć w pokoiku małej i podziwiać smiling smiley Dyryguj mężem, niech się pomęczy. Też bym chciała urządzać pokój dziecięcy, malować i przestawiać meble smiling smiley
A co do luteiny - ja już bym się tak nie męczyła. Do piątku nic się nie stanie, jak chcesz to odstaw. Niech Ci lekarz przepisze tą dostaną.

Paula, porażka z tym lekarzem, ja oni tak mogą sobie nie przychodzić? Powinni od razu sami ustalić Ci nowy termin. A z ruchami też bym się martwiła jakby dzidzia się tak długo nie kopala. Dzisiaj coś się mały ruszył? Jak nie to może rzeczywiście zgłoś się do szpitala.

Strzałka, dobrze, że już lepiej się czujesz. Ciekawe czy urolog coś Ci doradzi? Chyba niewiele mogą zrobić.

A ja jutro chcę się wybrać na test obciążenia glukozą. Już za długo zwlekam tongue sticking out smiley Wy same kupowałyście glukozę? I ile to jest ml? Chyba kupię na wszelki wypadek. Nie mogę się dodzwonić do laboratorium, nikt nie odbiera :/


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

11-02-2014 12:31:47

Kołobrzeg
Witajcie kobitki kochane smiling smiley
Wszystkie brzusie piękne, niestety ja dalej nie mogę wstawić zdjęcia, już kombinowałam ze zmianą rozmiaru itp. i dalej nic. Wczoraj napisałam do administratora z prośbą o pomoc ale narazie zero odzewu.
Strzalka dobrze że CRP wyszło Ci dobre, chociaż dobra wiadomość, teraz żeby jeszcze na wizycie u urologa były dobre wiadomości to będzie super smiling smiley
Zokiki ja wczoraj też dużo czasu spędziłam na dworze, czekaliśmy z tatą na Maję pod szkołą i siedzieliśmy na ławeczce w słońcu, ale fajowo, już by tak mogło być cały czas. Za to dzisiaj pogoda całkiem się zmieniła i pada sad smiley
myszka u mnie też nogi puchną, chociaż jeszcze nie tak strasznie jak w poprzedniej ciąży, ale jak zakładam buty pod koniec dnia to jest ciasno
Lila super że już mebelki będą smiling smiley Ja też jak coś przychodzi dla małego to się cieszę jak głupia smiling smiley Ja brałam czopki Lactovaginal jak miałam bakterie i też cały czas mnie coś swędziało i taki dyskomfort czułam. Jak się uda to zamień luteinę na tą pod język, napewno będzie lepiej smiling smiley
Paula ja byłam w lidlu tak jak pisałam rano i polowanie udało się super, dziadkowie poszaleli na maksa, mi dali niewiele co kupić oni brali wszystko smiling smiley Jak się niepokoisz o ruchy dzidzi to najlepiej to sprawdzić, ja jak się martwię to tak jak Ty jem słodkie. Daj znać co tam u Ciebie
Mi dzisiaj mąż odebrał wyniki i całe szczęście wszystko ok, glukoza pierwsza 80 a po 2 godz 106 i nawet wypiłam bez cytryny, tylko w gardle szczypało ale ogólnie bez tragedii smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

11-02-2014 12:34:44

Kołobrzeg
Zokiki ja wczoraj sama musiałam kupić 75g, w sumie zapłaciłam za nią 4,90 także nie jest źle smiling smiley Najgorzej się martwiłam jak ja to rozrobię ale w tym laboratorium w którym byłam to daje się ten proszek pani i ona przynosi w jednorazowym kubku rozrobiony


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

11-02-2014 12:43:46

Zokiki ja jak robiłam glukozę w piątek to oni w laboratorium mieli 4 zł kosztowała. Dałam radę bez cytryny.
Wczoraj po 23 się mały uaktywnił na chwilę a dzisiaj kilka kopnięć poczułam ale zawsze było ich więcej.. Na jutro mam wizytę już przełożoną zobaczymy czy wszystko w porządku. W sumie to drugi dzień mam jakieś zatrucie pokarmowe i może to dlatego mały jest spokojny no ale nie wiem. Już znowu mnie na wymioty bierze sad smiley
Kasia i fajnie ja sama z mężem byłam więc sami płaciliśmy ale kupiliśmy tylko body z traktorem i skarpetki do kompletu smiling smiley

Zokiki (offline)

11-02-2014 13:16:23

Świebodzin
Kasiu, to rzeczywiście niedrogo za tą glukozę. Świetnie, że masz dobre wyniki. Ciekawi mnie ten smaksmiling smiley Ty już mniej więcej pamiętałaś jak to smakuje, i bez cytryny - dzielna jesteś!
Musisz mieć fajnych rodziców, wszystko kupują dla dzidziusia smiling smiley Maja pewnie się cieszy, że ma takich dziadków.

Paula, o widzisz malutki coś się rusza, nie chce martwić mamusi. Oj, niedobrze, że się zatrułaś. Pij dużo wody i uważaj na siebie.
Też dałaś radę bez cytryny? Super. Ludzie mnie niepotrzebnie straszą, że niby to jest "niedoprzełknięcia".


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Maalenstwo90 (offline)

11-02-2014 15:58:22

Lublin
Cześć dziewczyny smiling smiley Jestem już w domku, nareszcie smiling smiley W szpitalu ogólnie nie było źle, położne miłe lekarzy też mam nie najgorszych tylko strasznie nudno. Na początek zrobili mi wszystkie badania, i wyniki wyszły już w normie oprócz hemoglobiny i erytrocytów. Miałam też bakterie w moczu. Ogólnie w porządku. Ogólne zalecenia to nie przemeczać się, nie dzwigać, leżeć i jeść produkty bogate w żelazo.
W szpitalu cały czas jadłam, wszystko co miałam pod ręką, a mąż mi tylko donosił, moja mama też.. boję się teraz stanąć na wagę winking smiley
Ale jestem dumna z mojego męża, odwiedzał mnie codziennie i widać było po nim, że strasznie się przejął i tęsknił. Szczerze powiedziawszy nigdy go takiego nie widziałam, aż miło popatrzeć smiling smiley
No i moja kruszyna waży 760gram smiling smiley Jest jeszcze taka malutka, ale od ostatniego usg przybyło jej prawie 2 razy tyle ciałka.

Śliczne brzusie smiling smiley niektóre już całkiem okazałe inne jeszcze takie malutkie, ale wszystkie są śliczniaste smiling smiley

Zokiki glukoza to nic strasznego, da się przeżyć. Ja wypiłam na 3 łyki. Mąż mi ją musiał kupić w aptece bo nie mieli w lab, ale nie pamietam ile dokładnie zapłacił chyba coś ok 4zł.

Lila super, że mebelki będą wcześniej, chociaż współczuję tego całego sprzątania. Ale Ty się za nic nie bierz i dalej pokazuj mężowi palcem co ma zrobić, musisz o siebie dbać.

Paula wspólczuję zatrucia, ja na samą myśl o wymiotach dostaje gęsiej skórki. Dobrze, że wizytę masz już jutro, będziesz mogła sprawdzić czy wszystko w porządku , ale wierzę, że tak jest smiling smiley Może maluch ma poprostu ciche dni. Jak leżałam w szpitalu i przysłuchiwałam sie ktg to często kobiety nie czuły ruchów ale urządzenie je rejestrowało, albo było słychać, że coś się rusza ale one też tego nie odczuwały. Moj mąż jak przystawia ucho to często jest tak, że on słyszy jak malutka się rusza, ale ja nic nie czuję.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.