MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

myszka1982 (offline)

13-02-2014 14:13:53

Wisła
a z ta cukrzyca.......... mi wyszlo po 2h 181.... Nie bylam u diabetologa szczerze mowiac..... Dostalam od Mamy mnostwo ksiazeczek na ten temat i diety itp..... Sama stosowalam i wyniki z krwi wyszly mi juz lepsze..... Wiec wystarczy poprostu trzymac sie z dala od soli, bialego chleba, cukru i slodyczy, smazonego itp....... i to naprawde dziala.... jakbym mialka czekac na wizyte do diabetologa tu u nas to juz dawno bym urodzila.............
zRESZTA - KTORAS TU TEZ DAWALA FAJNE TRZYMANIE DIETY DLA CUKRZYCY CIAZOWEJ - JA TO GDZIES MAM SPISANE - ALE tu duzo nie ma postow - poszukac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

13-02-2014 14:21:20

Zokiki zobacz dokładnie wynik, bo masz 3 pobrania, pierwszy na czczo norma jest 60-90 więc jeszcze się łapiesz, później po 1godzinie norma poniżej 140, a po kolejnej godz poniżej 120 , jaki miałaś po godz ? a jaki po dwóch ?? Bo jeżeli te 142 miałaś po 1 godzinie to nie jest źle, gorzej jak te 142 miałaś po 2 h bo wtedy już powinno spaść ???

Ja wynik miałam na czczo- 76 , po 1h - 144 , po 2h - 67 . I w szpitalu mówili że wyniki super, zobaczymy co jutro gin powie

Strzałka super ! Warto skorzystać z takiej okazji, 20 % to nieźle !

Kasiu właśnie kiedyś tylko takie były i wiadomo jak to jest z czasem zawsze coś się zmienia, nagle co było dobre teraz jest złe hehe
kiedyś uważano że tylko gryka-kokos a teraz że są za twarde , niezdrowe i niewygodne.
Ja jednak ryzykować nie będę kupię lateksowy ale też za 10 lat mogą stwierdzić że jednak taki też jest beznadziejny i wymyśla jakąś nowość i będą przekonywać że tylko to jest ok. :/

Paula super że Mikołaj się nie zmienił hehe I że zdrowiutki, hehe mojej Lili jak byłam w szpitalu robili usg i wg niego to 26 + 3 dni, a ważyła 940 gram a był to wtedy 24 tydz i 5 dzień też się dziwili że taka duża a ja mam taki mały brzuszek. Teraz już mała pewnie też grubo ponad kilo waży ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

13-02-2014 14:32:41

Kołobrzeg

LilaC (offline)

13-02-2014 14:40:44

A widzisz Kasiu to ja nawet nie wiedziałam że są takie różnice :O Myślałam że wszędzie to jednakowo wyglądają badania ....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

radmag87 (offline)

13-02-2014 15:09:59

Wołomin
Hej. Zaglądam i czytam troche Was, ale czasu brak na pisanie częste i nadrabianie zaległości w czytaniu. Dziecko moje znowu chore tym razem pochodził tydz do przedszkola i znowu grupa…. Uroki przedszkola. Kupuje pomalutku rzeczy na allegro dzis kupiłam pościel [link widoczny po zalogowaniu] coś takiego (bezowa i różowa sowa). Wkłady mam po starszym dziecku.
Materac tez mam po starszym dziecku kokos-gryka. Nie wiem po co teraz taka nagonka na nie przez specjalistów jak jeszcze 3 lata temu tak jej polecali. Chyba to jakiś chwyt handlowy żeby ludzie wymieniani specjalnie. Kurna nikt kasa nie sra w tych czasach i takie wymienianie na coś modniejszego jest średnio opłacalne. Ja tam jestem zadowolona z tego materaca. Moje dziecko nie ma krzywego kręgosłupa. Dla mnie jest wystarczająco twardy i miękki ten materac.
Glukoze miałam w poniedziałek 1. 76 2. 134 3. 104 . A wiec chyba spoko. Obrzydlistwo straszne ale trzeba pic.

zdrówka dla nasz dziewczyny i dla dzieciaków smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

13-02-2014 15:19:01

Wisła
Cos na poprawe humorku smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

13-02-2014 15:27:31

Świebodzin
Uff, zadzwoniłam do lekarza i powiedział, że mam się nie martwić, bo mam wynik tylko trochę powyżej normy. Mam nie jeść słodyczy i porozmawiamy sobie na wizycie. Dziwi mnie tylko skąd się wziął ten cukier, bo ja prawie nie jem słodkiego smiling smiley

Lila, pobieranie miałam przed wypiciem glukozy i po 2h. Lekarz powiedział, że po 1h już się nie pobiera krwi, kiedyś tak było, więc dziwne że Ty tak miałaś.

Myszka, ale masz piękne widoki. U mnie wiosna za oknem. A jakie "robaczki" mają być w materacu? smiling smiley

Lila, to Twoja Lilianka już jest spora, ciekawe jaka duża się urodzi. Taki mały brzuszek masz, gdzie ona się tam mieści? smiling smiley Aha, ja mam materacyk gryka-kokos i wszyscy mówią, że taki jest najlepszy. Chociaż o innych nic nie czytałam. Nie będę kombinować i ten zostawię.

Paula, dobrze, że wszystko ok po wizycie. Duży Twój Mikołaj rośnie. A mężowi została taka głowa?smiling smiley hehe

Strzałka, super promocja Ci się trafiła. Ja się jednak nie fatygowałam do Rossmana, bo większość rzeczy będę zamawiać przez neta. Powodzenia u dentysty.

Kasiu, właśnie pomyślałam o takim "wyroku" i się przestraszylam, że będę musiała iść do szpitala przez tą cukrzycę. Ale tak jak mówisz, da się przeżyć. Po porodzie powinno minąć.

Radmag, w przedszkolach to masakra z tymi chorobami. Dziecko więcej czasu siedzi w domu niż w przedszkolu. Pewnie z tymi materacami coś wymyślają, żeby handel się kręcił. Pozdrowienia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 15:48 przez Zokiki.

Zokiki (offline)

13-02-2014 15:57:52

Świebodzin
Myszka, hihi, śmieszne są te stereotypy. Chociaż mnie strasznie denerwowało, gdy ludzie pytali nas kiedy będzie dziecko :/ Przecież to nie jest jakaś produkcja. I szanuję kogoś jeśli ma jedynaka albo całą piątkę. Znajomi moich teściów mają chyba 9 czy 8 dzieci! Podziwiam ich, ale ludzie na pewno o nich gadają...


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

13-02-2014 15:59:36

Wisła
Zokiki w pytaniu na sniadanie ostatnio bylo - ze kobitka zamowila se materacyk do lozeczka i po dostawie minely 2 dni i zaczely jej wylazic czarne robaczki.......... Podobno z fabryki przeniesione :/ i bardzo uczulaja dzidziusia......... MAsakra. JA mam uzywany - i patrzylam na niego ale czysty jak nic smiling smiley tez mam kokos-gryka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

radmag87 (offline)

13-02-2014 16:06:04

Wołomin
myszka - nam sie "chyba" udałosmiling smiley i na tym zakończymy produkcję smiling smiley ale slyszalam juz : "to kiedy dziecko" i "to kidy nastepne" smiling smiley mam nadzieję nie usłyszeć "Boże współczuję " smiling smiley haha snieszne ale prawdziwe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.