MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

30-08-2013 19:20:42

D-wo-Koszalin
Witam przyszłe Mamusie, które świerzo zaszły w ciążę. ja jestem w 4 tygodniu smiling smiley test z krwi wykazał, że jestem w ciąży. Na usg jeszcze nic nie widać sad smiley.

jak się czujecie w w pierwszych tygodniach ciąży? mnie pobolewa podbrzusze z lewej strony. mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze, paniczne boję się ciąży pozamacicznej sad smiley. to moja 1 ciążą. z mężem staralśmy się przez pół roku o dzidziusia. nie mogę się doczekać usg zeby przekonać się czy wszystko jest dobrze.

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 19:21 przez StrzalkaMa.

sophie23 (offline)

30-08-2013 20:10:53

Biała Podlaska
Witam

StrzalkaMa gratuluje 2 kreseczek!!! Jeszcze dzis patrzylam, ze nikt nie zalozyl Majowek 2014 a ja bardzo chcialabym do nich dolaczyc. Podobnie jak Ty staramy sie z mezem juz spory czas o dzidziusia. @ mialam 3 sierpnia ale podejrzewam , ze moglo sie udac.. w srode bylam u gina i powiedzial, ze mam 12mm endometrium i ze to moze byc wczesna ciaza. Ze mam przyjsc za 2 tyg jak nie pojawi sie @. Pierwszym objawem , ktory u siebie zauwazylam to sa bolace piersi, wokol brodawek pojawily mi sie takie male grudki odstajace jakby krostki i widac na piersiach zyly. Wczesniej tego nie bylo i tak jak u Ciebie odczuwam bole podbrzusza..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

30-08-2013 20:22:22

D-wo-Koszalin
Sophie23 Tobie także gratuluje smiling smiley u mnie na usg niestety nic jeszcze nie było widać, zrobłam badanie krwi i się potwierdziło, że wreszczie się nam udało smiling smiley
@ miałam tak jak Ty 3 sierpnia smiling smiley Co do tych bóli podbrzusza, boli mnie po lewej stronie nie wiem chyba jajnik i dzisiaj doszedł ból pachwin po lewej stronie. mam nadzieje, że bedzie wszystko okey smiling smiley ciągle chodzi mi pogłowie ta ciąża pozamaciczna a czemu to nie wiem chyba przez ten ból , panikuje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 20:22 przez StrzalkaMa.

sophie23 (offline)

30-08-2013 20:26:18

Biała Podlaska
StrzalkaMa bedzie wszystko dobrze , nie mysl o ciazy pozamacicznej. Zobaczysz, ze wszystko bedzie oki. Dla mnie jeszcze nie ma czego gratulowac , poniewaz nic jeszcze nie wiadomo.. ja robilam test w poniedzialek to mialam ujemny takze nie wiem czy za wczesnie zrobilam. Ale jak Ty mowisz, ze mialas @ tez 3 sierpnia to mi powinno tez juz wykazac.. a kiedy robilas test? miesiaczke masz regularna?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

30-08-2013 20:33:24

D-wo-Koszalin
zrobiłam test we wtorek. drugą kreskę miałam bardzo delikatną, zrobiłam kolejny innej firmy i też 2 kreska była delikatna. wczoraj bardo bolał mnie brzuch pojechałam z męzem do lekarza w usg nic mi nie wykazało kazali zrobić mi badanie krwi bhcg i wyszło że mam 183 więc 2-3 tydzień ciąży.
@ mam regularny mój cykl trwa 30 dni. w takim razie 3mam kciuki za Ciebie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

30-08-2013 20:37:48

Bielsko-Biała
Witam się i jasmiling smiley
Ja od poniedziałku zaglądam zaglądam czy są już Majówki- i w końcu się pojawiłysmiling smiley
Jakoś sama nie miałam odwagi założyć wątku żeby nie zapeszyćsmiling smiley
W niedzielę zrobiłam teścik- wyszły dwie kreseczki a @ nie ma- więc chyba się udało- za pierwszym strzałemsmiling smiley))
Jestem już szczęśliwą mamusią dwóch cudownych dziewczynek- 3.5 letniej Mai i 1.5 rocznej Natismiling smiley
Ale marzymy z mężusiem o trójce małych brzdący- stąd moja trzecia ciążasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sophie23 (offline)

30-08-2013 20:38:04

Biała Podlaska
StrzalkaMa a no to sie zgadza ze 2-3 tydzien bo na samej gorze napisalas ze 4 tydzien a ja sobie mysle jak to mozliwe smiling smiley ja tez robilam test we wtorek i wyszedl bardzo dziwnie bo niby byla blada kreseczka ale pozniej przez dlugosc testu sie rozmyla i wyszedl ujemny.. ale lekarz mimo wszystko daje szanse nam, ze to moze byc ciaza smiling smiley 11 ide na wizyte takze sie okaze.. bardzo chcialabym zeby to byla ciaza.. Ty masz dobrze z tym regularnym okresem. Ja ostatnio mialam 22 maja @ , a dopiero 3 sierpnia. Takze nieraz tak u mnie jest ze nie mam 2 miesiace @ a nie raz 3 miesiace..

Mimo wszystko Tobie jeszcze raz bardzo gratuluje! Jesli beta wyszla Ci 183 to napewno jestes w ciazy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sophie23 (offline)

30-08-2013 20:40:04

Biała Podlaska
ewaban witaj smiling smiley moje gratulacje. super, ze to juz Twoja trzecia ciazasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

30-08-2013 20:40:46

Bielsko-Biała
@ miałam 29 lipca- więc wg moich obliczen termin wychodzi mi na około 5 majasmiling smiley
Maja moja jest marcowa 2010- a miała być kwietniowa , a Nati lutowa 2012...
Do ginka wybieram się za jakieś 3-4 tygodnie- żeby już było widać bijące serduszko i małą kruszynkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

30-08-2013 20:50:46

D-wo-Koszalin
ewaban i taże moje gratulację. mi wychodzi na 12 maja więc jak dobrze pójdzie będe miała prezent na urodziny smiling smiley odczuwasz jakieś bóle?

sophie23 to faktycznie nie fajnie z @ masz. Proponuje zrobić Ci badanie krwi w tedy będziesz miała pewność smiling smiley 3mamy kciuki że i u Ciebie będzie maleństwo


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.