MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

kasia1179 (offline)

08-02-2014 20:05:32

Kołobrzeg
Lila bardzo fajnie że u Ciebie lepsza nocka, może to jest zapowiedź lepszego smiling smiley Tego Ci życzę smiling smiley
sebata super czas Cię teraz czeka, ale Cię podziwiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

09-02-2014 12:33:17

D-wo-Koszalin
ale macie piękne brzuszki smiling smiley ja swój wstawię wieczorkiem jak mąż wróci zeby mi cyknął fote ;p

Sebata Twój brzunio chyba faktycznie wygrywa niesamowity jest. Twoj ukochany pewnie już jest smiling smiley uwazaj na Siebie nie przemęczaj się smiling smiley

ja od wczoraj wieczorem jeszcze gorzej się czuję ;/ zaczęła mnie boleć prawa nerkasad smiley od razy wziełam paracetamol *2 nospe i bukospan i było do wytrzymania noc jakoś przeżyłam. rano mąż pojechał do pracy to troche panikuje, że mnie złapie znowu tyle ze gorzej. kurcze mam już dosyć ale najbardziej to chyba psychicznie ehhh. jednam mam nadzieje, ze dziś przeżyje. jutro rano pójde zrobić sobie CRP żeby sprawdzić czy przypadkowo nic nie rośnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

09-02-2014 13:56:00

Świebodzin
Sebata, świetny brzucholek, chyba rzeczywiście pobiłaś nas wszystkie smiling smiley Teraz czeka Cię tyle przygotowań, nie przemeczaj się. Super, że będziesz miała swojego jedynego już przy sobie. Będziecie sobie ślubować, piękne chwile. Aż mi się własny ślub przypomniał, ach.

Lila, ja to tylko brzuszka i piersi dostałam, a reszta taka jak przed ciążą smiling smiley Ale przez to brzunio rzuca się w oczy.

Strzałka, biedna, współczuję Ci tych utrapień. Najgorzej, że psychicznie się męczysz sad smiley Trzymaj się dzielnie.

A ja dostałam nową porcję ciuszków: śpioszki, body, kombinezony, czapeczki, skarpetki, rajtuzki, spodenki, śpiwór, rożek, mnóstwo tego jest. Wszystko dla dziewczynki różowe i cukierkowe smiling smiley Naprawdę się cieszę. Już nie muszę nic kupować oprócz pieluch i kosmetyków.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-09 13:58 przez Zokiki.

LilaC (offline)

09-02-2014 15:47:30

Kasiu dziękuję Ci bardzo ! Kochana jesteś :*


Strzałka tak mi przykrosad smiley Wiem co czujesz i przez jakie męki musisz przechodzić, jeszcze ty tak długo i często się z tym męczysz sad smiley masakra
trzymaj się kochana ciepło. nie poddawaj się, już nie dużo zostało, oby przetrwać...


Zokiki super że praktycznie wszystko macie z głowy, ja wczoraj zamówiłam komplet pościeli i część kosmetyków dla maleństwa, także też powoli coraz mniej rzeczy mi zostaje do kupienia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

09-02-2014 19:56:43

Kołobrzeg
Strzalka biedna nasza, trzymaj się kochana już bliżej niż dalej
Zokiki fajnie że dostałaś ciuszki, masz już część z głowy smiling smiley

Ja jutro wybieram się do lidla, bo od jutra są te ubranka dla dzidzi, ale u nas w Kołobrzegu jest 1 taki sklep i jak jest coś fajnego to jest straszna walka, dlatego jedziemy o 7 rano z moimi rodzicami i tato zapowiedział że będzie rozpychał się łokciami grinning smiley Jutro też jadę na glukozę i resztę badań.
Aha, coś nie mogę wkleić zdjęcia, wyskakuje mi komunikat Error2308, nie wiem co to oznacza. Miałyście może coś takiego?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

10-02-2014 09:01:42

Wisła
HELOŁ smiling smiley

No to musze Was POCHWALIC ZA PIĘKNIUSIE BRZUCHALKI smiling smiley Jeszcze pare brzuchalkow brakuje - prosze wstawiac :p
Lilus ma malutki zagrabniutlki smiling smiley Sebata wymiata :p pobilas mnie :p ale ja mam taki rozlany w sumie i od weekendu jakby troszke opadl mi i sie ladniejszy ksztaltem robi... Nie wiem czemu mialam tak wysoko - dzidzia tylko troch ponad pępek dosiegala - kopniakow zeber poki co nie czuje Mr. Green uffffffffffffffffffff
Paula i Zokki - tez przepiekne i zgrabniutkie brzusie smiling smiley
A mi kolejne rozstepy ida sad smiley i to 2 na srodku brzucha obok pepka płaczące dziecko Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

No i po weekendzie wysmienicie...... Pociagiem to ja uwielbiam jezdzic - ale z Wisly do Katowic to tylko niecale 2,5h. Potem od soboty posiadowa na tylku , bo nikomu nie chcialo sie wychodzic, kolezanka mnostwo jedzenia zrobila..... myslalam ze pekne..... No i wieczorem dzowom sie na swoje stopy....................... a tu BANIE płaczące dziecko Masakra - tak spuchniete stopy i kostki ze sie przerazilam..... Niedziela znowu posiadowa ale to juz nogi trzymamalam wyzej i potem zas pociag........ dzis juz lepiej......... Noe bola te stopy ani kostki ale widok okropny sad smiley Mam nadzieje ze to przejdzie........ 21 dopiero mam wizyte - ro bede pytac co i jak.............


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-10 09:03 przez myszka1982.

ewaban (offline)

10-02-2014 10:02:54

Bielsko-Biała
hejka Kochanesmiling smiley
Cudne brzucholki macie- niektóre takie malutkie- ja to chyba mogę stanąć obok Sebaty- w konkursie na największysmiling smiley
Postaram się cyknąć i wstawić niebawemsmiling smiley u mnie już 29 tydzień ciąży rozpoczętysmiling smiley Ale to lecismiling smiley
Pokupowałam w zeszłym tygodniu przez neta sporo ubranek- czekam na przesyłki :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

10-02-2014 15:04:58

D-wo-Koszalin
cześć Kochane smiling smiley ja teraz tylko na chwilkę. odebrałam wyniki CRP ufff w normie ale mam erytrocyty świerze w moczu max 3 a ja mam 16 to znaczy, że mam krew w moczu. przez moją nerke która mnie teraz boli przynajmniej tak podejrzewam. jutro bede u rodzinnego po skierowanie to sie zapytam od razu o to.

buziaki dla Was Wszystkich

a to mój brzucho.



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

10-02-2014 15:17:59

Wisła
Strzaleczka - to powoli z górki ze zdrówkiem smiling smiley Brzuchol cudny smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

10-02-2014 16:46:45

Świebodzin
Myszka dzięki, dzięki. A to dlaczego tak Ci nogi spuchły?

Kasia ja normalnie dodałam zdjęcia do galerii. Próbowałaś zmniejszyć?

Ewaban super, że już masz 29 tydzień. Mi się teraz cos dłużą te dni...

Strzałka piękny masz brzuszek i spory smiling smiley Ojej ciekawe czy to od tych nerek masz erytrocyty w moczu. Hmm koniecznie zapytaj lekarza.

A ja dzisiaj byłam chyba z 5 razy na spacerkach tongue sticking out smiley Ale takich krótkich. U nas świetna pogoda, słoneczko świeciło. Aż chce się wiosnę tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.