MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

07-02-2014 19:41:07

Zokiki popijać chyba można ale z jedzeniem to myślę że chyba nie , chociaż w 100 % nie wiem .

Strzałka chętnie bym zadzwoniła ale teraz weekend to nic nie załatwię sad smiley muszę poczekać do poniedziałku.
A ja na przeziębienie to również herbatka + miód+cytryna, tantum verde spray, prenalen katar, prenalen tabletki do ssania, i prenalen syrop i już powiem szczerze czuję się odrobinę lepiej jak rano. Polecam szczerze serię Prenalen dla kobiet w ciąży , na prawdę działają cuda !

Paula super że wyniki dobre , bardzo się cieszę , chociaż jakiś problem odpada smiling smiley
Co do antybiotyku to zgadzam się jak już konieczne to trudno ale tak to trzeba jakoś sobie radzić delikatniejszymi sposobami.
Ja gatki noszę takie wygodne figi , kupiłam tylko rozmiar większy (noszę L teraz kupiłam XL) , one wtedy nie uciskają , śmieszne są bo są trochę za duże ale bardzo wygodnie mi tak, stringi to odpadają, ja jeszcze non stop z wkładkami bo ta luteina niestety okropnie wycieka sad smiley

U mnie mężyk śpiewa do brzucha hehe gada , czasem takie głupoty że ze śmiechu nie wytrzymuję ;p
a takiej muzyki kołysankowej nie słucham sad smiley strasznie nie podobają mi się tego typu dźwięki hehe


Myszka oby metamorfoza męża trwała jak najdłużej hehe grinning smiley
Baw się kochana dobrze :* zaraź koleżankę hehe , nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę takiego wypadu hihih ;p
Myszko brzusio oooogromniasty ! Ale bardzo ładny , wysoko masz malucha.
Widzę ubranka za Tobą czekają hehe u mnie też w kartonach w pokoju czekają do kwietnia na prasowanie heheh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

07-02-2014 20:07:03

Świebodzin
Myszka, spory masz ten brzuszek, bardzo ładnie wyglądasz, blondi smiling smiley
Oby mąż miał tą metamorfozę na stałe. Udanej imprezki Wam życzę.

Strzałka, Ty też chora? Życzę Tobie i dzidzi dużo zdrowka:* Ja nic nie puszczam mojej małej. Ale jak słyszy jakieś dźwięki to czasem szaleje.

Paula, super, że masz dobre wyniki, mimo słodkiej krwi smiling smiley Ja noszę zwykłe majtki, najlepiej bokserki. Trochę mi chyba pupa urosła, bo niektóre majtki są za małe :p

Oglądałyście otwarcie Igrzysk Olimpijskich? Fajowe!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

08-02-2014 09:30:46

Kołobrzeg
Strzalka,Lila życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia smiling smiley U mnie coś się kręci już prawie od tygodnia ale jak narazie się nie wykluwa to może z tym wygram smiling smiley
myszka śliczny brzusio smiling smiley Ja dzisiaj cyknę zdjęcie to tez coś wkleję smiling smiley Udanej zabawy.
Paula super że glukoza Ci wyszła dobra, ja idę w poniedziałek smiling smiley Ja noszę zwykłe majtki bawełniane, nie kupuję żadnych ciążowych. Tylko zaraz mi się rozmiarówka skończy winking smiley
Strzalka ja jakoś nie puszczam muzyczki małemu, ale nadrabia to Maja. Niesamowite jest jak ona do niego coś mówi, a on fika w brzuchu. Strasznie mocno reaguje na jej głos smiling smiley
Zokiki ja nie oglądałam, bo nie było nas w domu ale nagrałam i dzisiaj nadrobię smiling smiley
A my byliśmy wczoraj u znajomych, wróciliśmy do domu przed 1, ale jestem bardzo zadowolona bo fajnie tak trochę posiedzieć wśród ludzi. Wczoraj mój synuś chyba też chciał wziąść czynny udział w imprezie, bo jak tak sobie siedzieliśmy to strasznie kopał, aż koleżanka która siedziała obok nie mogła wyjść z podziwu jak się wypycha grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

08-02-2014 10:08:00

Myszka ja Ciebie nie przebiję. Ale ogromniasty brzuchalek smiling smiley
Mój mąż wczoraj zaśpiewał do brzuszka ale się długo zabierał. Wstydził się jak cholera
Lila też niestety znam tą stronę luteiny. Masakre miałam rano nawet z wkładką całe gacie miałam dosłownie mokre..
Zokiki u nas obowiązkowo włączona jedynka była a mąż to mnie nie chciał do tv dopuścić, żebym pierwszą miłość obejrzała bo igrzyska emitowali.
A oto mój brzuchalek przed wieczornym balsamowaniem winking smiley

LilaC (offline)

08-02-2014 10:45:48

Kasia fajnie że sobie wyszliście, trzeba raz na jakiś czas się " odchamić " smiling smiley
Kajtek jest niezły hehehe dusza towarzystwa smiling smiley Ostro że już tak mocno kopie że widać że się tak wypycha .

Paula brzusio superancki ! Jeszcze z tym serduchem jest przesłodki grinning smiley

Jak kochane u Was samopoczucie ? U nas śnieg znika w mgnieniu oka :O chyba w nocy popadało grinning smiley
Nocka u mnie dobrze, matko codziennie się modlę żeby tak zostało smiling smiley zupełnie inne samopoczucie smiling smiley

A to mój bebcunek ;p



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

08-02-2014 14:29:57

Świebodzin
Kasia, fajnie, że gdzieś wyszliście z mężem. Ja ostatnio byłam na dziecięcych urodzinach, ale lepsze to niż nic. My zazwyczaj nigdzie nie chodzimy, bo mąż nie lubi. Ale czasem chciałabym wyjść, żeby tak ciągle w domu nie siedzieć wieczorami tongue sticking out smiley

Paula, fajowy brzuchalek z serduszkiem smiling smiley

Lila, jaki malusi ten Twój bebcunek, słodki tongue sticking out smiley Dobrze, że już lepiej się czujesz.

U nas już w ogóle nie ma śniegu. Wszędzie tylko błoto i kałuże. Ale pogoda dopisuje, słonecznie i cieplutko jest na dworze. I samopoczucie od razu lepsze smiling smiley Muszę się pochwalić w imieniu męża - w poniedziałek idzie na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Nareszcie! smiling smiley

A to mój brzuchaty:



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 14:30 przez Zokiki.

sebata (offline)

08-02-2014 17:58:25

Szczecin
dziewczyny wszytskie macie fajne brzuszki grinning smiley ja tez wstawie swój niedugogrinning smiley
a ja siedze juz jak na szpilkach bo moje kochanie juz jedzie do mnie grinning smiley rano juz bedzie grinning smiley jej niemoge sie doczekac....

i czeka mnie tydzien pełen latania i załatwiania... az sie zastanawiam jak ja po tym ciagym enistwie dam rade hehe grinning smiley a tu: zakupy da maucha, usg 4d, zakupy na sub, wyniki, zaatwianie w urzedach wszytskiego , fryzjer, kosmetyczka... hhihiih... po tygodniu chyba padne grinning smiley

no ale na szczescie juz bede miała zwojego męża grinning smileygrinning smileygrinning smiley ale sie ciesze.... grinning smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

08-02-2014 18:05:14

Szczecin
a prosze o to moj dzisiejszy brzuszek grinning smiley pani sie pytała dzis w aptece zy juz zmam termin hihi grinning smiley
a na zdjeciu widac nawet jak Oski kopie grinning smiley ta kulka z boku to akurat kopniaka mi mały dawał jak zdjecie robiłam




Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 18:25 przez sebata.

LilaC (offline)

08-02-2014 18:40:02

Sebata podziwiam Cię normalnie jestem w szoku jak ty ogarniasz teraz tyle rzeczy ! :O
I to z takim ogromniastym brzuchalem grinning smiley hehe chyba jednak wygrywasz konkurs największego brzuchala u Majóweczek smiling smiley
Super że jeszcze dobrze się czujesz i funkcjonujesz, przyda Ci się teraz energia.
Fajnie że już będziesz miała swego kochanego u boku smiling smiley Połóż się szybciutko spać jak wstaniesz to już będzie rano ! grinning smiley

Zokiki śliczny brzusio, w ogóle szczuplutka bardzo jesteś tylko brzusio odstaje hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

08-02-2014 18:43:21

Szczecin
lila dzieki dzieki grinning smiley hehe.. ja sie tylko zastanawiam jaki ja brzuch bede miała w maju hehe grinning smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.