MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

sebata (offline)

06-02-2014 20:14:06

Szczecin
zokiki ja cie podziwiam ze az tye sie ruszasz.... mi to sie nie chce nawet z łózka wstawac hihih .. ja to rano musze sie ogarnac i modego zawiezc do szkoły i jak wracam to jem i spie grinning smiley pozniej musze po niego jechac i mały spacer wtedy robie ae zaraz brzuch ciagnie... wszytsko boli hihih wiec ezenie to jest cos co mi odpowiada jak najbardziej w tym momencie grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

07-02-2014 10:04:41

Sebata heheh dobrze to ujęłaś z tym słoniem grinning smiley się uśmiałam ;p

Kasiu właśnie to jest szok jakie są różnice cenowe kupując w aptece stacjonarnej a przez internet, masakra
Ja staram się właśnie zawsze zamawiać przez neta na zapas witaminy, tabletki, czy coś na przeziębienia, ale ostatnio cały czas potrzebuję leków natychmiast więc już kilka razy przepłaciłam sad smiley

Ewa masakra biedna Twoja córcia tak się wymęczy, ja jako dzieciak non stop chorowałam , 2 razy w miesiącu, w końcu tak chorowałam że przestałam praktycznie chodzić do szkoły, i wtedy wywalili mi migdały tylko że wszystkie i problem minął. Długo w ogóle nie chorowałam, teraz już się niestety unormowało i choruję częściej,

Strzałka właśnie czekam na kontakt z tej axy mnie poinformują kiedy wizyta, kurde ale i tak jestem zła , dzwoniłam do nich w czwartek rano, powinnam wczoraj otrzymać telefon z terminem wizyty, wszędzie olewają ludzi :/

Zokiki strasznie Ci zazdroszczę takiego samopoczucia, obyś miała tak jak najdłużej bo ja miałam do niedawna tak samo, a tu nagle wszystko sie zwaliło jak grom po kolei, cały II trymestr był cudowny do niedawna ... :/
hehe co do mężyka też mam wrażenie że trochę utył ze mną, hihi

U mnie nocka dziś nawet w miarę, aż jestem w szoku że nie było zrywania się w nocy bólu, mam nadzieję że tak już zacznie być,
ale że nie może być za pięknie to wstałam z zawalonym nosem, bolącym gardłem, temperaturą i samopoczuciem umarlaka ;p
siedzę w domu od tygodnia, nigdzie nie wychodzę więc chyba sama wytwarzam te zarazy :/ masakra


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

07-02-2014 11:08:30

Świebodzin
Sebata, muszę się ruszać i coś robić, bo chyba bym zdrętwiała od tego nicnierobienia smiling smiley I przy okazji zanudziła na śmierć. Jak teraz nie będę się ruszać to nie wiem jak dam radę przy porodzie. Przecież to jest strasznie męczące.

A myślicie, że można wtedy coś jeść? Bo pić to na pewno można.

Lila, miejmy nadzieję, że ból Ci powoli przechodzi. Ale współczuję kolejnego choróbska sad smiley Pewnie mąż coś przyniósł skoro Ty nawet nie wychodziłaś. Oj, kuruj się i uważaj na siebie. Dużo zdrowia dla Ciebie i dzidziusia :*

Zapomnialam Wam napisać, że zarejestrowałam się na kontrolę do dentysty. I wiecie na kiedy mam wizytę? 8-ego kwietnia! Ale się uśmiałam. Do tej pory to mi mogą zęby wypaść albo po prostu zapomnę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

07-02-2014 12:06:42

D-wo-Koszalin
czesc Kobietki smiling smiley

ja od wieczora zdycham... przeziebienie mnie dopadło. wczoraj miałam stan podgorączkowy, bolące gardło i jest mi nie dobrze. nie mam siły wstac z łóżka. wrrrrrrr.

Zokiki podziwiam Cię za tą aktywność i tak dobrego samopoczucia smiling smiley, ja kawałek przejde i mnie brzucho strasznie ciągnie. mó
mąż ma zachcianki razem ze mną smiling smiley masakra z tą dentystą ;/ kurcze ja tydzień tylko czekałam na dentystę. chory kraj hehe

Lila widze, ze i Ciebie złapało sad smiley jak sie "leczysz"? ja na goraczke paracetamol a tak herbata z miodem i cytryną. może zadzwoń do nich jeszcze raz i się upomnij z tą wizytą?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

07-02-2014 12:33:27

Ja już po badaniach, piłam tę wstrętną glukozę a zmuliło mnie po niej okropnie. Teraz czekam na wyniki do 15-stej. Cukier na czczo miałam 95 więc trochę wysoko ale w normie jeszcze. Ciekawa jestem co będzie po obciążeniu bo podejrzewam, że pewnie będzie za wysoko. Nie uśmiecha mi się leżeć w szpitalu... Ale odhaczyli sobie przy badaniu, że przed ciążą miałam wysoki cukier i rodzinnie mamy "słodką" krew to może inaczej jakoś będą traktować.
Zokiki ale Ci zazdroszczę. Też bym chciała nie mieć żadnych dolegliwości. A tu dzień w dzień zgaga, nudności się zdarzają, problemy ze snem, plecy to już w ogóle dają się we znaki. A może to właśnie dlatego, że mąż ma dolegliwości to Ty tak lekko ciążę znosisz? na niego przeszło smiling smiley
Lila i Strzałka pod kołdrę. Mleko z miodem i czosnkiem albo herbatka z imbirem i kurujcie się. Szybko wracajcie do zdrowia. Ja też mam coś w organizmie bo co chwilę mam zimno na ustach czyli coś krąży w środku ale lekarz kazał czekać z antybiotykami :/

myszka1982 (offline)

07-02-2014 13:48:13

Wisła
Heloł Dziewuchy smiling smiley
Grzać sie pod kołderką i pić gorące herbatki - odpukac - ale mnie nic nie bierze..... Ostatnio byla ta akcja migdal i promieniowanie do ucha - ale szybko przeszlo i odzyskalam kubki smakowe :joliecouette:

Moj maz przechodzi ostatnio jakas metamrfoze w swoim zachowaniu radość ciekawe na jak dluuuuuuuuuuuugo..... Mr. Green

Ja dzis Biedronkowska bidna wyplata to na zakupy dzis polece popoludniu smiling smiley Mam w ogole ot tak sobie pochodzic po sklepie - bez celu - popatrzec itp.... Dawno nie bylam....... Grrrrrrrrrrrr....

Na weekend jutro rano jedziemy do Będzina do naszych Przyjaciol na parapetowke :p nic nie wypije - ale mysle ze bedzie fajnie - nasi znajomi tez staraja sie o Dzidzie - moze cosi juz oglosza Mr. Green hehe

Wiec napisze do Was Kochane moje w niedziele wieczorkiem dopiro sad smiley

Buziaki i miłego weekendu WAM WSZYSTKIM ŻYCZE ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

07-02-2014 14:05:33

Wisła
i w ogole - to chcwalic sie brzuszkami!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to juz smiling smiley mojego NIKT NIE POBIJE Z WIELKOSCI CHYBA tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

07-02-2014 15:58:24

D-wo-Koszalin
Paula dobrze, ze juz masz to za sobą smiling smiley oby wyniki były dobre, 3 mam kciuki smiling smiley to na wampiry musisz uważać z tak słodką krwią hehe tongue sticking out smiley

Muszka ładny brzuszek smiling smiley o i ubranka w tle grinning smiley To oby mężowi tak już zostało smiling smiley fajnie chociaż sie rozerwiesz na imprezie. tez musze isć na zakupy kupić kolejne spodnie ciązowe bo te co kupiłam jakiś czas temu już mnie zaczynają cisnąć W brzuch ;/ ale nie ciepie łazić po sklepach co innego do sklepów z art dziecięcymi grinning smiley udanych zakupów smiling smiley

Dziewczyny puszczacie bobaskom muzyczkę? ja puszczam od jakiegos czasu kołysanki małej. i zaraz po tym jak włączę zaczyna szaleć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

07-02-2014 16:48:06

Juuuupi wyniki dobre smiling smiley Po obciążeniu cukier 115 kamień z serca grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Strzałka ja przywiozłam od babci pozytywkę do łóżeczka i jak mały buszuje w brzuchu to mu ją włączam żeby się przyzwyczaił trochę do tej melodii smiling smiley Mówiłam do męża żeby śpiewał do brzuszka ale chyba się wstydzi haha
Ja też planuję ale w marcu wyjazd na szczecin bo muszę odwiedzić dział ciążowy w h&mie żeby spodnie kupić. Coraz większą pustkę mam w szafie.
A jakie majtki nosicie teraz w ciąży? Takie niskie pod brzuch czy wysokie na cały brzuch? Bo ja kupowałam do tej pory ogromne rozmiary z takich wyższych ale już się rozmiarówka skończyła w sklepie i chyba zacznę bez majtów chodzić ;P W takich niskich mi nie wygodnie jakoś jest, zsuwają mi się z pupy..

StrzalkaMa (offline)

07-02-2014 18:24:22

D-wo-Koszalin
Paula super, że wyniki dobre smiling smiley ja nosze normalne gatki żadne tam ciążowe smiling smiley mój też sie wstydzi spiewać do brzucha ale z to rozmawia z małą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.