MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

21-09-2013 20:52:58

Sylwka Witaj ! smiling smiley
też pierwsza dzidzia??? winking smiley

StrzalkaMa u mnie samopoczucie jak na razie dobrze. Co dotychczas zauważyłam ? że jestem bardziej zmęczona , robię drzemki w ciągu dnia no i apetyt troszkę rośnie grinning smiley

Obawiam się tylko przeziębienia, pogoda teraz zdradliwa zawsze bywałam przeziębiona, chora w sezonie zimowym a teraz to niewskazane, mam nadzieje, że nic się nie przypałęta.

Czytałam wcześniej że u Ciebie nudności sad smiley strasznie współczuję , oby jak najszybciej Ci przeszło !

A co do tych badań to myślę, że masz rację , nie da się przygotować na "takie" wieści czy teraz czy później byłoby to straszne , osobiście raczej też bałabym się tych badań sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

22-09-2013 10:16:56

D-wo-Koszalin
LilaC mnie niestety dopadło przeziębienie, mam straszny katar ale na szczęście bez gorączki. jeżeli taki chorowitek z Ciebie to faktycznie uważaj na Siebie smiling smiley . Ja też jestem w pierwszej ciąży. Pozdrawiam smiling smiley

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

smerfetka25 (offline)

23-09-2013 11:14:27

Witamsmiling smiley 19.09 byłam u gina na wizycie zmierzył, zważył,wybadał.Wyszło że jestem w 6 tc słyszałam bicie serducha maleństwa coś pięknego łzy radości przy tych dzwiękach lekkie były, mąż strasznie żałował że nie mógł być i posłuchać,za to dostał pare zdjęć z usg, dostałam skierowanie do laboratorium do zrobienia 13 pozycji, kurcze trzeba sie już przyzwyczaić do pobieranie krwi < nienawidziłam tego zawsze mało brakowało do omdlenia> kolejna wizyta za miesiąc jeśli wyniki będą oki w co bardzo wierzę innej opcji nie ma.Po powrocie do domku dostałam od męża maleńkie skarpeteczki, coś czuje że jeszcze pare tygodni i wpadnę w wir zakupów dla naszej pesteczki.

PaulaBrak89 (offline)

24-09-2013 11:37:12

Byłam dzisiaj na usg. Mój groszek ma 3,5 mm smiling smiley Wychodzi, że to ok. 4-5 tydzień od zapłodnienia ale od miesiączki to dokładnie 6 tydzień. Jest widoczny zarodek, ciałko żółte i widać było dwa pulsujące paseczki na usg czyli kształtujące się serducho smiling smiley Gin ocenił, że wszystko jest dobrze. Za dwa trzy tygodnie założy kartę ciąży i skierowania na badania będą. Myślałam, że będę ryczeć ale wizytę miałam u nowego gina i z tego stresu i trochę takiego wstydu, że "nowy" obcy facet zagląda tu i ówdzie to się nawet nie rozkleiłam. Pozdrawiam was kochane i zdrówka :*

ewaban (offline)

24-09-2013 12:25:56

Bielsko-Biała
Witam serdecznie nowe mamusiesmiling smiley
Super że z waszymi fasolinkami wszystko ok- ja idę do gina pojutrze- i stresuję się strasznie choć to już moje trzecie dzieciątko...
A mdłości dają mi w tej ciąży tak w kość że masakra- co dzień przytulam się do toalety i choć jedno danie ląduje w kibelkusad smiley
Teraz też tak mnie mdli że szoksad smiley((

radmag87 (offline)

24-09-2013 13:06:58

Wołomin
ewaban - może chłopak bedzie tym razem smiling smiley

u mnie strasznie teściowie napierają z dziewczynką, a mnie to wkurza. mam już jednego chłopca i dla mnie to bez różnicy czy tym razem bedzie chłopak czy dziewczyna. Ważne żeby zdrowe było.

Witam, nowe majowe mamusiesmiling smiley

Ja mam wizytę jutro o 15 a wiec dam znać jak poszło i co zobaczyłam smiling smiley mdłości mam, ale zajadam jej jedzeniem i trochę mniej dokuczają.

Co do wyprawki dla malucha, to ja bardzo późno zaczęłam kupować. I tym razem tez spieszyć się nie będę .

ewaban (offline)

24-09-2013 14:09:40

Bielsko-Biała
radmag87- u mnie też najbardziej tesciowie gadają o wnuku non stop- zresztą podobnie jak w pierwszej i drugiej ciąży- nie ukrywam że byłoby fajnie mieć synka bo mam już dwie córcie- ale na to i tak wpływu nie mamy i dla mnie i dla męża też najważniejsze żeby maluszek był zdrowysmiling smiley a szczerze mówiąc to nastawiamy się raczej, że będzie trzecia dziewczynka- a jak będzie synek- to będzie niespodzianka i juz...
Z wyprawką też się nie spieszyłam, bo uważam, że nie ma co zapeszać- zresztą ja niewiele potrzebuję- większość mam po dziewczynkach- no chyba, że się naprawdę okaże, że będzie synuś to wtedy będzie trzeba troszkę "męskich" śpioszków dokupić smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

24-09-2013 18:14:26

D-wo-Koszalin
Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko było dobrze smiling smiley dajcie znać po badaniu jak tam smiling smiley ja kolejną wizytę mam 7.10 ale też już sie nie mogę doczekać. pozdrawiam :*

radmag87 (offline)

24-09-2013 20:11:00

Wołomin
Dam znać na pewno. Od pierwszej wizyty(na której jeszcze nie było nic widać) siedzę i odliczam dni do tej jutrzejszej. Mam sile przeczucie, że to będzie więcej niż jedno serduszko. Strasznie się denerwuję, ale jutro już będę wszystko wiedziała. Panikuje, ale możne niepotrzebnie…

StrzalkaMa (offline)

24-09-2013 20:17:54

D-wo-Koszalin
radmag87 wcale Ci sie nie dziwie, że odliczasz bo i ja tak mam i pewnie dziewczyny też. smiling smiley mówisz więcej niż 1 serduszko? super smiling smiley to teraz i ja czekam na Twoje USG jestem strasznie ciekawa, daj zanać odrazu. bedzie wszystko dobrze smiling smiley powodzenia

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439585, Użytkownicy: 73479.
Ostatnio dołączył/a Nathinis.

Statystyki tego forum
Wątki: 827, Posty: 147752.