MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

30-08-2013 21:54:43

D-wo-Koszalin
Dziewczyny dzękujemy i też życzymy wszystkiego dobrego smiling smiley

ewaban to Ci zazdroszcze, mnie trochę martwi ten ból w lewej stronie podbrzusza ale mam nadzieję, że jak pójdę w połowie września na usg to bedzie wszytko okey
więc i Ty bedziesz miała prezent a dzieci na pewno sie ucieszą z maleństwa w domku. w takim razie 3mamy kciuki aby był to synek

[link widoczny po zalogowaniu]

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 22:01 przez StrzalkaMa.

ewaban (offline)

30-08-2013 22:04:52

Bielsko-Biała
Nie musi być synek- może być trzecia córeczkasmiling smiley Najważniejsze żeby było zdrowe i żeby ciąża mineła spokojnie i bezproblemowo smiling smiley

Eyda (offline)

31-08-2013 22:52:27

Szczecin
Hej Dziewczyny....jak tydzień temu wchodziłam na stronkę nie było jeszcze majóweczek.
Ja mam termin na 30 kwietnia 2014 więc jestem wśród kwietniówek ale pewnie Dzidziuś może urodzić się w maju dlatego tutaj zajrzałamsmiling smiley

Odnośnie kwestii - kiedy będzie widać maleństwo na USG.
Ja zrobiłam test w zeszłą niedzielę (OM miałam 21 lipca). Wyszły mi dwie grube kreski więc pobiegłam w poniedziałek na badanie Bety.
Wyszło mi 2984 jednostek - w czwartek już 7987 jednostek. Wczoraj byłam u gina i widać tylko pęcherzyk ciążowy 1,04 cm.
Lekarz powiedział że to jakoś 5 - 6 tydzień i bijące serce będzie za tydzień lub dwasmiling smiley
POWODZENIA

StrzalkaMa (offline)

01-09-2013 10:59:21

D-wo-Koszalin
Eyda super, że do Nas dołączyłaś i oczywiśce gratulujemy smiling smiley ja miałam robioną Bete hcg z czwartku na piątek a w poniedziałek idę powtórzyć badanie czy beta rośnie smiling smiley

paulinka_edi (offline)

01-09-2013 16:02:22

Radom/UK
Witam. Nieśmiało Was podglądałam i miałam nadzieję, że w końcu i ja do Was dołączę. Dzisiaj zrobiłam test i a kuku dwie grube krechy smiling smiley Jestem bardzo szczęśliwa, bo z mężem staraliśmy się od kilku miesięcy. OM miałam 4 sierpnia, więc termin przypada mi tak 11/12 maj 2014. Z racji tego, że mieszkam w UK pierwsze USG będę dopiero miała w 12 tyg. Jutro lecę do lekarza umówić się na wizytę. mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku. Z objawów mam tylko bolące piersi i ciagle brzuch mnie boli, i to mnie właśnie martwi. Jak będę miała chwile to będę Was informowac co i jak. Pozdrawiam przyszłe Majóweczki.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-01 17:47 przez paulinka_edi.

ewaban (offline)

01-09-2013 20:53:27

Bielsko-Biała
Witajcie Eyda i paulinka_edismiling smiley
Eyda- ja mam z kolei wg moich obliczeń termin na 5 maja- więc podejrzewam że pewnie osatecznie zostanę kwietnióweczkąsmiling smiley
Pierwszą córeczkę urodziłam 10 dni przed terminem- miała być 7 kwietnia a urodziła się 28 marca, a druga córcia terminowa w sam termin się wstrzeliła 24 lutego smiling smiley
Chyba póki co jestem tu najstarsza i najbardziej doświadczona...- jako jedyna już mamusią?
Więc służę swoim doświadczeniem ciążowym jeśli macie jakieś pytanka smiling smiley

paja (offline)

01-09-2013 22:15:01

Toruń
JEJKU JUŻ MAJÓWECZKI ??? smiling smiley
DZIEWCZYNY ZYCZĘ WAM CUDOWNYCH MIESIĘCY OCZEKIWANIA I LEKKICH I SZYBKICH PORODÓW smiling smiley
MAJÓWECZKA 2012

alanala (offline)

02-09-2013 00:54:36

Warszawa
Witam,
chyba się przylacze do was jesli można. Dzis zrobilam test i są dwie krechysmiling smiley Mam juz synka z maja 2011smiling smiley
Objawy to senność ale mimo to nie moge teraz zasnąć bo czuje hmmm... zapach wymiocin w łóżku. A nikt to mi pawia nie puścił:p eh te zapachy w ciąży; )

StrzalkaMa (offline)

02-09-2013 10:46:00

D-wo-Koszalin
paulinka_ed i
alanala witamy Was i gratulujemy. ciesze się, że do Nas dołączyłyście. paulinka_ed ja mam podobnie jak Ty ostatni @ zaczął się 3. co do bólu brzucha, od niedzieli<1.09> brzuch mnie przestał boleć a bolał strasznie szczególnie po lewej stronie. ból mnie strasznie martwił a teraz jego brak jeszcze bardziej bo sie zastanawiam czy wszystko ok. ja usg mam 17,09 a dziś powtórzyłam badanie krwi beta hcg zeby zobaczyć czy rośnie. nie mogę sie doczekać wyników. pozdrawiam

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439595, Użytkownicy: 73479.
Ostatnio dołączył/a Nathinis.

Statystyki tego forum
Wątki: 827, Posty: 147752.