MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

19-09-2013 18:44:44

D-wo-Koszalin

StrzalkaMa (offline)

19-09-2013 18:51:51

D-wo-Koszalin
radmag87 co do badania mam wątpliwości, ponieważ nie wiem czy chce wiedziec wcześniej czy moje dziecko jest chore np na zespół Downa a później chodzić i płakać przez całą ciąże i sie denerwować a z drugiej strony wierze, że bedzie wszystko dobrze i nasza dzidzia urodzi się zdrowa. na takie badanie musiałabym jechać 250 km w jedną stronę więc to też problem. Nie wiem muszę jeszcze to przemyśleć.

wypowiadajcie się na temat tych badań smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

19-09-2013 19:21:37

Ja też jestem w pierwszej ciąży.
Oj dziewczyny ja również się zastanawiałam nad badaniem prenatalnym. Właściwie w rodzinie nie było żadnych chorób więc powinno być dobrze ale ja jestem panikara i sie boję jak cholera. Jak będę na usg to się podpytam od razu gina o to badanie i o inne jakie warto zrobić.

goniutek_84 (offline)

20-09-2013 09:17:12

Białystok
hej dziewczyny bylam u lekarza i okazalo sie ze jestem prawie w 8 tyg ciąży. Narazie wszystko jest ok. A co do badan prenatalnych o robi się je po 30 jezeli to pierwsza ciąża i drugi powód to jeżeli w rodzinie były jakieś choroby takiego typu jak daun itp..

agaz (offline)

20-09-2013 18:05:09

Borów
Hej Dziewczynki! Dawno mnie nie było.Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa, wszystko na razie w porządku.Zaczęłam 7 tydzień i na monitorze już było widać bijące serduszki.Pan doktor zlecił badania i umówił mnie na USG prenatalne na 4.11- przyznam,że troszkę mnie przeraża to badanie.Co tam u Was?

ewaban (offline)

20-09-2013 20:56:37

Bielsko-Biała
Ja nie robiłam badań prenatalnych ani w pierwszej ani w drugiej ciąży i teraz jesli nie będzie wskazań do tego też nie zamierzam robić- ale to indywidualna sprawa i decyzja każdej z nas...
Tak jak pisze goniutek- jak sa jakieś przesłanki ku temu żeby zrobić- wtedy bym się nie wahała- ale jeśli jest wszystko ok- i na zwykłym usg też dzidzia rozwija się prawidłowo- to chyba niekonieczne...

LilaC (offline)

20-09-2013 21:01:47

Witam szczęśliwe przyszłe mamy majowych dzieciaczków smiling smiley))

Ja się dzisiaj dowiedziałam, że będę miała dzidzie smiling smiley ok się spóźniał ponad 7 dni zrobiłam test wyszedł pozytywny,
mąż szczęśliwy po pracy dostał niespodziankę w postaci małych buciko-skarpetek ...
nie dociera do mnie jeszcze ta myśl smiling smiley) jest ogromna radość ale i ogromny strach ... to będzie nasze pierwsze dzieciątko smiling smiley)

StrzalkaMa (offline)

21-09-2013 16:19:48

D-wo-Koszalin
te badnie jest refundowane po 35 roku życie ale lekarze i tak namawiają by je robić, ja się zapisałam na 21 października ale w poniedziałek zadzwonie i odwołam te badanie. doszliśmy z Mężem do wniosku, że nie ma co wywoływać wilka z lasu i na pewno bedzie wszystko dobrze, a jezeli nie (odpukać!!) to wole sie dowiedziec jak urodze niż chodzić całą ciąże i płakać. trzeba wierzyć, że bedzię wszystko dobrze. Jakby to było ważne, potrzebne badanie to nie byłoby takie drogie i byłoby refundowane. kiedyś nie było takich badań i było w porządku , teraz chyba robi się na nie moda. co to da,że sie dowiem wcześniej, że moje dziecko ma zespół Downa czy jakąs inną chorobę nie wyleczalną? NIC.nie da sie na to psychicznie przygotować nawet wiedząc wcześniej a po co sie załamywać i stresoawać całą ciąże. Na pewno urodzimy zdrowe bobaski smiling smiley Takie jest moje zdanie.
pozdrawiam Was przyszłe mamusie smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

21-09-2013 16:23:30

D-wo-Koszalin
LilaC Gratulujemy i witamy smiling smiley jak Twoje samopoczucie? Jeszcze większa będzie radość jak zobaczysz malutkie bijące serduszko na monitorze smiling smiley pozdrawiam i cieszymy się razem z Tobą

sylwka (offline)

21-09-2013 19:21:28

Dublin
to chyba moge dolaczyc do Majoweczek smiling smiley
wizyta dopiero w nastepnym tyg.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5568, Posty: 1430119, Użytkownicy: 73464.
Ostatnio dołączył/a PatrycjaKozubek.

Statystyki tego forum
Wątki: 824, Posty: 147744.