MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

goniutek_84 (offline)

03-09-2013 20:28:50

Białystok
Hej miło mi do was dołączyć i mam nadzeję że zostane tu. Mój lekarz powiedział że to 2 tydzień ale mi się wydaje że to 4 tydzień. No ale zobaczymy co powie lekarz jeszcze.

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

03-09-2013 21:10:18

D-wo-Koszalin
goniutek_84 też mamy nadzieje, ze z nami zostaniesz smiling smiley a jak sie czujesz? masz już jakieś objawy? co do tyg ciąży zrób sobie bete hcg i bedzie wiadomo, który to tydzieńsmiling smiley

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

03-09-2013 22:44:28

D-wo-Koszalin
radmag87
Clostilbagyt jest lekiem na niepłodność, pęcherzyki mi wolno rosły i nie miały odpowiedniego rozmiaru. Wynik beta 295 czyli 4-5 tc. Ale mam problem z tsh 7.26 . Tragedia jeszcze dwa miesiące temu miałam idealna normę. Odezwę się jutro po wizytach u Endo i gina.

daj znać koiniecznie. 3mamy kciuki. bedzię wszystko dobrze smiling smiley

goniutek_84 (offline)

04-09-2013 13:36:12

Białystok
Właśnie ja chciałam ten test zrobic ale lekarz stwierdził że nie ma sęsu bo on widzi że to drugi tydz. że to 2 tydzi ale od zapłodnienia ale licząc od okresu to wychodzi ze około 5 tyg
A co do objawów to jak narazie to mnie wszystko wkóza i denerwuje. I kilka dni temu źle się czułam mdliło ale przeszło. A jak wy dziewczyny sie czujecie

StrzalkaMa (offline)

04-09-2013 13:52:57

D-wo-Koszalin
goniutek_84 mnie pobolewa podbrzusze i czasami kuje lewy jajnik, i jestem senna do tego ból piersi straszny, poza tym czuję się dobrze smiling smiley a byłaś już na usg? było juz coś widać? smiling smiley

goniutek_84 (offline)

04-09-2013 17:46:10

Białystok
StrzałkaMa ja narazie dobrze się czuję chociaż czasami mi też boli brzuch. A ty bierzesz jakieś tabletki na bół brzucha? Mozna brać chyba nospe forte? Ja narazie byłam na pierwszym usg i tylko pęcherzyk widać wg lekarza to 2 tydz wiec jeszcze muszę poczekać

agaz (offline)

04-09-2013 18:44:16

Borów
Witam przyszłe mamusie ja dziś odebrałam wynik Bety 2231.Jutro czeka mnie wizyta u gina.

StrzalkaMa (offline)

04-09-2013 19:21:41

D-wo-Koszalin
agaz
Witam przyszłe mamusie ja dziś odebrałam wynik Bety 2231.Jutro czeka mnie wizyta u gina.
gratulujemy smiling smiley miło, że jesteś z Nami, daj znać po wizycie smiling smiley

goniutek_84 Ja nie biorę żadnych leków nie ma co truć dzidzi hehe ;p smiling smiley

radmag87 (offline)

04-09-2013 22:59:22

Wołomin
hej smiling smileyu mnie ok, endokrynolog powiedziała mi żeby się nie denerwowała, dziecko po prostu już zaczęło korzystać z moich zasobów hormonalnych i dlatego podwyższone tsh. Dała mi większa dawkę i jod mam brać dodatkowo czyli kamień z serca.smiling smiley
endometrium u gina 15 mm czyli ciążowe, 4-5 tc. 25 mam wizytę to powinno już coś widać.
Podbrzusze też mnie pobolewa, ale to normalka . Chyba coś tam się rozciąga. Czyli żadnych leków nie brać po co się truć. Taki ból to nie ból w porównaniu z porodemsmiling smiley
Agaz – gratulacjsmiling smiley

goniutek_84 (offline)

05-09-2013 14:08:26

Białystok
radmag87 dobrye że mi pryzpomniałaś ja eż muszę iść do endokrynologa i diabetolog bo w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążowa

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439595, Użytkownicy: 73479.
Ostatnio dołączył/a Nathinis.

Statystyki tego forum
Wątki: 827, Posty: 147752.