MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

05-09-2013 14:59:52

D-wo-Koszalin
radmag87
hej smiling smileyu mnie ok, endokrynolog powiedziała mi żeby się nie denerwowała, dziecko po prostu już zaczęło korzystać z moich zasobów hormonalnych i dlatego podwyższone tsh. Dała mi większa dawkę i jod mam brać dodatkowo czyli kamień z serca.smiling smiley
endometrium u gina 15 mm czyli ciążowe, 4-5 tc. 25 mam wizytę to powinno już coś widać.
Podbrzusze też mnie pobolewa, ale to normalka . Chyba coś tam się rozciąga. Czyli żadnych leków nie brać po co się truć. Taki ból to nie ból w porównaniu z porodemsmiling smiley
Agaz – gratulacjsmiling smiley

to dobrze, że jest wszystko dobrze. ja zaraz zacznę 5 tydzień do gina idę 17 mam nadzię, że coś już tam będzie widać smiling smiley a boli bo macica się rozciąga <podobno> smiling smiley pewnie, że nie ma co brać żadnych leków smiling smiley miejmy nadzieję, że poród będzie szybki hehe

[link widoczny po zalogowaniu]

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

05-09-2013 17:00:53

Bielsko-Biała
Witam nowe mamusiesmiling smiley
U mnie ciążowo wszystko ok- ale wczoraj umierałam- jakaś jelitówka nas dopadła i lało się ze mnie na dwie stronysad smiley a w sklepie mało nie zemdlałam...

smerfetka25 (offline)

06-09-2013 11:42:39

Witam smiling smiley Sądzę że również mogę dołączyć ostatnia @ 31.07 i nadal nie ma ale za to 04.09 dwie czerwone kreseczki na teście,oczywiście jeszcze na dniach zrobię kolejny dla pewności a za pare dni na bete pójdę.Po policzeniu termin na 12 maj 2014 smiling smiley pierwszy cykl starań, bardzo miły i upragniony prezent na ślub 14.09
Pozdrawiam wszystkie MAJÓWECZKI spokojnych i zdrowych 9 miesięcy :*

agaz (offline)

06-09-2013 14:32:29

Borów
Cześć dziewczyny ja wczoraj byłam na wizycie u gina, maleństwo ma 5 mm, za 2 tyg. Mam się zgłosić na kontrolę bo jak doktor zaznaczył 20 % ciąż na tym etapie ulega samo poronieniu.Też czeka mnie jeszcze konsultacja u endokrynologa bo mam niedoczynność typu Hashimoto.

radmag87 (offline)

09-09-2013 12:23:59

Wołomin
smerfetka25, agaz - witamy smiling smiley

agaz - też mam niedoczynność Hashimoto. w czerwcu miałam wyrównany poziom tsh - 0.484, a teraz jak robiłam podskoczyło mi az do 7.26. Od razu zwiększyła mi engo eutyrox na dawkę 125 codziennie i za 4 tyg kontrola. I jeszcze jod mi przepisała z witaminami.

Samopoczucie dobre, jak się trochę narobię to brzuch mnie pobolewa. W sobotę było mi niedobrze po witaminach. Ale teraz już jest spokój. A jak tam u Was dziewczyny ??

smerfetka25 (offline)

10-09-2013 12:01:58

I kolejny teścik wyszedł z dwoma kreseczkami, dziś byłam na becie jutro wyniki już nie mogę się doczekaćsmiling smileysmiling smiley Pozdrawiam i życzę wszystkiem miłego popołudniasmiling smileysmiling smiley

goniutek_84 (offline)

10-09-2013 14:58:14

Białystok
hej dziewczyny u nas chorupsko panuje mąż chory i patrze że córka kicha i woda z nosa cieknie. Ale puki co to ja jeszcze zdrowa jesem.

Tolusia1990 (offline)

10-09-2013 16:10:34

Ogrodniki
Witam Was dziewczęta!
Jak ten czas leci... Pamiętam jak dziś jak 31 lipca zrobiłam test z 2 kreskami i 2 tyg później dowiedziałam się, że noszę pod sercem bliźniaki.
Życzę Wam dziewczyny bezproblemowej ciąży, szybkiego, bezbolesnego porodu i dużo, dużo sił.
Uwierzcie, że wszystko będzie porządku.
STYCZNIOWA KWIETNIÓWKA 2013

goniutek_84 (offline)

11-09-2013 14:33:08

Białystok
Hej dziewczyny u nas jakoś leci ale powiem szczeże że dziś mi poobolewa brzych a we worerk idę do lekarza

smerfetka25 (offline)

11-09-2013 16:19:41

Hej dziewczyny mam prośbe nie moge zinterpretować wyniku Bety 3 518,00 smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5568, Posty: 1430129, Użytkownicy: 73464.
Ostatnio dołączył/a PatrycjaKozubek.

Statystyki tego forum
Wątki: 824, Posty: 147744.