MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

radmag87 (offline)

16-09-2013 12:28:53

Wołomin
agusia1117- witam i gratuluje smiling smiley

StrzalkaMa - masz rację cichutko tu, ale pewnie się rozkręci jak już każda będzie pewna na 100% smiling smiley

u mnie lekkie mdłości, ale nie jest źle. Zazwyczaj jak połknę witaminy po posiłku a nie w trakcie. Przy pierwszym dziecku trochę wymiotowałam z rana. Teraz spokój z rana.

jak tam u Was dziewczyny ??

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

16-09-2013 16:56:41

Witam serdecznie wszystkie mamusie smiling smiley Pozwoliłam sobie napisać w waszym topiku bo również udało mi się zafasolkować i licząc od daty OM bobas byłby na 18 maja. W zeszły wtorek robiłam betę i miałam 161 z groszami. Pobiegłam zaraz do ginekologa ale dzidzi jeszcze nie widać, gin widział tylko "naszykowane" miejsce w macicy na fasolę ale jej samej jeszcze nie... Zalecono czekać i się nie stresować, łykać kwas foliowy i uważać na siebie. Trochę się boję a moja mamuśka i mąż już się nakręcili aż miło smiling smiley Pozdrawiam was ciepło

radmag87 (offline)

16-09-2013 18:39:04

Wołomin
ja właśnie odebrałam wyniki morfologi , moczu i przeróżnych przeciwciał. Wyniki w normie, cieszę się strasznie, że wykazały u mnie przeciwciała dla różyczki. Moja mama nie pamięta żebym przechodziła, jedynie szczepionkę miałam w weku 12 lat. Uffff, kamień z serca smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

16-09-2013 20:30:12

D-wo-Koszalin
ja mam nudności przez całe dnie prawie. ciężko mi cokolwiek zjeść, bo zaraz mi nie dobrze smiling smiley w pracy ciężko mi wytrzymać przez to. ja jutro idę na usg i zrobić badania, bo jak na razie robiłam tylko bete czy rośniesmiling smiley

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

17-09-2013 19:53:21

D-wo-Koszalin
Ja już po usg smiling smiley ale się poryczałam jak zobaczyłam fasolkę na monitorze smiling smiley i serduszko już bije smiling smiley kolejna wizyta 7.10. już nie mogę się doczekać

radmag87 (offline)

17-09-2013 21:44:52

Wołomin
StrzalkaMa jak supersmiling smiley ja dopiero fasolkę pierwszy raz zobaczę 25 . Już doczekać się nie mogęsmiling smiley i jak usg widać już coś konkretnego ??

PaulaBrak89 (offline)

18-09-2013 13:33:23

StrzalkaMa zazdroszczę widoku maluszka smiling smiley ja mam we wtrorek wizyte i oby coś już było widać bo to już byłby 6 tydzień. Teraz jak narazie to czuje tylko mdłości potworne i dziwny ból brzucha.

StrzalkaMa (offline)

18-09-2013 13:33:47

D-wo-Koszalin
radmag87
StrzalkaMa jak supersmiling smiley ja dopiero fasolkę pierwszy raz zobaczę 25 . Już doczekać się nie mogęsmiling smiley i jak usg widać już coś konkretnego ??[/quote konkretnego to może nie, ale widac małą fasolkę, która ma 8mm i bijące serduszko smiling smiley ja też już następnego usg nie mogę się doczekać smiling smiley
w takim razie daj znać jak tam Twoje usg

StrzalkaMa (offline)

18-09-2013 13:42:53

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 mnie też męczą nudności,a co do bólu brzucha to jakiś tydzień temu mnie przestał bolec dopiero więc ten ból to normalne . u Ciebie też już powinno byc widać fasoleczkę smiling smiley

PaulaBrak89 (offline)

18-09-2013 14:12:33

Ja już się nie mogę doczekać aż zobacze fasolę. Nam starania też zajęły pół roku a udało się dopiero jak zdecydowałam się iść do pracy. A najlepsze, że poczęcie okoły daty rocznicy ślubu smiling smiley Ale pewnie jak już ujrzę swoje maleństwo na usg też będę ryczeć bo zrobiłam się teraz płaczliwa jak nigdy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5568, Posty: 1430129, Użytkownicy: 73464.
Ostatnio dołączył/a PatrycjaKozubek.

Statystyki tego forum
Wątki: 824, Posty: 147744.