MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

mamaMilusi (offline)

02-09-2013 17:05:38

Świdnica
Czesc dziewczyny.

Gratuluje wam 2 kreseczeksmiling smiley Ja od paru miesiecy staram sie o drugiego bobaska. Jestem majówka 2011 i myslałam,ze uda mi sie być majówka po raz kolejny. @ miałam 1.08. i sie staralismy,a dostałam następny 22.08. ,ktory mnie zmartwił i rozczarował, bo nie dosc,ze sie nie udało to okres po 22 dniach. Ale dalej mam nadzieję,ze uda mi sie jeszcze zostać tą majówką, bo jak sie udało teraz to termin bym miała pod koniec maja. Więc czekam w niepewności po raz kolejny. Raczej odrazu bede wiedziec jak zajdę, bo w 1 ciąży bolały mnie strasznie piersi i odrazu urosły ogromnie i juz wiedzialam, ze cos jest na rzeczy zanim jeszcze test zrobiłam. Pozdrawiam i mam nadzieję,ze do was dołączesmiling smileysmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

02-09-2013 20:59:37

D-wo-Koszalin

StrzalkaMa (offline)

02-09-2013 21:00:57

D-wo-Koszalin
odebrałam dzisiaj kolejny wynik z krwi beta hcg w piątek miałam 183 a dziś już 1290 smiling smiley więc rośnie. bardzo się ciesze smiling smiley

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

goniutek_84 (offline)

02-09-2013 21:14:08

Białystok
Hej dziewczyny i ja bym chciała do was dołączyć w czwartek zrobiłam test wyszły dwie kreski a dziś byłam u gina i potwierdziło się JESTEM W CIĄŻY i dipoero 2 tydzień więc zaszłam w sierpniu i mniejwięcej w maju pewnie urodzę. To jest już moja druga ciąża córeczkę urodziłam w grudniu 2011

ewaban (offline)

03-09-2013 09:12:30

Bielsko-Biała
Witam nowe Mamusiesmiling smiley
Bardzo się cieszę że nasze grono się powiększasmiling smiley
Umówiłam się do ginka na 26 września- to będzie 9 tydzień -więc dzidzia już będzie do podglądnięcia fajna smiling smiley i serduszko powinno ładnie pikać smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

03-09-2013 09:16:43

D-wo-Koszalin
goniutek_84 gratulujemy i super że dołączyłaś do nas. mam nadzieje, że bedzie nas coraz wiecej smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

03-09-2013 09:19:37

D-wo-Koszalin
ewaban ja ide 17 ale mam nadzieje, ze serduszko już bedzie biłosmiling smiley nie mogę się doczekać. oczywiscie napisz jak tam było na wizycie smiling smiley

radmag87 (offline)

03-09-2013 13:13:21

Wołomin
hejsmiling smiley ja zrobiłam test wczoraj i wyszły mi dwie kreskismiling smiley dziś robiłam bete i po 14 mam wynikismiling smiley bardzo się cieze bo już od około roku staram się o drugie dziecko. A od dwóch miesięcy biorę clostilbegyt i dzięki niemu będę mamąsmiling smiley Objawy to lekki ból brzucha, dziwne bo przy pierwszej ciąży nic nie odczuwałam na początku. I to nie trochę niepokoi . Do lekarza pójdę chyba jutro ale pewnie nic jeszcze nie będzie widać. Okres miałam 2.08 przy cyklu 35 dniowym. Czyli planowany poród 15 maja - pewnie cc smiling smiley
to jest moja druga ciąża. Syna Tomeczka urodziłam w lutym 2011smiling smiley

mamaMilusi (offline)

03-09-2013 14:45:54

Świdnica
radmag87 Gratulacje. Ja mam córeczke z maja 2011 i chce drugie bobo,a narazie nie wychodzi. A co to jest ten clostilbegyt, moze i ja po to pojdę do gina.

radmag87 (offline)

03-09-2013 19:00:17

Wołomin
Clostilbagyt jest lekiem na niepłodność, pęcherzyki mi wolno rosły i nie miały odpowiedniego rozmiaru. Wynik beta 295 czyli 4-5 tc. Ale mam problem z tsh 7.26 . Tragedia jeszcze dwa miesiące temu miałam idealna normę. Odezwę się jutro po wizytach u Endo i gina.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439595, Użytkownicy: 73479.
Ostatnio dołączył/a Nathinis.

Statystyki tego forum
Wątki: 827, Posty: 147752.