MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

18-09-2013 14:23:57

D-wo-Koszalin
nie przejmuj się ja też się poryczałam jak głupia hehe. o no to super prezent na rocznicę smiling smiley ja za to mam termin na swoje urodziny mąż ma 7 dni przede mną więc też bedziemy mieli niezły prezent smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

18-09-2013 16:04:43

No to będzie dla was najwspanialszy prezent urodzinowy smiling smiley My zafasolkowaliśmy 4 dni przed rocznicą ślubu a według obliczeń urodzę 2-3 dni po moich urodzinkach. Do wtorkowej wizyty to nie wiem jak wytrzymam strasznie się niecierpliwie (już zaczęłam oglądać wózki w necie). Pogoda sprzyja choróbskom więc życzę zdrowia i rosnącej fasolki.

radmag87 (offline)

18-09-2013 16:18:41

Wołomin
dam znać na pewno smiling smiley

Co do choróbska to kiepski termin na początek ciąży, wiecznie ktoś do domu przynosi jakieś przeziębienie. Teraz mój syn jest chory, wcześniej mąż, ale mnie na razie nic nie rusza smiling smiley tego samego życzę Wamsmiling smiley

StrzalkaMa (offline)

18-09-2013 18:18:35

D-wo-Koszalin
a mnie właśnie przeziębienie wzięło ,koleżanka z pracy przyszła zakatarzona i mnie zaraziła ;( jak na złość.

PaulaBrak89 ja już z Mężem wybraliśmy w sklepie wózek i łóżeczko sobie hehe więc nie jestes sama smiling smiley a co do usg to fakt bedzie Ci się dłużyło do 1 usg ale wytrzymasz smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

18-09-2013 18:19:58

D-wo-Koszalin

radmag87 masz racje pora na ciąże nie za fajna ale na poród idealna smiling smiley

ewaban (offline)

19-09-2013 14:31:19

Bielsko-Biała
hej dziewczynysmiling smiley
Mnie od soboty też męczą mega mdłości- zwłaszcza rano- nic nie mogę zjeść bo zaraz lecę do kibelka- bardzo mnie to dziwi, bo w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle mdłości a w drugiej niewielkie- a teraz masakra... więc kto wie- może będzie synek?smiling smiley
U mnie córcie też chorują- smarkają- odpukać- mnie też nie bierze- i oby tak pozostałosmiling smiley
Do ginka idę za tydzień- to będzie już 9 tydzień- więc mam nadzieję ujrzeć małą piękną fasolinkę- nie mogę się doczekaćsmiling smiley
Pozdrawiam gorąco wszystkie "mamusie"smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

19-09-2013 14:39:36

D-wo-Koszalin
ewaban fasolinkę na pewno już zobaczysz smiling smiley ja byłam we wtorek a jestem w 7 tyg i już widziałam smiling smiley ja rano piję szklankę wody z miodem pomaga na nudności

StrzalkaMa (offline)

19-09-2013 15:26:08

D-wo-Koszalin
co myślicie o badaniu prenatalnym? zapisałam się na to badanie. w szczecinie kosztuje 470 zł ale nie chodzi tu o kase. Czy któraś z Was robiła te badanie bądź ma zamiar zrobić? Ja mam w sumię wątpliwości czy je zrobić.

radmag87 (offline)

19-09-2013 17:27:15

Wołomin
ewaban - ja przy Tomku też strasznie, źle się czułam. Wymiotowałam z rana. A teraz mam mdłości i to tyle. I apetyt mimo tego mam straszny, mimo że jest mi niedobrze muszę zjeść bo wtedy czuję się lepiej smiling smiley
Zaczynam ciążę z wagą 47kg (tak jak przy pierwszej) i przytyłam przez okres jej trwania 20 kg. Mam nadzieję, ze teraz będzie trochę mniej smiling smiley

StrzalkaMa - ja przy pierwszej ciąży nie miałam tego typu badań, bo ginekolog moja nie miała jeszcze takiego USG, ale teraz ma już nowy sprzęt i moze się skuszę, bo to naprawdę bardzo dobre i skuteczne badanie. To jest badanie USG + badanie krwi PAPP-A. To jest nieinwazyjnie badanie. Jest też inwazyjne ale takie sie robi jak coś wyjdzie w tych pierwszych nie tak.

biaatka (offline)

19-09-2013 18:05:36

Olsztyn
witam! czy ktos tu jest w pierwszej ciazy grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439595, Użytkownicy: 73479.
Ostatnio dołączył/a Nathinis.

Statystyki tego forum
Wątki: 827, Posty: 147752.