Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Annika79 (offline)

23-09-2015 18:35:58

Grodków
Ja już wreszcie po wszystkich wizytach. Maluch ma się dobrze, niewielkie ryzyko wad genetycznych więc nie ma wskazań do amniopunkcji ufff... Dziecię ma 7,30 cm co daje 13t3dz termin przesunął się na 27.03. Szyjka długości 4,9cm. Serce bije jak dzwon. Maluszek wiercił się i widziałam jak połyka wody płodowe. Także ja odetchnęłam z ulgą.


CarAllowa (offline)

23-09-2015 19:53:00

Warszawa
Kasia_Z88 widzisz bo z tym dbaniem o siebie w ciązy to jest tak, jest mama ktora dba o siebie, nie pali, nie pije, zdrowo sie odzywia i rodzi chore dziecko;/ a jest druga, taka która wpadnie, pije, pali, ćpa i bog wie jeszcze co innego tam wyczynia i co? ku zdziwieniu wszystkim jej dziecko jest zdrowe lub choruje ale umiarkowanie. I gdzie tu sprawiedliwosc? niestety nie ma;/

Effa92 a widzisz, ja myslalam ze te tabletki to taki pic na wodewinking smiley

Annika79 no widzisz! to było oczywiste ze wszystko jest oksmiling smiley ale juz duzy maluszekwinking smiley kiedy teraz usg masz? połowkowe czy wczesniej jeszcze idziesz?:>


Ja to usg mam z rowno 3 tygwinking smiley a pozniej dopiero ide na połowkowe. juz nie mam takiego cisnienia na chodzenia na usg co miesiacwinking smiley ale wiem ze w pierwszej ciązy to chciało sie non stop patrzec na dziecię w brzuszkuwinking smiley takze u mnie plan wyglada tak ze 14sty pazdziernik prenatalne a pozniej między 16 a 30 grudnia dopiero połowkowe sobie zrobiegrinning smiley
ide myc dzieciny i klasc spac bo jutro juz przedszkole bedzie granesmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

23-09-2015 21:59:58

Cieszyn
CarAllowa to zalezy od czlowieka. Ja chcialam rzucic mialam cel ktory zrealizowalam i jestem z siebie dumna ze mi sie udalo! ;-)

Annika79 super ze z malenstwem wszystko dobrze. Ponoc czasami z bardzo dobrym sprzetem mozna plec juz poznac choc wiadomo ze 100% pewnosci po porodzie bedzie :p
Sama juz sie nie moge doczekac tych badan prenatalnych choc sie ich boje z drugiej strony. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

24-09-2015 14:01:45

Warszawa
dziewczyny mam pytanie. moze ktra z Was orientuje sie w temacie inhalatorw. tak sobie pomylaam ze moze warto kupic teraz i samemu korzystac z niego (bo ja juz nie wiem jak z tym katarem sobie radzic) a potem przyda sie dla bobasa? co myslicie na ten temat??




Annika79 (offline)

24-09-2015 15:12:26

Grodków
Ja mam usg na kazdej wizycie u to nie moje ciśnienie, tylko lekarz tak prowadzi wszystkie ciąże. Genetyczne i połówkowe robi mi inny lekarz. Następna wizyta 21.10, a połówkowe 17.11 .


CarAllowa (offline)

24-09-2015 15:43:03

Warszawa
witamsmiling smiley
Kasia inhalator dobra sprawa. a juz na pewno przy małych dzieciachsmiling smiley ja swoj kupiłam dopiero jak mała miała ok roku, bo jej jakas infekcja sie wdała i nie chciałam antybiotykow to inhalacje kazali robic. dobra sprawa. A tobie na katar w sumie tez moze i pomoze, nawet innhlacja z glupiej soli fizjologicznej, ale wczesniej podpytaj lekarza.

Annika79 u mnie niestety lekarz nie ma sprzetu u siebie jak juz wspmniałam i za usg zawsze place. A szczerze mowiąc nie usmiechałoby mi sie co miesiac 250- 300 zł za to placic xD w pierwszej ciązy to latałam jak kot z pecherzem ale to dlatego ze chwile wczesnije poroniłam i chciałam byc pewna ze jest wszystko ok.

Effa ciesze sie ze udało Ci sie zrealizowac wyznaczony cel, Oby tak zawsze!smiling smiley a z dzidzia na pewno wszystko dobrze i grzecznie sobie rosniewinking smiley to prawda, dobry lekarz+ dobry sprzet i mozna spekulowac nad plcią w 12- 13 tygwinking smiley moja Pani doktor z invicty powiedziała w niecałym 12 tyg ze bedzie chlopak i faktycznie był. ale wiecie, ja tam sie nigdy nie nastawiałam w tak wczesnej ciązy na konkretną płecwinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

24-09-2015 16:45:45

Cieszyn
Jak co dziewczyny to akceptowane juz jestescie i mozna sie wpisac smiling smiley nie mialam jak wejsc wczesniej na poczte.

No fajnie by bylo znac juz plec ale wiadomo ze sie to moze zmienic hehe tongue sticking out smiley wiec sie nie nastawiac nie ma co smiling smiley I oby faktycznie bylo wszystko wporzadku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

24-09-2015 17:20:41

Warszawa
Effa kurcze, tam na pewno w ustawieniach tej tabelki/ gmaila jest ze mozna udostępnic bez logowania. tzn wejsc mozna na nią i podejrzec. bo ja kiedys nie miałam zgody włascicielki i wchodziłam w taka tabelkesmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

24-09-2015 17:45:51

Cieszyn
Ok juz zmienione ;]


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

malgosia (offline)

24-09-2015 18:47:27

Hej!

Carallowa ja to USG mam 29.09 wiec juz za pare dni smiling smiley
Ja chodze tylko do jednego i tego samego lekarza przez cala ciaze i wszystkie badania i USG on mi robi, ba! nawet jak rodzilam to byl przy porodzie, jest ordynatorem tego szpitala w ktorym mlody przyszedl na swiat. Tym razem tez tam mam zamiar rodzic. Mysle, ze po tym usg jak wszystko bedzie w porzadku, to nastepne pewnie dopiero polowkowe bedzie.

Inhalator fajna sprawa, tez tak myslalam, ale nie dla mojego syna, dlatego lezy w szafie i moze przy drugim sie przyda...

Annika super ze wyniki w porzadku thumbs up


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.