Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Annika79 (offline)

26-09-2015 15:36:17

Grodków
Cytuj
CarAllowa
Annika79 hehgrinning smiley no widzisz, taki lekarz bystry i sam wiedział ze mamusie przewaznie chca znac plecwinking smiley dokladnie tak co by nie było, aby zdrowe! tez to zawsze powtarzamsmiling smiley a to Ty połowkowe bedziesz miec w 20 tyg??? mi nie chce lekarz robic w 20 tyg połowkowego, bo dzidzia za mała, i zawsze ok 22 robi.


Mi obliczył, że 17.11 będę miała skończone 21tc i wtedy połówkowe mi zrobi. Już mam zaklepany termin na godz. 9,00


CarAllowa (offline)

26-09-2015 16:00:48

Warszawa
A no to tak, to u mnie podobnie. raz poszłam w skonczonym 20 tyg to musiałam przyjsc jeszcze raz w 27 bo dzidzia za mała była i nie była wszystkiego pewna i dla pewności trzeba bylo powtorzycsmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

miiilena (offline)

26-09-2015 16:49:21

Szczecin
Moje kochane, a ja mam dziś bardzo aktywny dzień tongue sticking out smiley Rano pojechaliśmy z mężem i córcia na grzyby smiling smiley 3godziny spaceru po lesie i całe wiadro pięknych grzybów smiling smiley Mam dzisiaj taka Wene żeby coś w domu robić i w efekcie, obiadek zrobiony, okna umyte, firanki właśnie się piorą, 2 prania dodatkowo zrobione, mieszkanie wysprzatane na błysk, nawet się wzięłam za mój nieszczęsny piekarnik, ale nie podolalam tongue sticking out smiley zrobiłam do połowy, troszkę go zaniedbalam i mam teraz problem tongue sticking out smiley Ale dam rade, może jutro smiling smiley Teraz się biorę za mycie butów tongue sticking out smiley i pewnie jeszcze coś wymyśle do wieczora smiling smiley

W pon wizyta u gin tongue sticking out smiley A we wtorek idę do fryzjera grinning smiley z tego cieszę się najbardziej bo mam już chyba metrowy odrost smiling smiley
A później to co mamuśki kochają najbardziej! Zakupki grinning smiley Najprawdopodobniej odwiedzę same dziecięce sklepy, bo zakupy w towarzystwie córki smiling smiley Ale mam jeden dzień urlopu i musze go wykorzystać smiling smiley Buziaki dziewczyny :*


[/url]

Annika79 (offline)

27-09-2015 08:39:28

Grodków
U mnie skończony 14tc, witam II trymestr. Miłej niedzieli dziewczyny smiling smiley


CarAllowa (offline)

27-09-2015 12:51:08

Warszawa
witamsmiling smiley

miiilena a wiesz ze ja taki dzien miałam przedwczorajsmiling smiley powera dostałam takiego ze szok! kuchnia, łazienka, salon i pokoj dzieci wysprzatanywinking smiley została mi gora do ogarniecia, ale jako ze tam prawie nie wchodze to i nie ma takiego syfugrinning smiley wiec góra moze jeszcze chwile poczekac. Ja to w ogole nie mam czasu na fryzjera temu i nie farbuje włosow od ponad 3 lat, mam swoj natualny kolor, własnie dlatego ze nie miałabym sie kiedy wybrac i cos zrobic z wlosami;/ ho hoo! dzien urlopu na szaleństwo po sklepachsmiling smiley a nie mozna by było tak spokojnie w domciu go spedzic?:>

Annika79 noo noo, to juz 2 trymestrwinking smiley ten tez szybko zlecismiling smiley

U mnie niedziele w miare spokojniesmiling smiley dzieci spią, ja mam chwile na komputer, pozniej goscie będąsmiling smiley i zaraz po weekendzie i kolejny tydzien... i tak w kółko poszłooo!










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

27-09-2015 13:08:14

Cieszyn
U mnie wczoraj goscie byli przyszli "tesciowie" szwagierka i jej maz a to sa takie wrzaszczki ze masakra :/ wczoraj mnie tak glowa bolala ze nie moglam do tego od razu temat o slubie jak nie wytrzymam to im po prostu nagadam ale nie chce sobie wrogow robic. Mam nadzieje ze teraz dadza spokoj jak moj im wczoraj powiedzial zeby przestali i ze wezmiemy kiedy bedziemy chcieli... w ogole wzielam wczoraj sobie pol apapu ekstra bo innego nie mialam a juz mi lzy zaczynaly leciec od tego bolu szybko mineloi mam nadzieje ze nic sie nie stalo. Pierwszy raz mialam taka sytaucje kurde :p


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

27-09-2015 19:32:29

Warszawa
Effa a czemu Was tak cisnął o ten slub?? co im do tego?? jasne ze wezmiecie wtedy kiedy Wy bedziecie chcieli a nie oni. Współczuje takiej wizyty, ale pociesz sie tym ze ja taki halas mam na codzien, bo dzieci nie nalezą do cichych. Na wieczor codziennie glowa mnie boli;/ od apapa nic nie bedzie, oczywiscie jak sie go uzywa z głowawinking smiley u mnie dzisiaj tesciowa była i dalsza siostra mezasmiling smiley było ok, tzn one nie krzycza, za to dzieci musiały popis dac takze z ich strony raczej halas, halas i wrzaskgrinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

27-09-2015 21:24:44

Cieszyn
Szczerze nie wiem o co im chodzi z tym slubem... Moj mi mowil ze jak gadal z mama raz to ona mu powiedziala ze jakby sie cos stalo i bysmy sie roztali to alimenty nie bedzie placil po slubie a on jej mowi ze to nie ma znaczenia czy slub jest czy nie tak czy siak musialby placic... do tego cos o nazwisku mowili przeciez kurde wiadomo ze po ojcu bedzie mialo... ludzie ze stara data no masakra jakas...mnie wkurza takie cos ze jak ma byc dziecko to od razu slub musi byc. Nie bede wychodzic za maz ze wzgledu na dziecko. Jesli bedziemy gotowi i pewni tego to go wezmiemy. Po urodzeniu dziecka moze sie wszystko zmienic albo na lepsze albo na gorsze.
Jesli chodzi o apap to pierwszy raz wzielam w ciazy raczej nie chce brac zadnych lekow ale wczoraj juz nie moglam wytrzymac.
Oj biedna hi hi ;-) takie zlosniki male co? :p na wieczor masz spokoj ale co z tego skoro glowa boli :-)
Ciesz sie ze nie masz takich wscibskich bliskich hehe nie mowie ze sa zli bo wiem ze pomoga jak co ale kurdebez przesady.


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

28-09-2015 08:56:09

Warszawa
heysmiling smiley

Effa92 to prawda, wiekszosc ludzi uwaza ze jak dziecko to i slub! ja tez jestem zdania ze dziecko nie jest powodem do slubu. A nazwisko? kurcze, tak jak napisałas bedzie i tak miało po ojcu,a to ze Ty bedziesz miała inne to juz co innego. U Was nie było problemu z chrztem bez slubu?? ja z mezem mamy cywilny tylko i na szczescie nie burzył sie o to ksiadz ale wiem ze potrafią odmowic chrztu;/
ja sie nie boje brac paracetamolu w ciązy, to nie zaszkodzi- oczywiscie przestrzeganie dawek. Ale to i tak zdarza sie bardzo rzadko, juz na prawde jak nie moge sobie z tym poradzic a do polozenia sie jeszcze troche czasu zostaje. Ojj tak moje dzieci to straszne krzykacze i tak ok 16 mam juz dosc wszystkiego a tutaj do tej 20-21 jeszcze troche czasu przeciezgrinning smiley fakt, nie mam wscibskich bliskich bo juz ich nauczyłam ze tego nie lubie. u mnie babcia sie bardzo wtracała, wiadomo tesciową swoją drogą ale odkad nie mieszkamy razem to i juz tak nie wtyka swoich 3 groszy xD
a tak na marginesie to cudowna tesciowa, jeszcze wzieliscie slubu a już mowi o rozwodzie;D










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

28-09-2015 09:33:08

Cieszyn
Jesli chodzi o chrzest to raczej nie powinno byc problemu. Kolezanka nie miala bierzmowania i jest bez slubu chrzest dostali wiec mysle ze bedzie ok. :-)
Hehe uroki dziecinstwa :p zabawa na calego ;-)
My tez z nimi nie mieszkamy cale szczescie bo bym chyba oszala tam.. ja narazie nic nie mowie ale moja cierpliwosc sie w koncu skonczy.. nie chce w nich sobie robic wroga dlatego narazie zaciskam zeby ale tak dlugo sie nie da...
hehe no tez se o tym pomyslalam ale jej o te alimenty bardziej chodzilo ze wtedy by nie musial placic jakbysmy wzieli rozwod bozee masakra haha xd


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.