Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Effa92 (offline)

22-09-2015 15:10:20

Cieszyn
Ja mam dosc duze piersi i do tego bola takze narazie przyjemnosci mi to nie sprawia ;-)
CarAllowa jaki masz juz brzuszek ;o


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

22-09-2015 16:39:53

Warszawa
CarAllowa przyjrzalam sie sama wynikowi miczu i troche bajteri mam i leukocytow i napewno to jest powodem. Usg robilam prywatnie bo nie jestem przekonana co do kompetencji lekarzy z luxmedu. Ale widocznie ten ktorego wybralam jest calkiem ok i nue chce sie opierac na innych wynikach tylko sam chce zrobic. W sumie to dobrze. Powiedzial zeby przyniesc w poniedzialek przyniesc wszystkie winiki i usg stare tomi wyliczy dokladniej tez termin.




Kasia_Z88 (offline)

22-09-2015 16:44:15

Warszawa
A co do nastawienia ze to chlopczyk jyz bedzie to wiem wiem. Zreszta dziewczynka bylaby dla mnie super niespodzianka. Moja siostrzenica tez na tym etapie miala byc chlopcem i to przez dluzszy czas taka wersja byla.




CarAllowa (offline)

22-09-2015 17:59:08

Warszawa
Mancia666 aa to dzisiaj zaszalałas ze spaniemgrinning smiley zazdroszczesmiling smiley zdrowka dla synkasmiling smiley bo nie ma nic gorszego jak chore dziecko. JA sie potwornie męcze z katarem ale 100 razy bardziej wole ja bym chora niż zeby moje mały gnomy chorowały. W sumie to taki brak lodowki mi by sie przydałgrinning smiley heh, bo otwieranie jej jest dla mnie męczarnią sad smiley

Effa92, Mancia ja mam juz spory brzusio jako ze mam roztep mięsni i.. niestety nie trzyma mi sie brzuch ładnie. u mnie szybko bedzie widac ciązesad smiley poprzednie zdjecie z avatara miałam zrobione w 32 tyg, ale to była pierwsza ciąza takze i brzusio wtedy jeszcze nie był poszkodowany, a tutaj.. ehh... takie zycie...

Kasia_Z88 no własniewinking smiley tak tez myslalam ze jakies tam wyniki miałas xD ale zabrzmiało tak jakby lekarz tak "za zas" Ci kazał brac. Ja to jestem w szoku ze ja nie mam infekcji, bo w ciązy generalnie ona czesto mi sie przyplątuje. Obys ją szybko wyleczyła!! W sumie moja droga to czy to wazne co bedzie? czy chlopiec czy dziewczynka, wazne zeby zdrowe!smiling smiley chlopiec jest podobno dla mamusi a corcia dla tatusiawinking smileywidzisz znajoma tez miała miec chlopca, i wyobraz sobie ze urodziła sie dziewczynka!smiling smiley na kazdym usg chlopca widzieli... wszystko kupione pod chlopca,a tu psikuswinking smiley dlatego ja na pierwsze dziecko kupowałam jakos uniwersalne rzeczy, tak w razie co xD










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-22 18:00 przez CarAllowa.

CarAllowa (offline)

22-09-2015 18:02:31

Warszawa
Kasia ap ropo lekarzy z luxmedu. raz byłam u takowego w ciązy i nigdy wiecej! ja wiem ze nie wszyscy sa tacy sami ale, mam złe wspomnienia z tej wizyty i nie bede juz sprawdzac jak postapi inny grinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

22-09-2015 22:40:48

Warszawa
ja tez poszlam raz do lekarza przy planowaniu ciazy, po samo skierowanie na badanie genetyczne. bo dostalismy zalecenie ze wzgledu na chore dziecko u mojej siostry ktra tez juz sie leczya w poradni genetycznej, kazali sprawdzic czy ja nie mam tego problemu co ona. a ten buc z luxmedu nie dal mi skierowania i jeszcze gadal jakies farmazony po co mi to, co to da itp. wyszam prawie z paczem. ale to byl lekarz do ktrego dao sie zapisaz z dnia na dzien. teraz znalazam przypadkiem takiego co min 3 miesiace sie czeka na wizyte i jestem w sumie zadowolona. ale i tak bede robic konsultacje 3 razy u tego prywatnego zeby miec pewnosc.




CarAllowa (offline)

23-09-2015 08:19:56

Warszawa
witamwinking smiley

Kasia_Z88 bo sa lekarze z powolania i tacy ktorzy nie mieli pomyslu na zycie;/
ja jestem ze swojego gin zadowolona, mowiłam, jest czasem zakrecony- ale to temu ze straszna gaduła z niegogrinning smiley szkodam i tylko ze nie ma u siebie aparatu do usg, ale to w sumie zaden problem bo od usg mam ekstra lekarke wiec chyba i tak bym jej nie zamieniła na nikogo innegosmiling smiley
trzyba czasem poszukac lekarza a nie isc do pierwszego lepszego, bo pozniej tylko kupa nerwow bedzie.










[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna1991 (offline)

23-09-2015 11:42:41

Dwory Pierwsze
Witajcie przyszłe mamuśki smiling smiley Mój termin porodu to 13.04.2015 smiling smileyJuż sie nie moge doczekać kiedy ucałuję te maleńkie stópki spacer ze zwierzakiemradość Mam również starszego syna aktualnie skończył 4 lata smiling smiley

katarzyna1991 (offline)

23-09-2015 11:53:43

Dwory Pierwsze

CarAllowa (offline)

23-09-2015 12:20:03

Warszawa
katarzyna1991 witamy kolejna mamusięsmiling smiley ale masz ładny terminwinking smiley heh 13sty grinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.