Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

justys2903 (offline)

23-09-2015 12:59:16

Paszkówka
Dziewczyny a czy ktoras z Was pali albo palila w ciazy?wiem ze to wstyd ja pale ale ograniczylam z 20stu na 3-4 dziennie

Effa92 (offline)

23-09-2015 13:03:50

Cieszyn
Witaj katarzyna i gratulacje! winking smiley

justys ja palilam ale rzucilam jakies prawie 2 lata temu grinning smiley lecz wtedy w ciazy nie bylam. Moja dobra kolezanka palila w ciazy bo z dnia na dzien nie da sie rzucic a ponoc to tez nie jest dobre ale palila mniej z 3 papierosy moze na dzien czy cos takiego. Urodzila zdrowa corke.


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

23-09-2015 13:48:32

Warszawa
justys2903 ja Ciebie z jednej strony rozumiem i oceniac nie bede. podobno nie jest dobre całkowite odstawienie z dnia na dzien papierosow bo to szok dla organizmu, ale moim zdaniem powinnas je w ogole rzucic. nie oszukujmy sie palenie w ciązy szkodzi. a tak w ogole to ja nigdy nie paliłam a to jest tylko moje zdanie winking smiley generalnie ja jestem przeciwniczką papierosow xD










[link widoczny po zalogowaniu]

justys2903 (offline)

23-09-2015 13:49:54

Paszkówka
Ja w 1 ciazy tez palilam 3-4 dziennie tez mam zdrowa coreczke tyle tylko ze malo wazyla...Mam nadzieje ze i tym razem bedzie wszystko ok.Co prawda nadal mam zamiar rzucic ale moja praca i to ze wszyscy dookola pala wcale nie pomaga!

malgosia (offline)

23-09-2015 13:50:16

Hej!

Annika trzymamy kciuki za wizyty. Daj znac jak bedziesz po winking smiley

Carallowa faktycznie lekki zarys brzuszka juz u Ciebie sie pojawil, u mnie nic. No moze wieczorem troche bardziej widac, po calym dniu jedzenia winking smiley

Justys ja troche popalalam przed ciaza a teraz to czuje wrecz wstret. Jak czuje tylko dym to odrzuca mnie od razu. To pewnie tez wynika z tych mdlosci, ktore jeszcze troche mnie mecza.

Tak bym chciala juz podejrzec czy z dzidzia jest ok, ale jeszcze pare dni musze uzbroic sie w cierpliwosc.

Milego dnia, pomimo deszczowej aury cool smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justys2903 (offline)

23-09-2015 13:52:22

Paszkówka
CarAllowa rozumiem Twoje zdanie i je szanuje .Nie jest to zadne wytlumaczenie ze trudno rzucic itd.Mialam nadzieje ze samo mnie odrzuci a tu nic ani nudnosci ani wymiotow dokladnie jak w 1 ciazy i palic sie chce ech ..szkoda gadac

Effa92 (offline)

23-09-2015 15:33:24

Cieszyn
justys ja tak mialam jak mialam rzucac palenie oj strasznie bylo wszyscy wokolo palili w pracy to samo ale dalam rade tylko ze z tabletkami ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

23-09-2015 15:45:27

Warszawa
Trzymam wiec kciuki za te ktore chca rzucicwinking smiley jestem pewna ze sie dawinking smiley w koncu to nie woda bez ktorej nie da sie funkcjonowac, prawda?smiling smiley

malgosia a ktorego masz usg?smiling smiley

Effa i te tableki naprawdę pomagaja??grinning smiley kurcze a ja tam w to nie wierzyłam. moj ojciec chciał rzucic z tabletkami i nic... moj maz przerzucił sie na elektryka ale zle sie po nim czuł, a rzucił dopiero wtedy gdy usunał zęba i przez tydzien nie palił- jak juz tyle nie zapalił to juz sobie odpuscił fajkiwinking smiley i co mozna? mozna!smiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

23-09-2015 17:55:20

Warszawa
I jak rada dla palących? Wyrwac zeba smiling smiley zartuje oczywiście. Ja jestem tez przeciwniczka palenia. Probowalam ze dwa razy ale nigdy nie palilam, a tym bardziej uwazam ze nie powinno sie palic i pic w ciazy. Czemu dziecko ma sie truc od samego poczatku? A gdybanie czy bedzie zdrowe czy nie to juz mnie calkuem rozwala... Przepraszam za swoje uniesienie, ale moze ona byc wywolane tym ze mam w rodzinie chore dziecko i wiem jak jest z nim ciezko. A siostra ani nie palila ani nie pila, chuchala i dmuchala. A tu sie przyszle mamy zastanawiaja czy to nie zaszkodzi... Szok.




Effa92 (offline)

23-09-2015 17:58:12

Cieszyn
No mi pomogly ;p nie mowie ze bylo latwo bo bardzo ciezko ale dalam rade :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.