Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Effa92 (offline)

20-09-2015 20:53:26

Cieszyn
ok chyba akceptowalam ;d


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

20-09-2015 21:35:57

Warszawa
Effagrinning smiley udało sie wejscwinking smiley

dziewczyny, dopisujcie sie do tabelkiw miare mozliwoscismiling smiley

tak wiec tym o to miłym gestem powoli klade sie spac, bo ostatnio na wieczor codziennie boli mnie zoładek i jest mi mega niedobrze;/

dobrej nooocy:*










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-20 21:37 przez CarAllowa.

Effa92 (offline)

20-09-2015 21:45:03

Cieszyn
No to super! smiling smiley Ja musze wyjsc z psem i czekac do godziny 23 by zaaplikowac sobie luteine ;p Dobranoc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

20-09-2015 23:24:36

Warszawa
Czesc!
Ja ogolnie czuje sie coraz lepiej. Przechodza mi te mdlisci i inne takie smiling smiley tylko cos mnie w nocy i do poludnia brzuszek pobolewal przy jakichs ruchach. Pewnie od tego ze tam teraz wszystko mega szybko rosnie. Babel mi urosl w tydzien 13mm. Dzis skusilismy sie ze znajomymi na spontaniczny wypad do Gdanska. Kolega na plazy oswiadczyl sie a potem obiad na starowce i powrot smiling smiley tylko nie wiem czy nam to na zdrowie wyjdzie... Bo padalo i zimno a my chwile na boso po plazy... Juz czuje gardlo sad smiley mleko z miodem i maslem na noc i zobaczymy co bedzie rano... Dobranoc smiling smiley




CarAllowa (offline)

21-09-2015 07:49:50

Warszawa
Effa o matko, ale ja pamietam ze kiedys tez ta luteine brałam to musiałam wstawac w nocy specjalniewinking smiley

Kasiu to mam nadzieje ze jednak sie nie rozłozysz, bo wczoraj (nie wiem jak w Gdanansku) ale u nas było chlodno. pij mleko z miodkiem i czosnek tam jeszcze dorzucwinking smiley

Ja dla odmiany wczoraj czułam sie całkiem ok, a dzisiaj rano;/ gardło, uszy, glowa i z nosa leci;/ syn do przedszkola nie poszedł bo zaczał kasłac takze lekarz grany bedzie. Generalnie cos czuje ze ciezki tydzien przede mną;/










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

21-09-2015 08:30:21

Cieszyn
Ja ja biore co 12 h takze rano i wieczor pierw bralam o 10 i o 22 ale ze raz mi sie tak zaspalo troszke dluzej to pozniej zas o 10 do lekarza zazwyczaj chodze wiec zaczelam brac godzine pozniej ;p czasami ciezko wytrzymac do tej godziny ale daje rade! :-D w ogole pisalam wam ze mam tylozgiecie macicy? Ostatnio jak bylam u lekarza swojego to mi mowil zebym na brzuchu lezala powinno troche przynajmniej pomoc w jej wyprostowaniu choc i tak ona sama powinna sie pozniej wyprostowac jak zacznie malestwo rosnac :-D

A wy dziewczyny sie kurujcie!! ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

malgosia (offline)

21-09-2015 09:38:32

Hej dziewczyny!

A ja nie moge wejsc w ta tabelke, musze sie zalogowac albo utworzyc konto... tak mam napisane....

Effa a dlaczego musisz brac luteine?

Wczoraj wieczorem tak mnie bolal brzuch przy pepku, ze az sie wystraszylam. Polozylam sie i w nocy tez troche czulam, ale teraz juz lepiej, nie wiem co to bylo. Nie moge doczekac sie wizyty za 8 dni, zeby sprawdzic czy wszystko ok. Sama zaczynam miec jakies czarne mysli...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

21-09-2015 10:01:27

Cieszyn
Moze nie masz konta na gmail i temu.

Musze brac bo raz mialam takie plameczki male i mowil ze cos sie tak odkleja i temu biore. Jesli to ma pomoc malenstwu to wole brac choc strasznie tego nie lubie bo to nie przyjemne jest xd

Bedzie ok wszystko! ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

21-09-2015 11:18:13

Warszawa
Effa92 ja to sobie budzik nastawiałam zeby pamietac o lekach.
ja tez mam w tyłozgieciu ale spokojnie ona bedzie pozniej wygladac tak jak powinnasmiling smiley heh, lekarz powiedział ze lezenie na brzuchu ma pomoc?grinning smiley to chyba malo prawdopodobne boo tym nie słyszałam jeszcze, ale az sie z ciekawosci swojej Pani doktor zapytamwinking smiley

malgosia mnei wczoraj tez bolal brzuch, nie moglam sie ruszyc i ledwo chodziłam. fakt faktem trwało to chwile ale tez sie przestraszyłam. dzisiaj jest ok. Tak, musisz miec konto na gmailu zeby wejsc w tabelke. i nie martw sie, na pewno wszystko jest oksmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

21-09-2015 12:38:31

Cieszyn
No to wiem ze sie wyprostuje ;-) no cos takiego mi mowil i czytalam wczoraj o tym tez chyba nawet na tej stronie wiadomo ze duzo pewnie to nie pomoze no ale skoro tez nie szkodzi a mozna jeszcze lezec na brzuchu poki nie przeszkadza to se leze hehe:p


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.