Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

CarAllowa (offline)

21-09-2015 17:32:06

Warszawa
Effa92 hehgrinning smiley pewnie, nie zaszkodzi a czy pomozegrinning smiley moze pomozewinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

21-09-2015 19:41:36

Warszawa
No i mnie rozłożyłosad smiley katar i gardlo. Pani w aptece dala mi jakies tabletki do ssania dla kobiet w ciąży. Ale sa tak delikatne ze prawie nic nie dają. Dodatkowo plukam szalwia. Macie jeszcze jakies pomysly oprocz czosnku i mleka z miodem i maslem?




Kasia_Z88 (offline)

21-09-2015 19:43:41

Warszawa
Aaa i jeszcze jedno. Jak robicie usg u kogos innego niz prowadzacy to mu pokazujecie wyniki czy nie? Boje sie ze jak pokaze to juz sam nie zrobi tylko bedzie sie sugerowal wynikami drugiego lekarza.




Effa92 (offline)

21-09-2015 20:40:37

Cieszyn
No sama nie wiem ale co mi szkodzi lezec na brzuchu :p jedynie to ze dlugo nie potrafie na nim lezec bo mi piersi przeszkadzaja :-D

Oj nie mam pomyslu co by mozna bylo brac na grypsko wstretne jeszcze :/
A jesli chodzi o usg to tez nie wiem bo narazie tylko u swojego mialam ale mysle ze bym pokazala.


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Annika79 (offline)

22-09-2015 12:39:18

Grodków
Też dopiero co byłam przeziębiona. Ja brałam Prenatal Grip Care tabletki z czosnkiem, żurawiną, wit c i cynkiem. Po 4 dniach jakoś się pozbierałam.


Ja od rana w laboratorium. Niby gin kazał tylko mocz zrobić, ale przy okazji walnęłam sobie prywatnie cukier na czczo, hemoglobinę glikowaną i TSH. Ot, tak dla mojego świętego spokoju, wolę to mieć pod kontrolą.

Jutro mam 2 wizyty. O 11.30 w Opolu u gina co robił mi usg genetyczne, mają być już wyniki testu pappa. A o 17.30 wizyta u mojego gina, po miesiącu przerwy na podgląd malucha także jakby, która miała jutro zaciskacz swoich kciuków, to będzie mi bardzo miło...


CarAllowa (offline)

22-09-2015 13:24:44

Warszawa
witamsmiling smiley
U mnie ciąg dakszy choroby. myslałam ze juz jest lepiej ale nie, niestety gardlo boli z nosa lecisad smiley juz dmuchac go nie moge bo strasznie bolisad smiley najchetniej bym go obciełagrinning smiley

Kasia_Z88 ja niestety nie mam zadnych innych pomysłow na leczenie. zawsze sie tym leczyłam tylko;/ aa no i sok z malin! ale to tylko taki naturalny, samorecznie robiony- bo ten ze sklepu to nic nie daje. moj soczek z malin sie robi, za jakies 2 tyg max juz bedzie ale do tego czasu to ja chyba zwariuje. Jesli chodzi o usg to moj lekarz w gabinecie nie ma aparatu takze on mi nigdy nie robił, ale jak w poprzednich ciązach robiłam to nigdy nie pokazywałam usg kolejnem lekarzowi ale tylko dlatego zeby sie nie wkurzał ze macham mu wynikami jakiegos innego przed oczamiwinking smiley jak juz chcesz pokazac to pokaz je po badaniuwinking smiley

Effa ja to uwielbiałam spac n brzuchu! a teraz jakos mi strasznie nie wygodnie;/

Annika79 o popatrz to jest cos na przeziebiewinking smiley a mi w aptece nic nie chciała dacsad smiley
oczywiscie ze bedziemy trzymac kciukasywinking smiley na pewno jest wszystko oksmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

22-09-2015 13:46:01

Warszawa
Ja po dzisiejszej wizycie. Myslalam ze umre. Rano wstalam zjadlam sniadanie i pierwszy rax dzis wymiotowalam. Cale szczescie ze jeszcze w domu przed samym wyjsciem. Nie wiem czy to od ciazy czy z oslabienia czy wszystko na raz. Jakos dojechalam do gina. Kolejka do poloznej (przed wizytavu gina poliznacwpisuje wyniki bafan cisnienie mierzy i wazy). Do gina godzinne opznienie. Mi jyz slabo bylo. Pytala mnie polozna o to usg czy gdzies robilam i powiedziala zeby pokazac lekarzowi. Gin swoja droga powiedzial ze yo usg bylovtroche za wczesnie zrobione i sam mi tez zrobi za tydzien. To bedzie jyz 13 tydzien. A babel mial jyz dzis 57mm. Rosnie szybko. Od piatku 7mm. No i jeszcze jedno, gin powiedzial ze prawdopodobnie chlopak i pokazywal siusiaka smiling smiley zapisal mi urosept i zurawit od dzis. A w piatek mam mocz oddac. Czyli cos tam moze byc nie tak ale nic konkretnego nie powiedzial tylko zeby brac zeby troche zakwasic. No i powiedzial zeby dbac o diete jakas grinning smiley




Kasia_Z88 (offline)

22-09-2015 13:48:38

Warszawa
Ale literówek narobilam. Przepraszam ale pisze ciagle z telefonu a ta klawiaturka taka malenka smiling smiley




CarAllowa (offline)

22-09-2015 14:29:02

Warszawa
Kasia_Z88 ojj to ciezki poranek miałassad smiley wspolczuje. a to po co szłas do innego lekarza na badania skoro Twoj lekarz moze Ci je zrobic??grinning smiley ooo, no popatrz , chlopak mowiszgrinning smiley ale to chyba o jakies 6 tyg za wczesnie zeby stwierdzic, bo dzieci teraz w zasadzie takie same sasmiling smiley alee mozee mozeeewinking smiley tylko sie nie nastawiaj zeby pozniej nie było zaskoczenia jak sie okaze ze dziewuszka siedzi w brzuszkusmiling smiley
nie rozumiem tylko na jakies podstawie zapisał Ci leki na infekcje w moczu? a badanie masz dopiero zrobic zeby sprawdzic czy cos jest nie tak? raczej od zurawiny nic sie nie stanie, tylko to mnie zaciekawiłosmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

22-09-2015 14:31:44

Konin
KasiaZ88 mi kazał brać tymianek i podbiał powiedział że ziołowe i mogę .
CaArlLowa jaki brzusiio ... grinning smiley

Ja dziś spałam pierwszą noc tzn ja drugą synek pierwszą w nowym mieszkanku .Jego pokoik to jeszcze bajzel nie mamy jeszcze prysznica i lodówki ale do miasta dwa kroki to dajemy radę ;p Dziś chyba śpimy u mamy ;p No i ja mam tu fajnie bo Marcin rano Olka przejmuję i ja sobie dziś o 11 wstałam ;p Potem posprzątaliśmy szybki obiad M do pracy a ja siedzę ;p dziecko me zakatarzone sad smiley Ale dajemy radę .


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.