Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

CarAllowa (offline)

30-09-2015 14:11:41

Warszawa
Kasia_Z88 jak najszybciej idz do lekarza!!!!!!!!!! zimno to to samo co opryszczka?? bo ja nigdy nie miałam tego czegos?

Effa własnie, nigdy nie mow nigdywinking smiley ale mam nadzieje ze nie bedziesz musiała z nimi mieszkac.smiling smiley
to juz za tydzien masz badaniawinking smiley a ja 14go mam;D nie martw sie, wszystko musi byc dobrzesmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

malgosia (offline)

30-09-2015 17:59:54

Nam sie jednak nie udalo, ciaza obumarla, w czwartek zaczelam plamic a w pon mialam juz zabieg. Przezylam to strasznie, ale jakos powoli dochodze do siebie...
Bylam juz z Wami troche, wiec pomyslalam, ze powinnyscie wiedziec.
Znikam, a Wam zycze wszystkiego dobrego. Dbajcie o swoje malenstwa.
Pozdrawiam,
M.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

30-09-2015 19:42:56

Cieszyn
Malgosia bardzo mi przykro sad smiley zawsze jest to ryzyko ktorego ja sie caly czas boje. Pamietaj masz synka ktory Cie potrzebuje nie pokazuj mu ze jest Ci smutno choc to pewnie trudne bedzie. Naprawde przykro mi.

CarAllowa no miejmy nadzieje ze nie bedzie takiej sytuacji. Oj tak szybko zlecialo. :-) z jednej strony sie sie niemoge doczekac a z drugiej sie boje. Ah.

Macie jakies sposoby na to by sie wyproznic? Bo ja ostatnio mam z tym klopot... mysle o lewatywie ale mysl o tym mnie przeraza bo jeszcze nigdy nie mialam.


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

30-09-2015 20:53:48

Warszawa
Małgosia mi rownież jest bardzo przykro. Na takie rzeczy chyba gdzies tam w środku każda musi byc nastawiona bo one niestety ale mogą sie zdarzyć. To początki ciazy i wszystko może sie stac. Ja swoją pierwsza ciąże straciłam w 10 tyg i nie myłam sie z tym pogodzić. Miałam jednak to szczęście ze miesiąc pozniej znowu udało sie zajść i mam synka. Wiem co przezywasz, i wiem ze nie ma słów które mogą pocieszyć. Masz i tak szczęście, masz juz synka ❤️ A kolejne dziecko przyjdZie pewnie prędzej niż myślisz

Effa każą pic dużo wody i błonnika wiecej jeść. Ja niestety mam ten sam problem co i ty.


Kasiu koleżanka z forum która miała rodzic wtedy co ja miała opryszczkę na początku ciazy i poroniła z tego powodu. To groźny wirus który zagraża ciazy. Dlatego pytałam czy to to samo domu zimno.










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-30 20:56 przez CarAllowa.

Effa92 (offline)

30-09-2015 21:32:11

Cieszyn
Staram sie pic duzo i przez to czesto ubikacja jest zaliczana bo siusiac sie chce :p a z tym blonnikiem to nie slyszalam ale sproboje. Meczace jest to strasznie :/


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

30-09-2015 22:08:20

Konin
Małgosiu bardzo mi przykro sad smiley <tulę mocno>
Efa u mnie lekarz kazał raz na kilka dni włożyć czopek glicerynowy ... ale ja jeszcze nie próbowałam na razie jem jabłka i to jakoś czasem skutkuje ...

Brzuch mi wywaliło strasznie zobaczcie w galerii nie wiem czy któraś go "pobije" u mnie w miasteczku to sensacja roku ta moja ciąża no o jak to z kim przecież byłam sama Marcin z Ewką a tu naglę ciąża no szok !! ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

30-09-2015 23:30:08

Cieszyn
Jem tez jablka ale chyba cos to nie dziala na mnie :p
Mancia nie masz sie czym przejmowac. Wiadomo ze ludzie gadaja i gadac beda ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

01-10-2015 09:40:24

Warszawa
witamsmiling smiley

Ja dzisiaj miałam ciezka noc, córcia od 12 do 5 rano nie spała a synek towarzyszył nam od 3 do 5;/ myslalam ze oszaleje;/ w dzien sie przespie jak corka pojdzie spac bo chyba umregrinning smiley

Effa jeszcze mozesz sprobowac inke z mlekiemwinking smiley mnie to zawsze goniło do toalety.

Mancia brzusio juz ładnie widacwinking smiley faktycznie jak nic nie ma to nie ma jak sie pojawi to od razy widocznywinking smiley ale slocznie wygladasz. heh, mowisz ze "jestes na jezykach" winking smiley powiedz ze niepokalane poczęciewinking smiley aaa i przypomniało mi sie, wspominałas kiedys ze masz kompleksy? dziewczyno! czemu??? swietna laska z Ciebie i bardzo ładna!!!!!!!!!










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

01-10-2015 11:52:28

Cieszyn
Hehe faktycznie jaki brzuchol masz :-) sama bym chcial miec taki juz ;p jak na razie to moja spyrka jest :p

A to co to dzieciaki nie mogly spac?
Oj to nie wiem czy bym nie zwymiotowala ;d

Tak apropo smarujecie sie juz czyms? Ja zaczelam oliwka z johnson's baby. Siostra mowilazebym teraz zaczela bo ja jak zaczelo wszystko swedziec przez roztepy to myslala ze sie zadrapie. :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

01-10-2015 12:21:14

Warszawa
Effa92 ja w pierwszej ciązy tez miałam malutki brzusio. a pozniej niestety xD co ciąza to wiekszy. mała katar męczył i nie mogła spac a synek, obudził sie przez nią. kochana z tego co wiem to lepiej sie oliwką nie smarowac bo ona wysusza skóre, kup sobie jakis dobrze nawilzający krem, balsam i tym sie smaruj. aa i jesli chodzi o rozstepy to bio-oil nie działawinking smiley smaruj sie juz teraz bo to prawda, jak swedzi skora to jest masakra!!!grinning smiley myslalam ze sie zadrapie na smierc;/ takie krechy sobie porobiłam na brzuchu ze szok;/










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.