Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

Lenka85 (offline)

19-09-2012 14:14:38

Komorów
Cześć dziewczyny,

w tym roku postanowiliśmy z mężem, że będziemy mieć drugie dzieciątko, zaczęliśmy się starać od lipca, ale niestety póki co, nic nam z tego nie wychodzi sad smiley
okres miałam dostać w minioną niedzielę, ale nie dostałam, wczoraj też nic na to nie wskazywało, że dostanę, więc pobiegłam do apteki po tc, niestety jedna kreska....

pomyślałam jeszcze, że byćmoże test nie wyszedł, że za szybko go wykonałam sad smiley dodam jeszcze, że od zawsze moje cykle były regularne - 28dni ), no i dziś rano...okres sad smiley załamałam się...........

gdy staraliśmy się o pierwsze dziecko, to nawet "staraliśmy się" jest bardzo mylnym stwierdzeniem, po prostu można by powiedzieć, od razu się udało, ale teraz.......jakaś masakra..........
i dlaczego tak cykl mi się przesunął??? Czyżby stres??? Powoli zaczynam tracić nadzieję.... sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

20-09-2012 15:32:17

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Lenka stres mógł się przyczynić do opóźnienia okresu. Krótko sie staracie o drugą dzidzie. Dajcie sobie czas.

Ewela25ino (offline)

22-09-2012 10:03:06

Miechowiczki
Witam wszytskie dziewczyny starające sie o dzidzie;-)
Jestem tu pierwszy raz, postanowilam dzielic sie tez swoimi staraniami, z narzeczonym staramy sie od 2 miesiecy...kupilam testy owulacyjne gdy wynik wyszedl dodatni zabralismy sie do pracy ;-) czekamy teraz na wyniki....kupilam tez test ciążowy i zrobilam go po 6 dniach ale niestety jedna kreska, czyzby bylo za wcześnie, lub sie nie udalo?

Lenka85 (offline)

22-09-2012 17:58:52

Komorów
julka2404 dzięki za wpis... wiem, że krótko się staramy sad smiley stres na pewno swoje zrobił, teraz już sama nie wiem, czy wyliczać dni płodne znowu czy po prostu wszystko oddać w ręce Boga??? kupiłam nawet Oeparol, Castagnus, wiem, że to ziółka, ale może jakoś podświadomie pomoże mi to bardziej uwierzyć??? ehhhh głupia jestem już smiling smiley

Pozdrawiam gorąco !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_kasia (offline)

22-09-2012 19:56:58

kraków
hej dziewczynkismiling smileyja tez staram sie z m o dzidzie od lipca.w tym miesiacu postanowiłam kupic wiesiołek Oeparol,zaczełam brac od pierwszego dnia @,teraz mam dni płodne,wydaje mi sie ze sluzu wiecej niz ostatnio,ale wiecie co moj m musiał wyjechac do pracy na tydzien:/co za pech..
pozdrawiam i trzymam kcukismiling smiley

Ewela25ino (offline)

22-09-2012 20:27:20

Miechowiczki
Hej, a w czym ma pomóc ten wiesiołek Kasiu?
Pozdrawiam;-)

katarzyna_kasia (offline)

22-09-2012 21:48:15

kraków
Pomaga poprawić śluz szyjkowy - zwiększa jego ilość, szczególnie typu płodnego . po zastosowaniu wiesiołka, sluz staje sie mniej wrogi i pomaga pozostać plemnikom żywym nawet do 5 dni.
bierze sie go od 1dc do owulacji.tak mi kolezanka poradziła.w pon.ide do lakarza moze on cos doradzi.narazie tylko zalecił mi badania na cytomegalie i toksoplazmaze.w piatek zrobiłam te badnia mam nadzieje ze dobrze wyjda.
a Wy dziewczyny robiłyscie jakies badania przed ciaza?

beatrix (offline)

23-09-2012 15:00:48

witajcie ja sie jeszcze nie staram tak dosłownie, jednakze mam pytanie:
pewnie ktoras brala wczesniej tabletki antykoncepcyjne przed planowaniem ciąży :
czy jest mozliwe zajscie tuz po odstawieniu tabletek ,konczysz ostatnie opakowanie jest okres i potem mozna już czy tzreba odczekac kilka miesiecy?(zakladajac ze bardzo sie nie spieszy)poradźciesmiling smiley
lenka nie stresuj się bo to nie ulatwia sprawy i nie sprowadzajcie sexu do funkcji reprodukcyjnej..bo każdemu sie odechce na spontana az w końcu zaskoczysz bo takie nastawianie się i robienie testu w spodziewanym dniu okresu a ktorego nie ma to niewiele da.sama wiem po sobie.za 1razem podejrzewalam ze moze coś z tego byc bo okres sie spoznial ale poczekalam jeszcze 5-7dni po spodziewanym okresie(ktorego juz nie bylo) i wowoczas wyszly 2kreski bo jakbymz robila 3-5dni po stosunku to by bylo totalnie ebz sensu.na ulokowanie sie zarodka potzreba 72godz ..wiec po co tak wczesnie,tzreba dać dziecku czas,glowa do gory wkrotce powinno sie udaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-23 15:03 przez beatrix.

beatrix (offline)

23-09-2012 15:10:40

ewela mysle ze za wcześnie zrobilas ten test..sad smileydaj sobie czas smiling smiley
jakie macie wymowki dla rodziny kiedy podejrzewacie ze jestescie w ciąży(zeby nie swietować przy alkoholu)i jak wczesnie powiedzialyscie rodzinie oraz znajomym?
pierwszemu mężowi(sprawcy czynuMr. Green)rodzicom i bratu to po 1 wizycie u gina, a reszcie swiata jak brzuszek zaczal byc widoczny w 4-5 mcu, to juz trudno ukryc ale ciaza jak dla mnie to prywatna sprawa.tak mi sie wydaje.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-23 15:11 przez beatrix.

25Moni25 (offline)

23-09-2012 20:30:49

Mikołów
Cześć dziewczyny

My od trzech miesięcy staramy się o drugie dzieciątko. Mamy prawie sześciomiesięcznego synka. Urodziłam na początku kwietnia przez cc. Podjęliśmy decyzję że drugie dziecko będziemy mieć od razu oczywiście o ile natura pozwoli. Nie mogę już wytrzymać czekając na wynik, dzisiaj mam 24 dzień cyklu i strasznie mnie kusi żeby jutro iść zrobić badanie krwi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.