STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

beata1988 (offline)

02-07-2010 07:05:49

płock
dzień dobry smiling smiley
Kanakwyglądasz super na prawdę, sexi Mamuśka smiling smiley ale nie pokazuj się na tej plaży bo ja też chcęęęęęęęę grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Oliwiakupowaliśmy farbki do komody bo dostałam od Siostry taką ładną ale jest z jasnego drzewa i nam nie pasuje i ja ją będę jutro malowała na takie kolory jak łóżeczko i będzie jak komplet smiling smiley a na ścianę w końcu się nie zdecydowaliśmy i dzisiaj ostatnie podejście bo jutro ruszamy do boju smiling smiley pokażę efekt po weekendzie bo na jednej ścianie zawita fototapeta z motywem złotej polskiej jesieni w lesie....
Ja też nie cierpię jak jestem w knajpie i ktoś mi smrodzi papierosami a fuuuuj
Evciaprzecież szewc w dziurawych butach chodzi smiling smiley a pokażesz nam się z aparacikiem?? to może się skuszę grinning smiley super, że fajnie Wam się mieszka czyli co niebawem imprezka ??smiling smiley
Misiaa czemu Ty Kochana wczoraj nie zawitałaś ??
Dariajak z Mężem??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

02-07-2010 09:34:45

Kraków
Hej,

Beatko, nie zawitałam bo jakoś zajęta byłam, praca, obiadek, póżniej gadałam z rodzicami na skype a później obejrzeliśmy filmik i tak zleciało. Ale jestem, jestem. łóżeczko słodziutkie! Oby Zosia w nim spała jak należy smiling smiley czyli dając odpocząć rodzicom!

Evcia, ja wiem, że się da, nie poddaję się jeszcze, będę szperać, szukać skąd zdobyć kasę, tylko jeżeli nie znajdziemy sposobu żeby mieć tą kasę, to niestety się nie da! Jeżeli nie dostaniemy pożyczki to się nie uda, nie ma takiej możliwości, bo co otworzę? Pusty lokal?? Wam się udało, bardzo się cieszę, ale pomysł jednym a pieniążki na realizację to drugie, nie mieliście żadnych pieniędzy? No to skąd wzieliście na narzędzia, samochód i inne potrzebne rzeczy do realizacji zamówienia? Przepraszam, że jestem taka wścibska, ale na mój chłopski rozum jakąś kasę trzeba mieć na cokolwiek. Tutaj jest taka organizacja państwowa, która pomaga ludziom w otworzeniu własnej działalności bezpłatnie, są różne kursy itd. I może oni nam pomogą, powiedzą, gdzie można dostać pożyczkę bez wkładu, bo brać pożyczkę z wkładem własnym 40% to dla mnie jest nieporozumienie. Zobaczymy, może jeszcze nie wszystko stracone.

Daria, o kurcze to nie dobrze z tym mężem, pewnie go to boli? Nie można nic zrobić?

Kanak, świetnie wyglądasz, brzuszek jeszcze malutki, ale tarz będzie rósł coraz szybciej! A z tym mężem to dobrze masz, nie powiem. Jak tam twoja niby przyjaciółka? Odezwała się?

Oliwia, fajnie, że masz przy tym tyle zabawy! Można sobie szyć samemu ubrania, skracać, zwężać...ech, jak ja bym tak chciała.

Aguśka, jasne że spróbuj, tylko że może lepiej skontaktuj się najpierw z lekarzem jeżeli chcesz schodnąć te 30 kg, tak jak dziewczyny mówią, samemu nie bardzo. A kiedy jedziecie po małego? Babcie doszły do porozumienia?

Anulka witaj i napisz na coś więcej o sobie. I powodzenia w starankach!!!

Anja, Smuteczku, wracajcie.

Ja dzisiaj kiepsko spałam, Majka się obudziła o 3 rano...na podłodze, później wstała o 6 i takim sposobem jestem nieprzytomna. Zastanawiamy sie z M czy potrzebny nam będzie podwójny wuzek czy wystarczy zwykły. I sama nie wiem jaki kupić. Z jednej strony podwójny jest dużo większy i wogóle, no ale oba dzieciaczki sobie będą jeździć, a z drugiej strony, nie jestem pewna, czy Majka jeszcze będzie jeździła w wuzku!? Na spacery czy coś to wiadomo że nie, bo już teraz nie jeździ, tak więc będę zaiwaniała na spacer z taką wielką krową? a znowu jak pojadę gdzieś do miasta na zakupy czy coś, to ona jest jeszcze zamała żeby iść koło wózka na ulicy, bo jeszcze ucieknie albo wybiegnie na jezdnię... no i co tu robić??? Doradźcie coś. Ulinka ty jaki masz zamiar? Tylko, że Piotruś jest o rok młodszy od Majki. Kurcze, nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

02-07-2010 09:56:24

italia
hej dziewczyny

ja dzisiaj spalam jak niemowle, wstalam tylko 3x do lazienki na siusiu ale to normalne w ciazy.

Z mezem kiepsko jezeli chodzi o te przepukliny co ma na szyi i chyba bedzie musial sie operowac. bylismy u ortopedy i dal mu zastrzyk, nastepny ma w czwartek, mam nadzieje, ze mu przejdzie bo ja juz nie mam sili. Jest BARDZO nerwowy bo go caly czas boli, sciska mu glowe i czuje mrowienie w policzkach. To juz dosc dlugo trwa a do tego przestal palic i mowie wam dziewczyny jakbym miala strzelbe to bym go chyba zalatwila......... Zartuje. Wspolczuje mu ale ja juz naprawde nie mam sily. Przeciez ja tez jestem w 9 mies i tez moge sie zle czuc? Ale z chlopami tak jest. Poza tym wszystkie wizyty i tabletki sa pelnoplatne bo jak bym czekala na panstwowe terminy to do lekarza by poszedl w pazdzierniku wiec wiecie jak jest. A dostal 10 tabletek - koszt 45 euro- Masakra, do tego wizyta 120 euro i zastrzyk 80 euro. I badz tu chory i sie lecz. Zwlaszcza, ze Giacomo jest teraz na bezrobotnym.

Wczoraj kupilam fotelik dla Lorenzo ( no i humorek mi sie poprawil), musze jeszcze kupic Pampersy, husteczki i wlasciwie wszystko mam.

Domek mamy wynajety do polowy przyszlego tyg ale chyba w niedziele wrocimy do domku bo chce przygotowac domek na przyjazd mamy bo przyjezdza w czwartek. Juz mi sie tu nudzi nad morzem bo jestem sama. Giacomo zalapal sie na fuche i jezdzi do pracy rano a wraca poznym popoludniem wiec caly dzien jestem sama. Zapoznalam takie fajne malzenstawo z 2 dzieci ale ile mozna z nimi na okraglo. Zwlaszcza, ze oni calu czas razem a ja sama z Alinka jak piate kolo u wozu. Giacomo chcial dobrze, wynajal domek bo mowil, ze jak sie urodzi lorenzo to nie bedziemy mogli nad morze jezdzic no i dla Alinki zeby sie chociaz wybawila ale samej smutno na plazy.

No to wam pomarudzilam. Dobrze, ze chociaz mam tego laptopa bo bym zwariowala. caluski


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

02-07-2010 09:57:31

italia
Acha kanak super z ciebie laseczka, brzuszek malutki i tak trzymaj. Zobaczysz jak pojedziesz do Polski to przytyjesz. Ja zawsze tak mam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

02-07-2010 10:24:22

Kraków
Daria, to się bidulek namęczy! I te leki takie drogie...no ale jak mus to mus. U nas przynajmniej jest tak, że za leki się nie płaci, płaci się ryczałt za lek wypisany na recepcie i jest to £7.50 za jedną pozycję na recepciem więc nie ważne czy jest to bardzo drogi lek czy tani, ty zawsze płacisz tylko ten ryczałt. A ponadto np. kobiety w ciąży przez całą ciążę i rok po niej mają wszystkie leki za darmo i leczenie dentystyczne też, a dzieci wszystkie leki i dentystę darmowo do 16 roku życia, więc to jest super sprawa.Ale to chyba tak tylko tak tutaj jest niestety. Mam nbadzieję, że mężowi się poprawi! A czemu jest na bezrobociu? co się stało z tamtą nową robotą?

Acha, zapomniałam wam napisać, że w 30 lipca przylatuje moja teściówka na tydzień, a tydzień po jej wyjeździe przylatuje moja mama i razem z kiedy ona wraca do polski to my też lecimy na 12 dni do polski! Ale się cieszę, odpocznę sobie jak nie wiem, bo najpier jedna mama, potem druga a potem zaraz polska. Fajnie!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

02-07-2010 10:25:43

Gdynia
misia Tak naprawdę to ja sobie nie wyobrażam spacerów, bo Piotrek mniej więcej połowę drogi idzie na nogach, połowę w wózku. Podwójnego nie kupuję bo mi się nie zmieści do windy. Jak będzie miał iść za rękę to obawiam się że będzie histeria bo o dzidziusia pewnie będzie zazdrosny a tu jeszcze maluch w wózku a on nie. Sama i tak będę chodzić na krótkie spacerki po osiedlu i będę brać chustę na wszelki wypadek tylko nosić 11 kg w chuście trochę mi się nie uśmiecha. Na dłuższe spacerki będę chodzić razem z mężem (o ile nie będzie pracował tak jak teraz od rana do wieczora) i wtedy będziemy brać 2 wózki - maluch będzie w naszym starym wielofunkcyjnym a Piotruś ma teraz nowy wózek Delti Cat. Tylko z mężem to pewnie gdzieś samochodem będziemy jechać nad morze czy do parku i jeszcze nie bardzo wiem jak te wózki zapakujemy do bagażnika bo ten nowy Piotrusia fajnie się składa i zajmuje mało miejsca ale wielofunkcyjny malucha z gondolą zajmuje cały bagażnik. Pewnie trzeba będzie wyjąć półkę nad bagażnikiem i powinno się zmieścić. A to Piotruś w swoim nowym wózeczku



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

bidonek86 (offline)

02-07-2010 11:00:38

Świętoszów
cześć dziewuszki pozdrawiam i ściskam wszystkie z was dziękuję za zainteresowanie ja już po pierwszym zabiegu w środe mam następny , teraz się czyszcze a te upały dają mi podwójnie popalić. Nie było to przyjemne niestety a jeszcze lekarz przyjechał wcześniej i tabletki nie zaczęły działać. Wróciłam już do domku a dzisiaj z mężusiem zaplanowaliśmy sobie wyskok pod namiot, tylko szkoda że mam tyle zakazów od mojego lekarza. Po pierwsze zero sexu, mój M dostaje wścieklizny bo nie dość że był cały miesiąc poza domem to teraz dalej nie można, po drugie zero dużego wysiłku więc moje ćwiczenia poszły w odstawke, zero opalania a teraz taka super pogoda i tabletki non stop na gojenie więc zero alkoholu. Jakoś musze dać rade


[link widoczny po zalogowaniu]

kanak (offline)

02-07-2010 11:28:22

ateny
Hej dziewczyny!! dziś miałam smieszną przygodę w markecie, wyobraźcie sobie, że jak byłam w dziale z jogurtami, serami (wszystkie produkty, co w lodówce są), tak mnie sutki zaczęły strasznie rwać z tego zimna, że myślałam iż nie wytrzymam z bólusmiling smiley Wyszłam na chwilę na słonko, poprawiło się, ale dostałam strasznych zawrotów głowy, Boże mówię Wam, ja jak inwalidka, bo mnie korzonki jeszcze bolą od wczoraj!sad smiley
Misia wyobraź sobie, że w niedz. zadzwoniła ta "artystka" i oczywiście zaczęła opowiadać o facetach i ich przymiotach, więc ja jej przerwałam i zapytałam ją, czy dostała moją wiadomość o dziecku.... przytaknęła. Rozmowa była raczej chłodnawa z mojej strony, ja myślę, że ona jest zazdrosna i wypiera wszystkie pozytywy, które dzieją się w moim zyciu. Ale nie rozumiem dlaczego mówi, że na mnie czeka... i zaplanowała te kilka dni, jak przyjadę do niej do Poz.... dziwna sytuacja.
Misiu liczę,że może jeszcze Wam się udasmiling smiley
Moja koleżanka urodziła drugie dziecko z taką samą różnicą, jak Ty urodzisz. Ona kupiła taką dostawkę dla starszego synka, którą się umieszcza jako podnózek, ale przy kierownicy, w ten sposób miała synka "pod ręką", a kilka miesięcy poźniej kupili temu starszemu taki niby rowerek - drewniany, ale bez pedałow, dziecko odpycha się nózkamismiling smiley Była b zadowolona z obu rozwiązań.
Daria, masz rację przytyję na mamusiowej kuchni, że hoho, już zamówiłam pierozki, nalesniczki, kapuśniak, wątrobiankę, salcesonik - oszalalam!!! i ogórki małosolne!!!!!!!!!obowiązkowo!!!!!! Ach biedna Ty, z tymi chłopami, to zawsze ambarassmiling smiley niech zdrowieje Twój mąż, bo potrzebować go będzieszsmiling smiley
Ewa czekamy na zdjątko w aparacie i pisz, czy możesz jeść...
Pozdrówka dla wszystkich nowych i starych dziewczyn, aha Ulinko wózeczek świetnysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kanak (offline)

02-07-2010 11:29:13

ateny
Bidonku trzymaj się dzielnie!!!! Współczuję wszystkich wyrzeczeń, ale chyba wartosmiling smiley




Dziewczyny, a jak wstawić ten suwaczek?


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 11:33 przez kanak.

beata1988 (offline)

02-07-2010 11:54:09

płock
Misiano to fajnie, że przyjadą Mamuśki a później Wasz wyjazd, odpoczniesz sobie Kochana bo na pewno Babciulki chętnie będą się zajmowały Majeczką smiling smiley a jak będziecie lecieć na urlop do Polski to co robicie z Borysem ??? co do wózka to nie wiem ale właśnie te nadstawki są fajnym rozwiązaniem....
Dariabiedny Twój Mąż namęczy się... a mój pali nadal :/ wnerwia mnie jak cholera ale oczywiście przy mnie nie zapali bo bym mu rączki poobcinała grinning smiley ach te chłopy nasze smiling smiley Fajnie, ze w przyszłym tygodniu Mamuśka już będzie, pewnie nie możesz się doczekać co ?smiling smiley
Kanaknieźle z tymi sutkami smiling smiley ja właśnie też muszę sobie zamówić pierogi z jagodai bo mam straszną ochotę na nie smiling smiley
Bidonkuno to faktycznie same zakazy ale najważniejsze, że już jesteś po jednym zabiegu i teraz tylko trzymać kciuki abyście jak najszybciej mogli zacząć działać czego Wam z całego serduszka życzę !!!!
Ulinkoa mieliście chyba inną spacerówkę dla Piotrusia prawda?nie sprawdziła się ?

A ja dzisiaj mam dzień lenia poodkurzałam, zrobiłam małe zakupy , maseczki na twarz sobie zapodałam i leżę jak kłoda.... :/ upał straszny a podobno weekend jeszcze cieplejszy ale ok ok już nie narzekam niech będzie jak najcieplej w końcu lato jest grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.