Re: Gracie w gry?

Wysłane przez LisaHill 

Aguska24 (offline)

02-07-2010 12:14:21

Tychy
Witam witam :*

misiabella no tak może i pójdę najpierw do lekarza... hmm smiling smiley no mały jest teraz u teściowejdzieck ona rowerku ale i tak czy tak jedna na drugą nagaduje ja je dobrze znam więc nic mi nie wmówią teściowa dzwoni i z wszystkiego się tłumaczy haha ... a kiedy pojedziemy niewiem zobaczymy jaka wypłata będzie aż się boję ;( o kurcze to masz problem z wózkiem hmm a jak mała nie będzie chciała w wózku i będziesz tylko się męczyła z taki wózkiem dużym smiling smiley to będziesz miała wesoło z mamusiami smiling smiley

daria dużo zdrówka dla męża ... :* to jest najgorsze jak się jest samym i patrzy na innych jak pięknie i rodzinnie spędzają czas ehhh... ale i tak można pozazdrościć plaży smiling smiley teraz nic tylko czekamy na dzidziusia smiling smiley

kanak no pięknie wyglądasz smiling smiley naprawdę! wow to miałaś wesoło w markecie hehe dobrze że nie zemdlałaś!

beata1988 no upał ale lepsze to niż zima kochana:*

bidonek86 dasz radę trzymam kciuki :*

A ja niewiem co dziś będę robić kolejny nudny dzień...

misiabella (offline)

02-07-2010 12:20:55

Kraków
Myślałam o tej dostawce, ale na niej się stoi, a jak mi bęzie złazić i nie bęzie chciała na tym jeździć? Pewnie z początku jej się spodoba a potem znudzi, a ona jak się uprze to ciężko, bo wszystko na przekór robi. Tak to ją zapnę w wuzku i koniec. Kurcze, nie wiem. Majka dzisiaj oszalała! Lata i sika po całym domu!!!!! Nagle jej się dowidziało sikanie na nocnik i tyle, był szał a teraz już fajnie się leje gdzie popadnie. I to jest właśnie Majka!!!

Co myślicie o imieniu Bianka??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

02-07-2010 12:38:27

Tychy
misiabella Bianka bardzo ciekawe smiling smiley))

ulinka (offline)

02-07-2010 13:02:45

Gdynia
beata Tak, wcześniej mieliśmy inną spacerówkę. Bo ja wiem czy się nie sprawdziła, fajna była bo lekka, ten wózek jest 2 razy cięższy, ale w tamtej blokowały mi się przednie kółka (jak stanęły w poprzek to ciężko było ruszyć), ciężko się podjeżdżało nawet pod niskie krawężniki. Nowym wózkiem jeździ się zupełnie inaczej, tak leciutko, przednie kółka są małe ale z niskimi krawężnikami radzą sobie bez problemu a po wysokich i tak nie jeżdżę, więc ogólnie jestem zadowolona z nowego wózka i Piotrusiowi też się podoba. Nie pasują nam tylko pasy, bo to są takie jakby szelki jak do nauki chodzenia, które zakłada się na dziecko i przypina do wózka, Piotruś je próbował ściągać, więc mu je całkiem odpięłam i jeździ bez pasów, między nóżkami jest szeroki pasek który przypina się do pałąka więc nie wypadnie mi z wózka.

Co do tej podstawki dla starszego dziecka to się chyba nad tym zastanowię, tylko nie wiem jak to się będzie sprawdzać zimą na śniegu, chyba nie bardzo bo te podstawki mają bardzo małe kółka no i w ogóle do tanich nie należą.

misia A może spróbuj bez podwójnego wózka i bez podstawki, zobaczysz jak się Maja będzie zachowywać, potem najwyżej dokupisz podstawkę albo wózek. Ja na pewno będę obniżać rączkę w wózku żeby Piotruś mógł prowadzić, może to mu się spodoba i będzie ładnie chodził, ale to i tak rozwiązanie tylko na krótkie spacery. Co do imienia Bianka to tak nie bardzo, kojarzy mi się z pianką, bardziej podoba mi się Blanka, ale nie wiem czy bym dziecko tak nazwała, raczej kotawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 13:03 przez ulinka.

misiabella (offline)

02-07-2010 13:13:44

Kraków
Ulinka, no właśnie problem jest takie, że muszę zdecydować teraz, tzn wkrótce, bo nie mam wuzka dla dzidziusia, tamten po Majce sprzedaliśmy, bo wiedzieliśmy że jak bęzie kolejny bejbus to kupimy podwójny, a Majka ma tylko spacerówkę, więc nie opłaca mi się kupować teraz wuzka dla dziecka a potem zmieniać na podwójny, jak coś. To co piszesz, to jest wszystko spoko, ale właśnie na spacery, jakiś wypad na zakupy (niekoniecznie do supermarketu) nie wchodzi w grę! No bo nawet jak dziecko jest grzeczne, to jak idziesz np. kupić ciucha albo coś, to przecież wystarczy ze na moment spuścisz oko i dziecko może się zgubić lub co gorsza ktoś może je porwać czy coś w tym stylu. A przecież też nie zamknę się w czterech ścianach i nie ograniczę do spacerów, bo zakupy jakieś też trzeba robić, czy to jakieś kosmetyki kupić czy ciuszki dla dziecka czy wogóle cokolwiek.

Bidonku, fajnie, ze zaglądnełaś. Czyli jeszcze jeden zabieg cię czeka? A napiszesz mi co to za zabiegi masz i jak to wygląda, bo gdzieś mi umkneło.

Aguśka, przechlabane jak się tak babcie kłócą! U mnie jest ok, co prawda mają majkę raz na pół roku, ale się nie kłócą bo wszystko jest sprawiedliwie podzielone i nie ma gadania. Nie one decydują gdzie maja jest i kiedy tylko my z M i rozdzielamy po równo. Mamy to szczęście że jak jedziemy do polski to nasze rodzinne domy są od siebie w odległości 15 km, gorzej jakby jedno było w Warszawy a drugie ze Śląska smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

02-07-2010 14:31:49

Ujazd/Tomaszów Maz.
Hej smiling smiley

dziewczyny mózg mi już wysiada od tego prawa administracyjnego blleeee, obrona niby jest 7 lipca ale dzisiaj dzwonie do dziekanatu by potwierdzić wersje promotora i zapytac o godzine a oni tam nic nie wiedza?! masakra jakas, do gościa ciezko jest sie dodzwonic( albo ja nie mam szczescia bo kolega zawsze sie dodzwania) i i musimy go łapać coby nas oswiecił.
dzidziuś sobie bryka, i rośnie ostatnio jak sie uczyłam leżała kartka z notatkami na brzuchu i chyba mu sie nie spodobało bo jak kopnął to aż kartka podskoczyła grinning smiley we wtorek lece do gina na usg połówkowe i mam nadzieje że dowiem sie wreszcie kto to smiling smiley
a od przyszłej soboty tj. 10 lipca zaczynam sezon weselny - 3 wesela pod rząd nie wiem jak ja to zniose bo mi już kręgosłup siada no ale jakoś bede musiała dać rade i i musze se jeszcze kupic jakas kiecke bo w te co posiadam sie nie mieszcze a w tych co pożyczyła mi sis wyglądam jak jakaś stara babka winking smiley

Misia mi sie to imie bardzo podoba ale w wersji Blanka i jeśli bedzie dziewczynka to je otrzyma smiling smiley
Daria dużo dużo zdrówka dla twojego męża, a ty o raju niedługo rodzisz grinning smiley ale ten czas mknie smiling smiley a no i brzucho piękny masz smiling smiley
Kanak twój brzusio tez jest superancki i zazdroszcze ci tej plaży i morza heh chetnie bym sobie tak poleżała nad morzem ale w cieniu bo mi upały starsznie dokuczają
Bidonku jeszcze chwila i bedziecie sie mogli starac a jak bedziecie wyposzczeni przez tak długi czas to nie bedziecie myslec o dzidziulku tylko bedziecie sie cieszyc sobą i oby sie udało grinning smiley
Smuteczku to co cie spotkało to bardzo przykre, kurcze chyba zadne słowa nie dodadzą ci otuchy sad smiley trzymaj sie dzielnie i walcz a poza tym masz nas, pisz co tam u ciebie
Anja a jak twoje wyniki?

ale sie dziewczyny rozpisałam ale tak to jest jak sie długo nie zagląda to trza nadrobić winking smiley
no i uciekam zgłębiać dalej tajniki pr. adm. wrrr


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 14:38 przez Rurcia.

kanak (offline)

02-07-2010 18:06:00

ateny
Misia oba imiona mnie się b podobają!!! Ale Bianka chyba lepszasmiling smiley
Beatko jak zrobić suwaczek?
Oliwia jak Twoj kręgosłup?


[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

02-07-2010 18:52:40

Warszawa
Dziewczyny jak cudownie, że weekendsmiling smiley
Dziś dostałam @, czyli tylko 5 dni spóźnienia, niezły wynik jak na pierwszą @ po tabletkach...winking smiley Tylko jajniki mi zaraz eksplodują ale to nicsmiling smiley Dam radęsmiling smiley

kanak - jeśli chodzi o suwaczek, to wejdź na jakąś stronę, ja zrobiłam na abcslubu.pl, zakładka suwaczki i tam masz krok po kroku co zrobić (na końcu masz kod wklejenia na forum i wklejasz tak jak wiadomość noi powinno zadziałaćsmiling smiley
Aha - PIĘKNA JESTEŚ CIĄŻÓWECZKAwinking smiley

bidonek - no same ograniczenia, ale musisz być dzielna, bo to wszytsko dla Twojego zdrowia i szczęściasmiling smiley

No z tymi wózkami to niezła jazda rzeczywiście.... As woją drogą ciekawe czy podwójny wózek lepiej sie prowadzi taki gdzie dzieci siedzą obok siebie (szerooooki), czyli jak siedzą jedno z adrugim (dłuuuuugi)?smiling smiley

daria - finisz coraz bliżej, super!smiling smiley

wiecie co? Tak sobie pomyślałam, że dobrze, że kobieta chodzi w ciąży 9 miesięcy i że ma tyle czasu na przygotowanie się do macierzyństwa, na organizację i zakup wszystkich potrzebnych rzeczy, nie tylko ze względów finansowych, ale to też bardzo ważne.....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

02-07-2010 20:04:14

Kraków
Kanak, tak jak Oliwia mówi, tylko musisz ten kod wkleić do podpisu, wtedy zawsze cie się będzie pokazywać. Czyli robisz suwaczek na jakiejś stronce, w googach możesz znaleśc parę, później kopiujesz kod nie pamiętam jak się nazywa ale one będą podpisane i ten do forum kopiujesz, później dziesz na swoje konto na ebobaie, dajesz na ustawienia forum i tam wklejasz w podpisie ten kod.

Oliwia, ja napewno nie chcę tego szerokiego, wyobraź sobie go w sklepie! Albo w drzwiach, hehe. Chyba lepszy taki długi. A jak plecki?

Rurcia, w końcu się pojawiłaś. Kurcze, ale się ciągnie ta obrona! Ale jż niedługo będziesz miałą za sobą. A macie już imiona?? Dla dziewczynki Blanka, a dla chłopczyka??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

02-07-2010 20:51:27

Warszawa
kanak, misia - dzięki, że pytacie. Po wczorajszym masażu spoko, nawet nie płakałam w trakcie z bóluwinking smiley najgorsze były pierwsze dwa, bo potem nie mogłam się plecami oprzeć w samochodzie, nie mówiąc już o spaniu na plecach, czy schylaniu.... Ale co tu dużo mówić, naprostowali mi talerzyki biodrowe, rozmasowali największe skupiska napiętych mięśni (i to bolalo najbardziej). Do relaksacyjnych te masaże nie należały, no ale tak to już jest z masażem terapeutycznym.
Oczywiście powinnam ćwiczyć w domu, ale tak ciężko z mobilizacją.....
Jedyne co robię, pilnuję się ostatnio żeby nie zakładać nogi na nogę i opierać plecy jak siedzę na krześle i się nie garbić, bo to najgorsza zbrodnia popełniana na kręgosłupie..... Noi na drążku wiszę czasem i wyciągam plecki.....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.