Re: Gracie w gry?

Wysłane przez LisaHill 

Oliwia28 (offline)

29-06-2010 22:33:56

Warszawa
Dziewczyny! Ależ jestem podekscytowana!!! Maszyna jest SUPEROWAAAAsmiling smiley grinning smiley
Dokładnie obczaiłam każdy elemencik, ponawlekałam szpulki, załadowalam szpulkę w bębenek, nauczyłam się zdejmować i zakładać stopkę, nawlekłam igłę (choć mam też automatyczny nawlekaczwinking smiley i do boju na skrawku szmatki jejejeje!smiling smiley Zaczęłam próbować wszelkie możliwe ściegi proste, ozdobne, elastyczne, o różnej szerokości itp. No mówię Wam zabawa na całegosmiling smiley Strasznie się cieszęsmiling smiley

beatko - zazdroszczę dzidziusiowych zakupówsmiling smiley Ja też bym już tak chciałasmiling smiley

Lecę się kąpaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

29-06-2010 22:41:27

italia
no hejka

Beatko obiecuje, ze wstawie fotke.

Ulinko masz racje dzidziusiowi sie nie spieszy bo brzuch mam bardzo wysoko.

A gdzie jest Evcia, zauwazylam, ze sie nie odzywa?

No i Smuteczek tez. A odezwala sie po wyjsciu ze szpitala?

Oliwcia to dobrze, ze jestes zadowolona z maszyny. Ja to mam 2 lewe rece do szycia i bardzo sie denerwuje bo nie mam cierpliwosci.

Dobrej nocki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

29-06-2010 23:09:33

Wielka Brytania
witam sie z wieczorkawinking smiley

Bylam pol godzinki w sklepie jeszcze spotkalam kolezanke i okolo 40 min mnie w domu nie bylo a Tara sama byla... Piszczala przez te 40 min;/ Pozniej wyszlam na 10 min to troszke popiszczala i po godzinie wyszlam do kolezanki na kawusie i zeszlo mi u niej prawie 6 godzin!!! I zero piszczenia szczekania tylko byla zabawa misia sobie ze zlosci calego rozwalila;p I ma tez zabawki piszczace grajace ktorymi sie bawila ja wrocilam jakas godzinke temu a sasiad do mnie dzwoni do drzwi i mowi mi ze dziecka powyzej 13 roku zycia nie zostawia sie w domu a ja do niego ze nie mam dziecka i Tara sie mu ukazuje a on przepraszam myslalam ze to bylo dziecko;p hehe no i super jak z pieska robia dziecko;p A jak przyszlam po tak dlugim czasie to nawet sie nie cieszyla wyobrazacie sobie to?? Telewiozor miala wlaczony siedziala w koszu i ogladala wiadomosci!!!

Misia meczylam sie z nia caly wieczor wczoraj by ja trzymac w kuchni bo w przed pokoju malo miejsca a kuchnia w sam raz dla niej bo od poczatku wzielam ja do salonu co bylo bledem... ale po meczacych 4 godzinach stwierdzila ze jednak ze mna nie wygra i odpuscila i za kazdym razem jak mowie do niej kuchnia to idzie tamwinking smiley czegos ja juz nauczylamwinking smiley
Misia nie wiem wiesz moze i pozostalosci ale po 3-4 dniach??
ZDROWKA ZYCZEwinking smiley

Daria to Alinka nawet nie da ci pospac w dzien a ona juz nie spi? ile ma lat bo przyznam ze nie wiem... Lorenzo sie nie spieszy w brzuszku mu bardzo dobrze siedziecwinking smiley

Beata to duzo malej nakupowalas i dobrze a co mozna!!

Ulinko to maly cie wymeczyl spacerkiem... milego odpoczywania wiec zyczewinking smiley

Oliwia milej zabawy zycze nowa zabawkawinking smiley

Lece kapac sie i chyba do lozeczka...
dobranocwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

29-06-2010 23:19:03

Warszawa
daria - smuteczek pojawiła się ale tylko na 2 chwilki chyba tydzień temu...evcia jest z nami częsciejsmiling smiley Anja coś zniknęła......
malutka - Ty masz pieska i widzę że ciągle coś się dzieje i jest wesołosmiling smiley a ja maszynę, mam nadzieję, ze będę się równie dobrze bawiła jak Tywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

30-06-2010 00:30:13

Wielka Brytania
Oliwio zycze Ci tego bys sie jeszcze bardziej bawila jak jawinking smiley Bo z maszyna jest wiele zabaw bo zawsze cos nowego poznajesz albo zle przyszyjesz i tak conajmniej bedziesz miec 2 miesiace intensywnej pracywinking smiley
No wlasnie Ania cos nam zniknela juz prawie 2 tyg jej nie bedzie;// Moze wyniki odebrala i cos jest nie tak albo zafasolkowala (chociaz nie bo by sie nam napewno pochwalila)..

Zasnac nie moge...
OD PONIEDZIALKU ZACZYNAM PRACE hymm... NIE CHCE MI SIE JAK NIC BO MAM PISNKE WIEC NIC MI SIE NIE CHCE A SPRZATAM CODZIENNIE PO 6 GODZIN TAK OSTATNIO CHCE MI SIE SPRZATAC;/ NIE WIEM LENIA MAM JAK CHOLERKA JAK NIE PRACUJE!!

Dobranoc...


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

30-06-2010 08:02:40

płock
dzień dobry smiling smiley u nas żar od rana, spać nie można o grzeje... ja już po śniadanku, po kawusi, lecę umyć włosy i szybko zmykam na zakupy dopóki wcześnie jest....
Ulinkooj tak nieźle po kieszeni dają te zakupy ale wczoraj mój Tata trochę odciążył, kupił łóżeczko i materac...
Oliwiaczyli jak będę miała coś do szycia to walić do Ciebie tak ?smiling smiley ja mam dwie lewe ręce do tego
Dariatrzymam Cię za słowo i czekam smiling smiley
Malutkamój pies jak za długo siedzi sam w domu to też wyje....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

30-06-2010 08:05:00

italia
nie wierze, jestem pierwsza i wyprzedzilam beatke.................

Malutka Alinka spi ale nie zawsze. teraz skonczylo sie przedszkole i spi do 9 a pozniej nie chce juz spac popoludniu wiec jej nie zmuszam. To wtedy wieczorkiem o 21:30 idzie juz spac. A jak spi popoludniu to potrafi z nami do 24 urzedowac.

No wlasnie nie widze Anji. Co sie tam u niej wydarzylo.

Dziewczynki zapraszam na poranna kawusie i cieplutkie rogaliki z rozplywajacym sie kremem i nutella- pychotka.
Maz polecial z ranca do baru i przyniosl bo wczoraj mielismy lekka awanturke. Przysiegam wam czasami marze o tym zeby zapalil papierosa. Zrobil sie taki upierdliwy........ kiedy mu to przejdzie?????????????????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

30-06-2010 08:06:18

italia
no i co, jednak beatka pierwsza.................

ja na zdjecie twojego brzuszka tez czekam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 08:07 przez daria.

daria (offline)

30-06-2010 08:25:05

italia
beatko dodalam zdjecie do mojej galerii- sorki za jakosc ale robila mi je Alinka.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kanak (offline)

30-06-2010 09:09:47

ateny
Hej! Daria sliczny brzuszek!! zazdroszczę pisku na plaży, bo my mamy raczej kamyczki, a jak już piasek to taki szary - ohydny!
Ja tez miałam dziś rogaliczki z dżemem malinowym i kawusia do łozeczkasmiling smiley Ale nie po kłótni, po przytulankach.... mój S lubi być "po" nadal dżentelmenemsmiling smiley
Straszna duchota dziś u nas, tylko morze mnie uratuje.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.