Re: Gracie w gry?

Wysłane przez LisaHill 

eva2009 (offline)

03-07-2010 10:48:59

witam się i ja smiling smiley

Oliwia dostałam wosk ale mnie póki co nic nie obciera i nie przeszkadza mi nic więc go nie naklejam smiling smiley Myślałam że będę seplenić albo inaczej mówić a tu żadnej zmiany smiling smiley Jesli chodzi o operacje to tak jak mówisz one raczej na dobre nie wychodzą choć wydaje mi się (nie jestem pewna) że u mojej koleżanki była konieczna

Ulinko jak to że dostaliście wózek na testowanie? Pierwsze słysze o czymś takim

Beatko kurcze pokaże się Wam ale jak mi się wada cofnie smiling smiley bo to mój OGROMNY NAJWIĘKSZY kompleks i nie przebrnę tego. Niektórzy się dziwili że zakładam aparat bo niby to takie nic te wysunięte trójki ale mnie to strasznie męczyło- może dlatego że jestem perfekcjonistką i lubię się czepiać wszystkiego nawet szczegółów smiling smiley hehe

Malutka lekarz nie jest od tego żeby Cię zjechać tylko żeby pomóc. Jak Cię zjedzie zmień lekarza smiling smiley

eva2009 (offline)

03-07-2010 10:51:39

Misia tzn że wada Ci się cofnęła?? Czyli aparat mi dokuczy za jakiś czas (w sensie obetrze mnie?) sad smiley

Oliwia fakt Ty nosiłaś aparat!! Zapomniałam smiling smiley Długo go miałaś?? Szybko są widoczne pierwsze efekty? No i czy efekt Ci się utrzymuje? (słyszałam o jakimś drucie od wewnętrznej strony który zakłada się po leczeniu na klika lat???)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-03 11:05 przez eva2009.

ulinka (offline)

03-07-2010 12:13:47

Gdynia
beata Nie muszę płacić za wózek ale muszę o nim szeptać w necie i wśród ludzi i przez 3 miesiące co tydzień wysyłać raport z szeptania a po 3 miesiącach wózek przechodzi na moją własnośćsmiling smiley Musiałabym za niego zapłacić jakbym złamała regulamin a tego nie zamierzam robićwinking smiley

eva No normalniesmiling smiley Zgłosiłam się do agencji reklamowej, wypełniłam ankietę, potem przysłali jeszcze jedną ankietę, musiałam jeszcze wysłać maila z próbką szeptania i po kilku dniach dostałam informację że zostałam wybrana do testowania wózkasmiling smiley

Dziewczyny jak chcecie mogę Wam wysłać zaproszenie do Szeptopolis tylko potrzebuję Waszych adresów mailowych.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

03-07-2010 14:09:03

Warszawa
Cześć dziewczyny,
słabo się czuję dzisiaj, oczywiście przez @ (ostatnio lało się taz ze mnie kilka lat temu!!!)... Z M zabraliśmy się z rana za sprzątanie, on odkurzanie, mycie podłóg i cała łazienka, ja kuchnia (meble kuchenne i kafelki odświeżyłam nareszcie), kurze w salonie, pranie nastawiłam i rozwiesiłam, czyli takie ogoólne ogarnięcie mieszkaniasmiling smiley
Nienawidzę jak już czwartek-piątek w całym domu różne rzeczy walają się gdzie popadnie. Nic nie jest na swoim miejscu. Ja to lubię jak najwięcej rzeczy miec pochowanych, posegregowanych, poukładanych i jak najmniej na widokusmiling smiley Taka już jestemsmiling smiley

Wieczorem jedziemy na kolację do znajomych na drugi koniec W-wy, więc pewnie metrem w nocy wróćimysmiling smiley I jeszcze małe zakupki za jakąś godzinkę zrobimy, żeby już jutro było z głowy, bo zamierzam wziąć się za szycie na spokojniesmiling smiley

eva - kiedyś tam pisałam o tym. W sumie to długo, dół metalowy 3 lata-góra ceramiczna 2,5 roku.
Ja to wogóle miałam 1. między każdym zębem przerwę, 2. trójkę górna na podniebieniu, 3. wyrywane 2x piątki dolne (mleczne jeszcze, czemu? ze względu na brak zawiązków zębów stałych pod nimi. Dlatego teraz mam obok 4-6) Więc w moim przypadku kosmetycznymi zmianami bym tego nie nazwałasmiling smiley
Efekt się utrzymuje już z 5 lat, ale to dzięki drutowi, który mam na zawsze, a nie na kilka lat, żeby nic się nie rozeszło... Jedyne utrudnienie to dbanie o higienę jamy ustnej. Ale na to też są sposoby - Oral-b Superfloss - nitka do mostów (tylko nią jestem w stanie dotrzeć między przestrzeń zęba pod drutemsmiling smiley. Poza tym polecam Listerine - płukankę, noi zwykłą nitkę Oral-B Essential Floss miętową woskowaną - DLA KAŻDEGO!!!smiling smileysmiling smileysmiling smiley Aha i raz na rok piaskowanie w gabinecie dentystycznym i zdjęcie kamienia, szczególnie poddziąsłowo, bo tam szczoteczka nie dochodzismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kanak (offline)

03-07-2010 15:08:14

ateny
Chyba udało mi się zrobić suwaczeksmiling smiley
Olivia a od czego Ty masz taką skoliozę? Czy Ty nie musisz mieć operacji? Bo jak Ty teraz tak bidulko cierpisz, to co będzie za 30lat..... a jak dziecko będziesz nosiła? Ćwicz, ćwicz w domkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-03 15:09 przez kanak.

beata1988 (offline)

03-07-2010 16:16:15

płock
witam się popołudniową porą smiling smiley
Ale mam syf w domu maaaaaaaasakra smiling smiley wszystko z naszego pokoju wywalone ale dobrze bo robota idzie pełną parą smiling smiley chłopaki siedzą zamknięci i malują ja tam nie wchodzę nawet żeby nie wdychać.... ja miałam za zadanie wytrzeć papierem ściernym komodę i pomalować (maluję sobie na balkonie smiling smiley ) jedna warstwa już jest i schnie i teraz zasłużony odpoczynek mam i zaglądam do Wassmiling smiley na obiadek zaserwowałam pyszne tortilki- polecam , lepsze niż w maku grinning smiley
Misiamam to samo jak przychodzi weekend to ja nie mogę się odczepić od Michała bo w tygodniu prawie w ogóle go nie widzę i tęsknie .... ale weekend jest nasz smiling smiley a jak się czujesz?jak głowa??? z kim zostawiacie Borysa jak wyjedziecie do Pl?
Ulinkoja też chcę przetestować wózek grinning smiley
Kanaktak suwaczek się pojawił i jest wielkie odliczanie smiling smiley
Oliwiaja też lubię mieć wszystko na swoim miejscu smiling smiley ja codziennie muszę się łapać za odkurzacz i wycierać kurze bo wiesz przy naszym psiaku to pełno kłaków fruwa...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

03-07-2010 16:43:07

Wielka Brytania
Dzien dobrywinking smiley

Ja dzisiaj jestem padnieta a jeszcze czeka mnie zrobienie zakupow... Zamowilam odkurzacz do czyszczenia podlog wylewasz wode na podloge a on ja zbiera i czysci... Myslalam ze przyjedzie jeszcze ktos kto to sam zrobi ale nie sama to musialam zrobic Tara mi pomagala ale to wyszlo tak ze wiecej pracy mi narobila... Ciezka taka maszyna ze szok i zajelo mi czyszczenie 4 pomieszczen 3 godziny i co chwile tzreba bylo wode wylewac! A w internecie wydawalo sie takie proste. A teraz sobie popijam drinka ktorego pierwszy raz pije TWISTA. Nawet dobry...

Ulinko No napewno taki wozek jest malo komfortowy dla dziecka ale jest maly jak normalny wozek cos na wzor Piotrusia wozeczka. Widzialam tez tutaj wozek ale bardzo rzadko spotykany bo nawet w drozszych sklepach go nie ma... Normalny wozeczek a na gondoli siodelko dla straszego malucha tylko ze jak go sie pcha to ta osoba nic nie widzi tak mi sie wydaje... A co do tamtego wozka to tylko mialabys Piotrusia na dole jak wyjdziesz z nim do sklepu a tak to mozesz go posadzic na gondolke sa wytrzymale przeciez... a Piotrus duzy nie jest tylko drobiutki...

Oliwia moj M dzisiaj rano tez mi pwoiedzial ze mam zorbic cos z tym garbem bo jak bede w ciazy to bede miec coraz ciezej i gorzej... kupie sobie ''pajaczka'' na poczatek on nie pomoze to wezme sie i pojde do lekarza...

Misia No to prawda ze na krotki czas on jest dobry bo na dluzszy to nie bardzo... A psinka dobrze juz nam nie piszczy ani sie nie rozpycha jak sie tulimy czy calujemy dziekuje ze pytasz. Mielismy troszke problemow z zapisaniem ja do weterynarza ale mam nadzieje ze wszystko wyjdzie na dobre.

Ewa masz racje ale zrobie to dopiero za jakis czaswinking smiley Co do aparatu to ja efekty zobaczylam juz po pol roku i nosilam go jakies 7 misiecy bo wiecej mi nie trzeba bylo... ale jak tak patrze myjac zeby to przydaloby sie jeszcze je podprostowac ale moj ortodata mowil mi ze nic wiecej nie da sie z nimi zrobic... dwojki mi wychodza i mam jak wampirek szpiczaste i chyba 4 sa wysuniete do srodka we srode ide do dentysty na wybielanie ale nie wiem czy ma mi zdjac szkliwo czy plytki wstawic...

Oliwia udanego wieczorku zyczewinking smiley

Kanak suwaczek sie udal piekny jestwinking smiley

Pozdrawiam.

Gdzie jest Ania, Herbaciana, Smuteczek? DZIEWCZYNY WRACAC SZYBKO!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

03-07-2010 18:04:09

Warszawa
kanak - no właśnie sama się zastanawiam jak ja ciążę donoszę... wiem wiem muszę się zmobilizować żeby ćwiczyć!!! Ech czemu to takie trudne???winking smiley Suwaczek super wyszedłsmiling smiley Nareszcie coś wiadomowinking smiley

beata - to dobrze, że prace postępująsmiling smiley A jak te tortille przygotowałaś? Opowiadaj mniam mniamwinking smiley

malutka - twista znam tylko jogurt bakomywinking smiley grinning smiley

lecę malować paznokcie u nóg!

Ugotowałam dziś pierwszy w tym roku bób! Uwielbiam Go Wcinać!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

03-07-2010 18:14:22

Tychy
Witam witam smiling smiley)))))

Ewciu no mój niestety nie ma stałej pensji albo raz więcej albo mniej tym bardziej jak np idzie na l4 to też się zmienia albo urlop albo np zadłużona kopalnia wtedy jest jeszcze gorzej...


Oliwia28 współczuje z tym kręgosłupem ja wiem, że że krzywa byłam na jedną stronę i nic z tym nie robiłam...

misiabella jak minęło popołudnie?

malutka77 jak tam drink smakował z czego się składa?

ehhh aj dziś sprzątałam, prałam i sprzątałam i nic mi się nie chce.... no i z małym dziennie rozmawiam teściowa dzwoni i opowiada..

beata1988 (offline)

03-07-2010 19:01:07

płock
Oliwiaja też właśnie gotuję bób i już się go nie mogę doczekać grinning smiley uwielbiam grinning smiley a tortillę to tak : kupiłam te placki do tortilli no i podsmażyłam kurczaczka i zrobiłam sałatkę z : pomidorka, ogórka, sałaty, kukurydzy, żółtego sera, rzodkiewki i to wszystko do tego placka i polałam sosem tysiąca wysp pychotka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.