STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

agab (offline)

30-06-2010 09:51:46

Lublin
Witajcie dziewczynki, trochę mnie nie było i ciężko nadrobic zaległości przewracjący oczami tyle napisałyście...
Daria pięknie wyglądasz, brzuszek już duży, już wróciłaś do domu z odpoczynku?
Kanak dobrze, że masz takiego dżentelmena w domu, kiedy jedziesz do Polski?
Oliwia też oglądałam zdjęcia, nie powiem urocza z was para, oboje macie ciemną karnację chyba? albo tacy opaleni, w kazdym bądź razie dzidziuś będzieśliczny, a z maszyną będziesz miala zabawę, co do producenta to teraz chyba nikomu się nie opłaca produkować u siebie tylko w Chinach itp.
Bidonku dobrze, że już razem...szkoda z tym zabiegiem przesuniętym
Beatka to już masz chyba wszystko z grubsza gotowe?
Misia na to masz zucha w domu, Maja naprawdę szybko się uczy, gratuluję
Malutka słodka ta psinka, psoci już trochę czy grzeczna jest w domu?

u mnie po staremu, już nie czekam na dwie krechy, jutro jeszcze idę omówić wyniki z moją gin, potem czekam na grafik w pracy i szukam kontaktu jeszcze z innym lekarzem...zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie


[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

30-06-2010 10:29:03

Tychy
hej hej smiling smiley

Oliwia28 no to super że maszyna działa nic teraz tylko szyć winking smiley

Jagoda_35 moja teściowa mieszka 40km odemnie także luzik smiling smiley

daria no super brzusio widać już na dole nic teraz tylko czekamy smiling smiley to podziel się rogalikiem smiling smiley no mój jak nie ma papierosów to jest taki upierdliwy, że najlepiej bym chciała uciec gdzieś daleko stąd..

malutka77 no mój Maniek jak zostanie sam w domu za długo i są gazety na dole to się wyżywa i je gryzie albo buty są na środku pokoju hehe smiling smiley bo zły że go na spacer nie wzięliśmy.. ale wczoraj go wzięłam i sapał niesamowicie biedak w taki upał się wymęczył grinning smiley

Jagoda_35 (offline)

30-06-2010 10:52:10

Jelenia Góra
Witamwinking smiley Ja myślałam, że będę dziś mieć labę, a tu od rana praca, ale fajnie bo przynajmniej zarobięwinking smiley już miałam jedną klientkę na pazury i jeszcze mnie dziś 4 czekająwinking smiley

agab witajwinking smiley miło Cię widziećsmiling smiley
Oliwia28 aż zazdroszczę Ci tego szycia na maszynie, ja jakoś nie mam do tego talentu i od zawsze nad tym ubolewamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

30-06-2010 11:07:21

płock
Dariawyglądasz PRZEPIĘKNIE!!!!!! serio po prostu promieniejesz!!!! ale małpka z Ciebie takiego smaka mi na te rogaliki narobiłaś, że szok aż mi ślinka poleciała chyba się rozpędzę i pobiegnę do Ciebie :runner: smiling smiley
Agabdaj znać po jutrzejszej wizycie.... tak u nas wyprawka praktycznie gotowa

Ja już zakupy na obiad zrobione, zakupiłam też Michałowi 2 pary spodenek i czym prędzej do domku i psa wykąpałam bo coś mi podśmiardywał troszkę smiling smiley niedługo biorę się za obiadek bo o 14 M ma wpaść


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

30-06-2010 12:15:55

Kochane Kobietki czytam Was codziennie tylko jak mam napisac to zawsze mnie coś oderwie i potem latam smiling smiley

U nas też piękna pogoda grinning smiley i dobrze w końcu lato mamy smiling smiley

Beatko super że zakupy udane smiling smiley

Daria zaraz kuknę na zdjęcie- fajnie że znów z nami jesteś smiling smiley

Jagoda podziwiam smiling smiley Ja NIE NAWIDZę robić tipsów brrrrr. W sumie to nie wiem po co kurs robiłam i sprzęt kupowałam grinning smiley ale to było dawno i nie wiedziałam czego chcę smiling smiley

Herbaciana gratuluję córci (bo chyba nie gratulowałam) i trzymam kciuki za Wasze zdrowie smiling smiley

Malutka77 a skąd wiesz że Tara nie piszczała skoro Cię nie było?? Chyba że sąsiedzi Ci donoszą grinning smiley Jeśli tak to współczucia sad smiley

Aguśka jak poszukiwania pracy?Coś z tą stacją wyszlo?
\

Bidonku Kochana szybciutko rób ten zabieg i działamy grinning smiley trzymam kciuki

ściskam wszystkie mocno
czytam Was i postaram się częściej pisać smiling smiley tylko tak mi jakoś ciężko , ciągle coś.............. smiling smiley

malutka77 (offline)

30-06-2010 15:10:12

Wielka Brytania
Daria narobilas ochotki rogalikamiwinking smiley Tzn ze Alinka odrabia dzionek w nocy ale dobrze ze spi prawie do 10 a nie o 6-7... A bedziesz miec jakas pomoc po porodzie? Przy dwojeczce dzieciaczkow bedzie troche pracy... Pranie prasowanie gotowanie sprzatanie i jeszcze opieka nad nimi... ulalala...
Piekny brzuszekwinking smiley

agab nie psoci jak na razie, tylko jak juz zaczniesz sie z nia bawic to nie przestaje przez 4-5 godzinek i nawet sama sie bawi rzuca sobie pilke misia gryzie albo sznurkiem sie bawi... POWODZENIA U LEKARZA!

Aguska no dzisiaj tez u mnie goraco i Tara lezy wymeczona po 2 godzinach biganiny za pilka w praku ale jeszcze nie miala dosc.

Jagoda milej pracy!

Kanak milego wypoczynku na plazy kurcze strasznie Ci tego zazdroszcze!! A maz dobry jak tak Cie rozpieszczawinking smiley


Beata a co dobrego gotujesz bo ja jak na razie nie wiem co mam zrobic a juz jest po 14..

Eva bo jakby piszczala to albo bym miala wiadomosc z ochrony psow ze pies piszczal albo sasiedzi zadzwonili by na policje i tez by mi zostawili karteczke... no i tez wiem ze byla grzeczna w miare bo zabawkami piszczacymi sie bawila ale sasiad byl u mnie przed 22 i mowil mi ze dziecka w domu sie nie zostawia bo to grozi kara albo odebraniem praw rodzicielskich ale jak Tara mu sie ukazala to poszedl na dol do siebiewinking smiley

Ide sie przespac i ugotuje obiadek jak wstane bo cos spiaca jestem...

Milego dzionkawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

30-06-2010 15:10:55

Wielka Brytania
Eva a jak na nowym domku sie mieszka?


[link widoczny po zalogowaniu]

Jagoda_35 (offline)

30-06-2010 15:11:00

Jelenia Góra
hejwinking smiley ja mam teraz chwilkę przerwy w pracywinking smiley następna klientka będzie o 17.00winking smiley
eva2009 a ja uwielbiam robić pazurywinking smiley a jak jeszcze mogę na tym zarobić, to dlaczego nie. Dziś np zarobię 1/4 tego co zarabiam w szkolesmiling smiley

teraz się biorę za obiadek bo niedługo mój M wróci z pracywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

30-06-2010 16:43:29

płock
Evciaa jak się mieszka na swoim ?? pewnie super smiling smiley
Malutkano słyszałam, że w Anglii tak jest, że jak pies szczeka czy coś to odrazu policja .... przechlapane

Byłam w mieście chwilę bo chciałam Mamuśce kupić prezent na imieniny i myślałam, że się rozpłynę ale szybko załatwiłam i do domu.... chcemy iść na spacerek ale to tak o 20 dopiero...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

30-06-2010 17:38:08

Kraków
Oliwia, to ja potrzebuję spodnie skrócić!!! Fajnie, że cię to cieszy! Dla mnie to by yła kara jakbym miała coś takiego zrobić. Acha, Ty masz naprawdę na imię Oliwia? Lubisz to imię? Jak do Ciebie wołają? Bo nam Hania już chyba przeszła, myślimy nad czymś innym i wczoraj mi wpadła do głowy Oliwia smiling smiley Ale zmienni jesteśmy winking smiley No ale imię dla dziecka wybiera się na całe życie, pewnie dlatego. Podoba mi się jeszcze Lena.

Beatko, fajnie, że już prawie wszystko gotowe! Teraz nic tylko czekać cierpliwie! Już niedługo...

Anja, wracaj, gdzie się zapodziałaś???

Evcia, fajnie się mieszka? Kurzu się pozbyliście już??

Malutka, tak jest tutaj z tymi psami??? Kurcze, ja nawet nie wiem jak się Borys zachowuje jak nas nie ma, nikt mi jeszcze nic nie mówił. Mam nadzieję, że jest ok.

Jagoda, no to fajnie, że możesz sobie w ten sposób zarobić i jeszcze to bardzo lubisz! Nie ma nic lepszego.

Ulinka, a jak sobie radzisz z noszeniem Piotrusia? Nie nosisz go czy jednak nosisz mimo ciąży? Ja czasami nie mam wyjścia, staram się ograniczać, ale jak Maja chce na huśtawkę to co mam zobić? Ciężka sprawa.

Ja się załamałam dzisiaj na maksa, mam dół i ryczeć mi się chce! Byłam w banku na spotkaniu w sprawie pożyczki na otworzenie biznesu. No i co? Muszę mieć minimum £15 000 wkładu własnego!!! Skąd ja mam tyle wziąść??????? Jakbym srała kasą to bym po pożyczkę nie szła! Zawsze pod górkę. Jak się jest gołodupcem to kurde nie ma szans. Można dostać dotację od państwa na własny biznes uwaga!: od £1000 do £5000!!!! A co sobie ktoś otworzy za 5000???????????????? Jestem wściekła! Mamy oszczędności, ale napewno nie tyle, a pozatym nie włożę całych oszczędności przy dwójce dzieici żeby później w razie nie powodzenia zostać bez grosza! I tak to jest, jak się dostanie coś od rodziców, albo od kogoś to się ma, a jak się wszystko samemu chce zdobyć, to choćby skały srały jak się nie ma skąd wziąść to się nie ma i tyle! I co to za pożyczka? Ja muszę kasę wyłożyć żeby oni mi coś pożyczyli? A wcale tak dużo nie chcemy, bo pytałam mniej więcej o £50 000, to nie jest dużo biorąc pod uwagę, że na przykład żeby kupić dom, potrzebowałabym £180 000. No ale widać bidokom nie pisane. Sory dziewczyny, że tak zrzędzę ale się zdenerwowałam bo człowiek coś by chciał zrobić, jakąś przyszłość swoim dzieciom zapewnić, ale jak się zaczyna od zera to ciężko baaaaardzo. Tak się napaliliśmy na ten sklep, tak już sobie marzyliśmy, planowaliśmy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.