STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

malutka77 (offline)

03-07-2010 23:37:05

Wielka Brytania
Oliwia tez znalam do dzisiaj tylko Twista bakomywinking smiley Gdyby nie siostra nie znalabym tego alkoholu...

Aguska kupilam dwa rodzaje tych drinkow jeden jest pomarancz z melonem a drugi jest kokos z ananasem, bardziej smakuje mi pomarancz z melonemwinking smiley
4% i 700 ml... wiec nie tak duzo bo mocniejszych alkoholi nie lubie a piwo z sokiem juz mi sie znudzilo czy whisky z cola...
Ja jutro biore sie za sprzatanie domku mojego i mamusi bo nie pisalam ale wczoraj wyjechala do Polski na wczasy na 3 tyg i poprosila bym jej posprzatala a ja jej ogarne domek i chce jej zrobic prezent i wytapetowac salon tylko pomyslu nie mam na jaki kolorek????

Oliwia Beata moj M tez uwielbia bob ale tj strasznie nie dobre jak on gotuje to zawsze wciska to jak nie w zupe warzywna to do salaty ale ja i tak czuje i wybieram...

Poklocilam sie z M ale tak bardzo... Mowie do niego ze czuje gaz a on mowi ze nic nie czuc... To ja siedze pol godziny i jeszcze czuje wiec postanowilam sama poszukac skad to bo wszystko mamy na prad interesujace bardzo... Wiec otworzylam drzwi na klatke a tam jakis baran za przeproszeniem zostawil butle z gazem otwarta! A pozniej M mowi ale ona byla zakrecona wzialem ta butle od znajomego bo chcialem sie z toba wybrac na nastepny weekend za miasto. A ja do niego ze kto zostawia butle z gazem jeszcze na klatce gdzie biegaja dzieci i ze jakby niedaj Boze cos sie stalo to bysmy poszli siedziec bo on madry gaz zostawia na klatce ludzi bysmy potruli albo ktos by niedopalek rzucil no rozne rzeczy moga sie wydarzyc... Pogniewal sie na mnie ze go ochrzanilam i mowi ze bedzie spac w salonie a ja juz chcialam powiedziec ze moge mu przygotowac poduszke i koldre. Wkurzona jestem jak cholera na niego i jeszcze mi mowi ze bez powodu na niego krzycze a co on dziecko ze nie wie ze takich rzeczy nie zostawia sie w publicznym miejscu!!
Ciekawe co on odpieprzy jeszcze!!
Rozpisalam sie i wyzalilam wybaczcie.

Dobranoc.


[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

04-07-2010 10:14:16

Tychy
malutka77 a to musiały być smaczne smiling smiley

hmm oj ci faceci jak dzieci nie myślą czasami naprawdę myślą dopiero po fakcie i będą wmawiać nam , że to może my ... to ci zrobił niespodziankę smiling smiley dzisiaj przyjdzie i będzie dobrze smiling smiley

Aguska24 (offline)

04-07-2010 10:59:23

Tychy
beata1988 słyszałam,że właśnie ten sos jest pyszny smiling smiley mniam mniam

agab (offline)

04-07-2010 11:42:28

Lublin
Cześć dziewczynki znów mnie trochę nie było a wy produkujecie...
Kanak bardzo mi się podoba twój brzuszek i te widoki...aż mi się wakacje przypomniały...moje najlepsze w Grecji ale mi tęskno to takich chwil...radość
Beatka czekamy na efekty malowanka, pewnie wyjdzie pięknie, najgorsze to tylko sprzątanie mnie czeka malowanie mieszkania w przyszłym miesiącu...
Misia ciężki orzech do zgryzienia masz, a może rodzina pomoże? to Majusi już się nocnik nie podoba?
Evcia nie macie bałaganu w ogrodzie tylko artystyczny nieład radość...jak to na projektantów przystało, co do aparatu to mnie też by się taki przydał...muszę poważniej o tym pomysleć, szkoda że za czasów mojego dzieciństwa nie było takich dobrych rozwiązań...
Oliwia współczuje tych problemów z kręgosłupem, mam w rodzinie takie problemy, a moja mama przez schorzenia kręgosłupa musi poddać się wymianie bioder niestety
Malutka faktycznie mogło się to skończyć niedobrze, ale się nie skończyło nie gniewaj się zbyt długo tylko niech bardziej uważana to co robi.
Aguska kiedy synka z wakacji odbierasz?

Ja po wizycie u mojej gin jak myślałam twierdzi, że najlepiej szykować się na inseminację, po oczywiście uprzednim przygotowaniu, monitoring i stymulacja ewentualnie, no i muszę rozglądać się za dobrym ośrodkiem gdzie to dobrze robią... wolałabym tu u mnie na miejscu ale na pewno lepsze ośrodki są w Warszawie i Białymstoku.
Mam do was pytanie czy znacie jakiś dobrych lekarzy, którzy zajmuja się leczeniem niepłodności w tych miastach?


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-04 12:05 przez agab.

malutka77 (offline)

04-07-2010 12:46:24

Wielka Brytania
Witam z nie takiego szybkiego rankawinking smiley

Aguska Drnieczki byly super i chyba bede do nich czesciej siegacwinking smiley Raz na mieisac na pewnowinking smiley
Masz racje ze wogole nie mysla i mam nadzieje ze zrozumial co zlego zrobil normalnie jak dziecko to moj psiak jest madrzejszy od niego bo jak powiem ze ma isc do kuchni to ona tam idzie.

Agab Rano wyjechal z moim szwagrem na rybki nad jezioro i pozegnal sie ze mna normalnie ja sie na niego juz nie gniewam ale moglby czesciej myslec.
Niestety ja Ci nie pomoge gdzie moga byc dobrzy lekarze. Poszukaj po forach moze???

Kurcze automat mi sie zepsol i jeszcze do tego wlasciciel mieszkania nie odbiera telefonu a niech to! ;(


[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

04-07-2010 14:33:20

Warszawa
Witajcie, widzę, że mało nas tu dziś, ale to dobrze - znaczy, że korzystacie z weekendu i odpoczywaciesmiling smiley

My z M dziś spaliśmy prawie do 12, ja to obudziłam się wcześniej ale z koszmarnym bólem głowy, a tabletka nic nie pomogła.... chyba ciśnienie jest dziś niskie, jakies szare chmurki krążą, może popada troszkę.... Dokończyłam czytać "Nostalgię Anioła" (film lepszy), potem wstawiłam pranie pościelowe, wypiliśmy kawkę i pojechaliśmy głosować. Teraz zjadliśmy pyszne kanapeczki - ja z twarogiem i dżemem wiśniowymsmiling smiley grinning smiley

malutka - jaki automat? No faceci to czasem są beznadziejni, no ale cóż kochamy ich i wybaczamysmiling smiley

agab - niestety nie pomogę z doradzeniem lekarza i ośrodka..... ale trzymam kciuki! Dobrze, że już za Tobą ta konsutacja i wiesz w które stronę dalej iść!

I zgadnijcie co będę tera zrobić? Zdjęłam miarę z Męża i zasiadam do szycia! Oby się udała moja pierwsza przeróbka! Tfu tfu tfu nie chcę zapeszyć grinning smiley

Do zobaczenia później!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

04-07-2010 16:13:13

Wielka Brytania
Oliwia pralka mi sie zepsola a moj M ma dwie lewe rece do takich spraw a wlasciciel mieszkania nie odbiera telefonu.
Milej pracy zyczewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

04-07-2010 16:49:32

hej!!!!!już jestem

nie miałam neta przepraszam za nieobecnośc postaram się wszystko nadrobic widzę zmiany i nowe osóbkismiling smiley


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

04-07-2010 16:55:14

Wielka Brytania
no Aniu wkoncu sie pojawilas opowiadaj co u Ciebie nowego jak wyniki badan?


[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

04-07-2010 16:58:49

malutka nowego...chyba nic.a po wyniki nie byłam jeszcze.


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.