STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

Aguska24 (offline)

30-06-2010 18:32:46

Tychy
eva2009 a coty przyjęć niema jestem zła! bo tak tracę już nadzieję na jakąkolwiek pracę...

misiabella no nie dziwię ci się kochana! niestety jak najmniej ci dadzą jeszcze wkład lokal bla bla bla i gówno takie , że musisz się zapożyczyć u kogoś.. wrrr;/

Ja byłam na spacerku z mężem ale jest taki upał, że nie da się iść.... Maniek zaś wyczerpany

misiabella (offline)

30-06-2010 19:25:42

Kraków
aguśka, właśnie gadałam z tym kolegą i to jest ta dieta Dukana. Efekt niesamowity, mówię ci!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

30-06-2010 19:45:30

płock


Oto królestwo naszej Zosi smiling smiley
Misiano pewnie, że trzeba dobrze przemyśleć imię....jeszcze macie czas więc spokojnie...Lena też mi się podoba.... Nie dziwię Ci się, że się wkurzyłaś kurde tak to właśnie jest my mieliśmy szczęście bo dostaliśmy duże dofinansowanie prawie 50 tys i na początek nam to wystarczyło bo niestety oszczędności nie było, zaczynaliśmy dosłownie od zera także wiem jak to jest.... masz rację strach zainwestować wszystkie oszczędności zwłaszcza z dwójką dzieci....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

30-06-2010 20:26:31

Gdynia
misia Staram się n osić jak najmniej, no ale właśnie czasem trzeba podnieść dziecko, więc jak muszę to podnoszę, najtrudniej jest mi wyjąć go z wanny. Tak jak sobie teraz pomyślałam to trochę jest tego podnoszenia - wanna, huśtawka, fotelik samochodowy, krzesełko do karmienia, łóżeczko - no ale jakoś daję radę. Czasem na spacerze chce żeby go nieść ale na to absolutnie się nie godzę i nie pozwalam nikomu z rodziny go nosić, żeby potem mnie nie męczył. Szkoda że z tym kredytem tak wyszło.

beata Śliczne łóżeczkosmiling smiley

My niedawno wróciliśmy z parku i znad morza, fajnie było, słońce już tak nie dokuczało, mały się wyszalał, śmiesznie bo bał się chodzić po piaskuLOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

30-06-2010 21:24:31

Warszawa
Dzień dobry i wieczór dobry takżesmiling smiley

Daria - PIĘKNA MAMUŚKA Z CIEBIEsmiling smileysmiling smileysmiling smiley Uwielbiam patrzeć na ciążowe brzuszkismiling smiley a beatka pokazywała swoj piękny brzuszek na str 359smiling smiley grinning smiley

kanak - kochany ten Twój mąż! I bardzo dobrze, ze tak wspaniale Cię traktujesmiling smiley

agab - bardzo dziękujemy za komplementysmiling smiley Na zdjęciach z Turcji i Egiptu oczywiście jesteśmy opaleni, ale tak wogóle mamy śniade karnacje i ciemną oprawę oczusmiling smiley

misia - Oliwia to moje imię i bardzo je lubięsmiling smiley Mówią do mnie Oliwka, lub po prostu Oliwiasmiling smiley Choć niektórzy skracają do Oli (czyli Aleksandry, ale nie czepiam sie o towinking smiley

Beatka - łóżeczko słodziutkiesmiling smiley

wiecie co jesteście kochane, bo zazdrościcie mi czegoś czego jeszcze nie wiem czy umiem - czyli umiejętności szycia na maszynie ale co tamwinking smiley dziękismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

30-06-2010 21:56:41

Tychy
misiabella dzięki za info :* już czytam o tej diecie smiling smiley

beata1988 super łóżeczko winking smiley

Oliwia28 (offline)

30-06-2010 22:04:06

Warszawa
a tak wyliczając dalej osoby nieobecne to dawno nie zawitała u nas Rurcia, Helopoli i Paulinka.........

dziś po pracy dokupiłam w sklepie z pasmanterią beżową nitkę do przerobienia spodnismiling smiley Pewnie zacznę w weenkend, bo troszkę czasu mi zajmie przymiarka, zaznaczenie szpilkami, cięcie, szycie... zobaczymy co mi z tego będzie wychodzićsmiling smiley Dla bezpieczeństwa zacznę od.....skrócenia spodnie dresowych Msmiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

30-06-2010 22:35:13

italia
czesc dziewczyny

Beatko lozeczko slodkie. A co teraz bedziesz trzymala juz zlozone? Ja jeszcze nie zlozylam mojego ale jak wrocimy znad morza to chyba zagonie meza.

Misiabella a moze i ty bys sie pochwalila brzuszkiem?

beatko zajrzalam na 359str- brzuszek masz naprawde malutki, gratuluje. Szybko zrzucisz po porodzie, moze nawet z nawiazka

Evcia juz w nowym domku? Pewnie dlatego nie masz czasu, caly czas cos do zrobienia.

Dzisiaj caly dzien bolalo mnie podbrzusze i krocze. jakbym jezdzila na rowerze. Masakra, czy to sa jakies objawy przygotowujace do porodu??????????? Z Alina ich nie mialam. Mam nadz, ze tej ciazy nie przenosze i nie sprawdzi sie to ze jak przenosilas pierwsze dziscko to i przenosisz druga ciaze.

Ide lulu. dobrej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

30-06-2010 22:36:24

italia
acha dziekuje za mile komentarze, moze na zdjeciu wygladam dobrze ale czuje sie jak wieloryb


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

30-06-2010 23:45:19

Wielka Brytania
dobry wieczorwinking smiley

Misia Beata No niestety tak tutaj jest naprawde. Misia nie martw sie o psine jak nikt sie nie skarzyl albo jak masz dobrych sasiadow to nic wam nie groziwinking smiley

Beata Cudowne lozeczko teraz sa takie bajery na te lozeczka ze oj nie mozna przejsc obok takiego sklepu obojetnie nawet gdy nie ma sie dzieci czy nie jest sie w ciazywinking smiley

Daria no przestan po ciazy to szybko zrzucisz... a z tego brzuszka wyjdzie piekny chlopczyk wiec nie ma co sie martwicwinking smiley

Oliwia to od kiedy zlecenia przyjmujesz? bo ja to mam jedne spodnie do zwezenia;D

Dziewczyny dzisiaj mialam chwile dla siebie wlasciwie to caly dzien ja mam ale wtedy jestem z psinka a pod wieczor bylam calkiem sama moj M wykupil mi karnet na basen!!! Czego nie znosze dlaczego? Bo rozni ludzie tam plywaja a ja jestem starszna pedantka itp... I do zuzytej wody nie wejde za diabla ale nie chcialam zrobic przykrosci M i poszlam o jejciu nie uwierzycie ale moj M po 2 godzinach przyjechal po mnie na basen i powiedzial Kochanie zapomialem ze Ty nie cierpisz publicznych miejsc... I powiedzial ze wykupi mi karnet na fitness;D To od razu mi humorek poprawilosmiling smiley

Dobranocwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.