STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

daria (offline)

28-06-2010 22:39:28

italia
czesc dziewczyny

Maz kupil laptopa wiec teraz bede na bierzaco.

Odpoczywam na calego, dzisiaj dowiedzialam sie ze 8-go przyjezdza moja mamcia wiec jestem bardzo szczesliwa.

Beatko gratuluje zdrowej Zosi. Przykro mi z powodu twojej babci. Moja corcia nosi imie po mojej mamie.

Misiabella jak tam Maja i jej pielucha, przepraszam, ze tak pytam ale chyba nie nadrobie tych wszystkich stron.

Dziewuszki klikne jutro bo jestem padnieta. Caluski i kolorowych snow.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

29-06-2010 06:56:19

płock
co za noc!!!!!!!!!! zapaliłam wieczorem światło, okno na szeroko otwarte no i patrzę a na suficie dosłownie gniazdo komarów- zatrzęsienie......... Michał wybijał , traktował je dezodorantem ale nie dały się wszystkie, schowaliśmy się pod kołdrę i modliliśmy żeby nas nie zeżarły w nocy smiling smiley ale ok 2 nie wytrzymałam tego brzęczenia nad uchem, nawet pod kołdrę chamy właziły i się przenieśliśmy do sypialni rodziców smiling smiley na szczęście bąbli nie mam . Jak tylko wybije 9 to jestem w galerii po coś do gniazdka od komarów brrr ale ich pełno :/
Dariaale super, że jesteś i będziesz ale pewnie już niedługo bo Lorenzo lada chwila zacznie się na świat pchać chociaż mniejmy nadzieję, że da Mamusi jakiegoś posta napisać co jakiś czassmiling smiley
Oliwiano podobno taki masaż co boli jest najlepszy smiling smiley więc tylko czekać na efekty!!!! na basen sio skoro masz takie problemy!!!!!

A u nas upał od samego rana więc siedzę w domu skoczę do tej galerii no i koło 15 jadę do miasta po zakupy dla Zosi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

29-06-2010 07:21:25

italia
witam sie z ranca

odprawilam meza do pracy i spijam kawke na tarasie, morze dzisiaj spokojne

Beatko co jedziesz kupic dla Zosi? Ja w zeszlym tygodniu kupilam lozeczko dla lorenzo ale go jeszcze nie skrecilismy. Jak sie alinka obudzi to pojde na zakupy a potem na plaze, korzystam poki moge bo pozniej nie wiadomo jak bedzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

29-06-2010 07:46:41

płock
cześć Daria smiling smiley pijemy kawkę ?tylko, że ja w łóżku jeszczesmiling smiley ale masz fajnie kurcze zazdroszcze ale Kochana odpoczywaj ile możesz!!!!
A dzisiaj jedziemy po łóżeczko, kołdrę i podusię, materac, przewijak, komplet pościeli, prześcieradełka...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

29-06-2010 10:41:56

Gdynia
beata To poważne zakupy się szykują. Ja się cieszę że takich rzeczy nie muszę już kupować, jedynie leżaczek i materac, bo Piotruś ze swoim przeniesie się do łóżeczka turystycznego a i prześcieradło też się przyda a pościeli nie kupuję na razie, bo maluch będzie spał na początku w rożku a potem się zobaczy, może w śpiworku. Piotrusiowi pościel kupiłam jak miał roczek a i tak nie śpi na poduszcze bo się strasznie wierci, kołdra też zawsze ląduje gdzieś z boku, przykrywam go kocykiem, bo kocyk ciężej zrzucić


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

29-06-2010 10:43:56

Tychy
hejka laseczki smiling smiley no muszę kanak zrzucić te 30 kg naprawdę a czytałam na necie ze jeżeli więcej czyli jak ja tak dużo powinnam iść z tym do lekarza.. i sama dietki nie zaczynać smiling smiley

słuchajcie mam problem bo mój mały teraz jest u mojej mamy tam na wsi bo chciał z nią iść i nocował i najlepsze , że nie chce wrócić do teściowej już widzę jaka ona jest zła nie wiem jak mam to pogodzić, żeby było dobrze i żeby one się nie pokłóciły, no ale o też wina teściowej jak mały chciał iść do mojej mamy to mówiła mu, że za daleko a to z 500metrów no i sama jest sobie winna a gadała mi , że mały nigdzie nie chce chodzić normalnie ja znam sowje dziecko wiem co on myśli i mówi ;/

Aguska24 (offline)

29-06-2010 10:45:22

Tychy
hetka gratuluję :*

beata1988 (offline)

29-06-2010 11:19:44

płock
Ulinkono tak dzisiaj takie troszkę grubsze zakupy mnie czekają....jedną pościel już mam , dzisiaj kupię na zmianę.... a łóżeczko i materac Dziadek kupuje więc troszkę przykiszę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka77 (offline)

29-06-2010 11:53:57

Wielka Brytania
Witam z nie takiego szybkiego ranka...

Jagoda nie tj poczatek cyklu...

Daria wypoczywaj poki jeszcze mozesz.

Beata Udanych zakupow zycze dla takiego maluszka rzeczy kupywac to przyjemnosc ja to moge w takim sklepie caly dzien przesiedziec albo wykupic caly sklepwinking smiley

Ja dzisiaj juz lepiej uff... wkoncu przeszlo... plamienie przeszlo i wymioty tez tylko nie raz zoladek pobolewa... Z M widzialam sie wcozraj 2 godzinki z rana wogole sie nie widzelismy i tak od kilku dni i napisal mi na karteczce ze to dopiero poczatek nawalu pracy... Wiec jestem samiutka dobrze ze mam psinkewinking smiley

Lece sie przyszykowac i do sklepu po cos do jedzenia bo chce zobaczyc czy Tara moze zostawac sama w domu...

Milego dnia u mnie troszke ciepelko dzisiajwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

29-06-2010 13:00:59

Tychy
I stało się! teściowa przyszła do mojej mamy i wzięła Bartusia siłą czujecie? musiałam z nią pogadać i (pierwszy raz) ją opieprzyłam grinning smileyDD powiedziałam , że nie mają się kłócić przez dziecko! bo takie samo mają do niego prawo a jak nie to pojadę po niego i żadna go nie będzie miała ..tak samo je Bartuś kocha! biedny smutny aż był... ale zaprowadziła go do mamy i dała ciuszki;/ z łaską masakra no znam moją teściową jest staroświecka ona by chciała małego tylko dla siebie i nikomu z mojej rodziny by nie dała ..a ja cała z nerwów się trzęsę..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.