Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

martucha91 (offline)

16-08-2020 16:14:07

Przełajka
Cześć Dziewczyny ! Ja poczułam na początku roku że chce zostać mamą. Od początku roku staramy się intensywnie ale niestety się nie udało. Byłam u lekarza oczywiście wszystko jest wporzadku... trochę nie umiem sobie poradzić z tą sytuacją.

Marlenka33 (offline)

17-08-2020 15:16:10

Stara Wieś
Tak ja zaglądam...i czytam z zainteresowaniem tematy innych mam.

Natalia_18 (offline)

03-09-2020 07:02:33

:)
Cześć dziewczyny ! winking smiley
Postanowiłam do was dołączyć.
Mam na imię Natalia i mam 20 lat. ;x
Zaczęłam leczenie w klinice niepłodności "Bocian" . Mam pcos, Hiperandrogenizm, cukrzyca typu II i niedoczynność tarczycy. Choruje również na niepłodność pierwotną od 2 lat.
W poniedziałek miałam 1 wizytę u lekarza i przepisał mi luteine dopochwowo poniewaz mam nieregularne miesiączki.
12 wrzesnia mam zgłosić się do szpitala do niego na Hsg oraz podstawowe badania a mój narzeczony na badanie nasienia. .
Po tym mam mieć indukcje owulacji letrozolem. yawning smiley . Czy któraś z was boryka się z tymi samymi chorobami co ja? Ja powiem szczerze że już po tym czasie chciałam odpuścić ale narzeczony nas umówił do tej kliniki noi jak już się powiedziało A to i trzeba powiedzieć B. Ponoć lekarz który mnie leczy pomógł wielu parom smiling smiley

todarek12 (offline)

16-11-2020 13:01:55

Górna Niwa
A wybrałyście już fotelik dla dziecka, skoro planujecie ciążę? Jeśli nie, to warto pomyśleć o foteliku [link widoczny po zalogowaniu]. Świetny wybór na start. Polecam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.