Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Adzioszka (offline)

22-04-2020 15:42:49

Buk
Cześć,
Ja już tu zawitałam 3 raz smiling smiley pierwszy poród marzec 2015 drugi kwiecień 2017 smiling smiley teraz staramy się o trzecie maleństwo właśnie jestem w trakcie owu także tydzień przytulania ❤️
Trzymam za wszystkie starające się kciuki!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pogodna_Aga (offline)

17-05-2020 12:57:25

Łódź
Cześć !
Większość staraczek siedzi w temacie z 2019 r smiling smiley Zapraszamy smiling smiley


Goga004 (offline)

18-05-2020 21:43:01

Warszawa
Jestem i ja. Witam wszystkie oczekujące. Coś o mnie. Mam synka 3 lata i pragniemy aby miał rodzeństwo. O Syna staraliśmy się 3 lata aż się w końcu udało. Teraz mam podejrzenie o pcos. Od 5 mcy systemy się i nic. Od tego cyklu pije zioła ojca Sroki nr 3 tak więc zobaczymy. Dzięki nim pojawiło się u mnie dużo śluzu plodnego ale za to pojawiło mi się plamienie w 22 dc przy cyklach 28 - 33 dniowych i trwa już 3 dzień to plamienie. To plamienie to takie albo bladorozowy albo brunatny śluz. Nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć

SelenaGonzales88 (offline)

22-05-2020 14:13:10

Kraków
Ja planuje, tabletki odstawione, wizyta u ginekologa odbyta, badania zlecone- jeszcze nie zrobione no i planuje w domu monitorować sobie swoje cykle- u ginekologa tez będę winking smiley na razie rozglądam się za dobrym testerem bo tyle tego na rynku i w necie, zastanawiam się nad takim lepszym, sprawdzonym by nie wyrzucać pieniędzy w błoto, mam na oku ze śliny, wielokrotnego użytku bo można go sparować z aplikacją, znacie może?

Pogodna_Aga (offline)

22-05-2020 17:12:57

Łódź
Polecam forum ovufriend. Tam pięknie się temperaturę nanosi na wykresy, oblicza ci na jej podstawie owu. Można monitorować objawy w cyklu, występowanie okresu, owu wszystko smiling smiley Dostępne po utworzeniu konta smiling smiley


Ranita89 (offline)

25-05-2020 13:17:10

Kraków
Witam wszystkie starające się o maleństwo, drogie Panie!

Jestem tutaj nowa, wiele razy przeglądałam i czytałam forum, jednak nigdy się nie zalogowałam.. dzisiaj chciałabym do Was dołączyć, bo razem jakoś raźniej.. Dobrze jest mieć miejsce, w którym można spotkać osoby w podobnej sytuacji.. Z mężem staramy się o dziecko dopiero od zeszłego cyklu, jednak jestem już po 30, mam nieregularne cykle, przez co ciężko określić mi dni płodne i po prostu martwię się.. wiem, że nie powinnam, wiem, że wiele kobiet stara się latami o dziecko, ale tak bardzo chciałabym już mieć swojego maluszka, że chwilami nie potrafię o niczym innym myśleć.. Mam nadzieję, że los będzie dla NAS wszystkich łaskawy i wcześniej czy później każda z nas doczeka się upragnionej ciąży, czego Wam i sobie życzę!

Pozdrawiam Was cieplutko!

Pogodna_Aga (offline)

27-05-2020 17:37:25

Łódź
Wytrwałości życzę Ranita smiling smiley W końcu musi się udać smiling smiley


AniaEs (offline)

01-07-2020 16:48:06

Warszawa
Również planuje, aczkolwiek ostatnie testy mnie zaskoczyły. Jak nie było kresek w okienku, tak się pojawiły, jedna była cieniem cienka jak od cienkopisu, a dziś już grubsza różowa smiling smiley idę 3 lipca na betę smiling smiley

bylasobiemama (offline)

14-08-2020 14:31:11

Zakawie
my sie jakis czas staralismy o maluszka i udalo sie! jestem w ciazy!! nareszcie! smiling smiley teraz czas na przygotowania. Juz obgadalismy z mezem temat bankowania krwi pępowinowej, jestesmy zgodni, decydujemy sie. Planuje podpisac umowe z Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych, zastanawiam sie tylko jeszcze nad wariantem, uwazam, ze to dobra, odpowiedzialna decyzja smiling smiley

Laura123 (offline)

14-08-2020 20:53:27

Rybnik
Hej, ktoś tu jeszcze zagląda? winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.