Portrety zwycięzców kolejnych edycji konkursu "Ręką dziecka malowane"

Trzynaście edycji konkursu "Ręką dziecka malowane" za nami. W każdej edycji nagrodą główną był portret dziecka, malowany ze zdjęcia przez plastyczkę, Aleksandrę Szumerę. Zobaczcie, jakie portrety wygrali nasi laureaci w dwunastu edycjach. Trzynasty portret dołączymy do galerii jak tylko zostanie namalowany.

poprzednie    (1 / 12)    następne
Michał, syn AJAKANIA zdobył nagrodę główną w pierwszej edycji konkursu rysunkowego za piękne kwiaty

Michał, syn AJAKANIA zdobył nagrodę główną w pierwszej edycji konkursu rysunkowego za piękne kwiaty

Fot. eBobas.pl

Michał, syn AJAKANIA zdobył nagrodę główną w pierwszej edycji konkursu rysunkowego za piękne kwiaty  To Anastazja, córeczka Marii1980, która pięknym ślimakiem oczarowała jury   Fabianek, wielbiciel i znawca dinozaurów, syn użytkowniczki Moniafabi   Na dinozaurach znają się też dziewczyny. Na przykład Klaudia, córeczka Beci114   Aisha, córeczka Mony3, otrzymała nagrodę główną za niebanalny portret mamusi. I na nagrodę załapał się jeszcze młodszy brat!   Kuba, syn Monisi23, namalował rodzinkę. I również ma rodzinny, braterski, portret   Kolejna wspaniała rodzinka została narysowana przez Miłosza, syna Izabeli_25, laureata siódmej edycji konkursu   Za piękny obrazek przyrody jury przyznało Łukaszkowi nagrodę główną w ósmej edycji konkursu  Lidka namalowała udany, anielski autoportret. I w dziewiątej edycji wygrała portret  Pięcioletnia Malwinka wygrała swój portret rysując urodzinową imprezę eBobas.pl  Portret radosnej mamusi w deszczu autorstwa pięcioletniego Huberta, dał mu główną nagrodę w 11. edycji rysunkowego konkursu na portalu eBobas.pl Za ptaki z tajemniczej krainy w 12.edycji konkursu nagrodę główną zdobyła sześcioletnia Kinga.
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Forum

 • iza1999 | 21-02-2012 00:15:23

  Portrety - super, po prostu dech zaparło w piersiach!! Mi się jak narazie nie udało go wygra, ale będę próbować dalej
 • brzozak | 01-03-2012 12:29:00

  piękne portrety
 • edyta250908 | 03-03-2012 20:58:45

  CUDNE PORTRECIKI-MARZY NAM SIĘ TAKI POZDRAWIAMY!
 • laska | 04-03-2012 16:29:04

  Przepiękne wszystkie portrety!!! Aż chciało by się też taki mieć w domku

Poczytaj również

Becikowe. Ostrzejsze zasady przyznawania

Kobiety, które w kwietniu – i w kolejnych miesiącach – zajdą w ciążę, nie mogą zwlekać z pierwszą wizytą kontrolną u lekarza . W przeciwnym wypadku będą miały problem z...

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj