Kreatywne dziecko 4

Kreatywne dziecko 4

przejdź do galerii

Kończymy ostatnią edycję konkursu "Kreatywne dziecko". Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i zaprezentowali arcydzieła swoich dzieci - tych większych i tych najmłodszych. 

Czas na werdykt! 

Zgodnie z regulaminem konkursu w podziale nagród z głosowania nie mogli uczestniczyć laureaci trzech poprzednich konkursów ("Precz z gorączką", "Na podbój świata" oraz "Pierwsze chwile razem". W pierwszej piątce najwyżej ocenianych zdjęć były trzy takie osoby - dlatego ostatecznie nagrody z głosowania przypadają użytkownikom, którzy zdobyli największą liczbę punktów, po wyeliminowaniu osób regulaminowo pauzujących - dokładnie tak samo, jak dzieje się wówczas, gdy niewypełniony jest inny regulaminowy warunek - czyli użytkownik nie ma w profilu dodanego dziecka.

Ponieważ konsekwencje zmiany zasad zdobywania nagród z głosowania ujawniły się po raz pierwszy, przypominamy że zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, a na stronie konkursowej przypominamy przy każdym konkursie o tym, by zapoznać się z zasadami podziału nagród.

 

1 czerwca, po zgłoszeniu dotyczącym powtórzeń zdjęć biorących udział w konkursie, redakcja jeszcze raz przeglądnęłam prace zgłoszne do zakończonej edycji konkursu. Spośród laureatów nagród z głosowania dwie osoby - ikierka5 oraz reniabachowskaszajda - zgłosiły zdjęcia, które wcześniej wzięły udział w trzeciej edycji "Kreatywnego dziecka" - to jest sprzeczne z regulaminem. Jesteśmy zmuszeni zmodyfikować werdykt. Nikt nie jest nieomylny, niestety.

Nagroda główna z głosowania, zestaw PlayMais Świat, wędruje do użytkownika jusiajula81

Nagrody regulaminowe, po sprawdzeniu i wyeliminowaniu laureatów trzech wcześniejszych konkursów, wędrują do:

kol196

aleks25

kamil_standziak

justyna0420 (tu badaliśmy pod lupą arcydzieło, bo w trzeciej edycji było żłoszone zdjęcie niemal identyczne, ale po wielu ekspertyzach doszliśmy do wniosku, że Portret Mamusi jednak nie jest tożsamy z portretem Świnki Peppy)

Nie mamy jednak zwyczaju odbierać przyznanych nagród. Użytkownicy ikierka5 oraz reniabachowskaszajda otrzymają od nas pozaregulaminowe nagrody dodatkowe, małe zestawy PlayMais.

 

Nagrodę główną od jury dostaje lokietek91 - za naprawdę duży ładunek artyzmu. Życzymy wszystkiego najlepszego dla artystki z okazji zbliżających się urodzin!

Nagrody dodatkowe wędrują do:

mona3 - fantastyczna postać mamy

laska - rodzina w komplecie, śmiała kreska i przede wszystkim kompozycja dzieła robią wrażenie

capuccino28 - my już zapomnieliśmy o zimie, a tu TAKA marzanna!

karol22 - manicure profesjonalny i na pewno kreatywny. Doceniamy też zaangażowanie w zabawę. 

 

FORMULARZ ODBIORU NAGRODY

 

Gratulujemy lareatom, informację o formularzu odbioru nagrody wyślemy w poniedziałek 1 czerwca. Wszystkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na info@ebobas.pl

 

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

Dłuższa niż 4 godziny przerwa w karmieniu piersią może spowodować powrót pracy jajników i odblokowanie systemu hormonalnego.

Krwawienie w połogu

We wczesnym połogu, czyli w pierwszych dniach po porodzie, kobieta krwawi, ponieważ macica się obkurcza i oczyszcza. – Krwawienie tuż po porodzie nazywamy „odchodami”. Z początku są one krwiste, później brunatne, żółtawe, a na końcu szkliste, śluzowe....

czytaj

Podtrzymywanie główki niemowlaka to nawyk, który rodzice powinni mieć od urodzenia maluszka aż do około trzeciego, a nawet czwartego miesiąca życia

Kiedy niemowlę trzyma samo główkę?

Nawet do czwartego miesiąca życia rodzice muszą pamiętać o podtrzymywaniu główki niemowlaka. Również wtedy, gdy obserwują jak maluszek samodzielnie podnosi i przez chwilę trzyma główkę samodzielnie. To ćwiczenia wzmacniające słabe jeszcze mięśnie....

czytaj

W pierwszym trymestrze ciąży aż 90 procent kobiet odczuwa bóle brzucha.

Różne bóle brzucha w ciąży

Nie każdy ból brzucha w ciąży musi świadczyć, że dzieje się coś złego. Ale żadnego nie wolno lekceważyć. Każdy rodzaj bólu powinien być skonsultowany z lekarzem, bo nigdy nie wiadomo, co jest jego przyczyną.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj