Kreatywne dziecko 4

Kreatywne dziecko 4

przejdź do galerii

Kończymy ostatnią edycję konkursu "Kreatywne dziecko". Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i zaprezentowali arcydzieła swoich dzieci - tych większych i tych najmłodszych. 

Czas na werdykt! 

Zgodnie z regulaminem konkursu w podziale nagród z głosowania nie mogli uczestniczyć laureaci trzech poprzednich konkursów ("Precz z gorączką", "Na podbój świata" oraz "Pierwsze chwile razem". W pierwszej piątce najwyżej ocenianych zdjęć były trzy takie osoby - dlatego ostatecznie nagrody z głosowania przypadają użytkownikom, którzy zdobyli największą liczbę punktów, po wyeliminowaniu osób regulaminowo pauzujących - dokładnie tak samo, jak dzieje się wówczas, gdy niewypełniony jest inny regulaminowy warunek - czyli użytkownik nie ma w profilu dodanego dziecka.

Ponieważ konsekwencje zmiany zasad zdobywania nagród z głosowania ujawniły się po raz pierwszy, przypominamy że zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, a na stronie konkursowej przypominamy przy każdym konkursie o tym, by zapoznać się z zasadami podziału nagród.

 

1 czerwca, po zgłoszeniu dotyczącym powtórzeń zdjęć biorących udział w konkursie, redakcja jeszcze raz przeglądnęłam prace zgłoszne do zakończonej edycji konkursu. Spośród laureatów nagród z głosowania dwie osoby - ikierka5 oraz reniabachowskaszajda - zgłosiły zdjęcia, które wcześniej wzięły udział w trzeciej edycji "Kreatywnego dziecka" - to jest sprzeczne z regulaminem. Jesteśmy zmuszeni zmodyfikować werdykt. Nikt nie jest nieomylny, niestety.

Nagroda główna z głosowania, zestaw PlayMais Świat, wędruje do użytkownika jusiajula81

Nagrody regulaminowe, po sprawdzeniu i wyeliminowaniu laureatów trzech wcześniejszych konkursów, wędrują do:

kol196

aleks25

kamil_standziak

justyna0420 (tu badaliśmy pod lupą arcydzieło, bo w trzeciej edycji było żłoszone zdjęcie niemal identyczne, ale po wielu ekspertyzach doszliśmy do wniosku, że Portret Mamusi jednak nie jest tożsamy z portretem Świnki Peppy)

Nie mamy jednak zwyczaju odbierać przyznanych nagród. Użytkownicy ikierka5 oraz reniabachowskaszajda otrzymają od nas pozaregulaminowe nagrody dodatkowe, małe zestawy PlayMais.

 

Nagrodę główną od jury dostaje lokietek91 - za naprawdę duży ładunek artyzmu. Życzymy wszystkiego najlepszego dla artystki z okazji zbliżających się urodzin!

Nagrody dodatkowe wędrują do:

mona3 - fantastyczna postać mamy

laska - rodzina w komplecie, śmiała kreska i przede wszystkim kompozycja dzieła robią wrażenie

capuccino28 - my już zapomnieliśmy o zimie, a tu TAKA marzanna!

karol22 - manicure profesjonalny i na pewno kreatywny. Doceniamy też zaangażowanie w zabawę. 

 

FORMULARZ ODBIORU NAGRODY

 

Gratulujemy lareatom, informację o formularzu odbioru nagrody wyślemy w poniedziałek 1 czerwca. Wszystkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na [email protected]

 

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Dłuższa niż 4 godziny przerwa w karmieniu piersią może spowodować powrót pracy jajników i odblokowanie systemu hormonalnego.

Krwawienie w połogu

We wczesnym połogu, czyli w pierwszych dniach po porodzie, kobieta krwawi, ponieważ macica się obkurcza i oczyszcza. – Krwawienie tuż po porodzie nazywamy „odchodami”. Z początku są one krwiste, później brunatne, żółtawe, a na końcu szkliste, śluzowe....

czytaj

Gdy dziecko obficie się ślini, wkłada do buzi rączki lub przedmioty, to znak, że ząbkuje

Bolesne ząbkowanie. Najczęstsze objawy to płacz, gorączka, biegunka

Tak, jak nie ma sztywnej reguły, co do momentu pojawienia się pierwszego ząbka, tak nie ma wytłumaczenia dlaczego u jednych dzieci ząbki pojawiają się wcześniej, u innych później. Jedyną regułą, jaką sama zaobserwowałam, jest to, że rodzeństwu zęby...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj