Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 17:08:47

*Tysiorku miało być, przepraszam winking smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 17:20:33

Hej Tysiorku dziękuje:*
Kuruj nam się kochana, bierzesz jakieś lekarstwa?
Nie przejmuj się mi doktorka powiedziała, że jesli chodzi o ruchy to mogą być później a czasem ciężko je odróżnić od ruchów flaków. Nie musza być ani regularne ani silne wiadomo na kopniaki przyjdzie czassmiling smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 17:25:26

Kamyk, Twj link jest niesamowity! ;D Ja też się śmiałam! A jak tylko mój Rbercik wróci d dmku, to każę mu t przeczytać! smiling smiley

kamyk202 (offline)

01-08-2012 19:15:10

Wrocław
Cytuj
tysiorek

i oczywiście, zaczęła się anemia :/ a wizytę mam za tydz i mam nadz, że lekarz zrobi usg, bo ostatnie było w 12tyg i trochę się marwtię. bo nie czuję jeszcze ruchów...

Tysiorku, ja też nie czuję ruchów Dzidzi, a wiek ciąży mamy taki sam winking smiley przyjdą później - wszystkie mądre pismaki piszą że ok 20 tyg to już się powinno czuć smiling smiley tak ze jeszcze trochę czasu smiling smiley a że to nasza pierwsza ciąża to z pewnościa bedzie to jeszcze nie teraz winking smiley a ja w dodatku mam parę kilo za dużo, wiec w ogóle - będę szczęśliwa jak w 20tc poczuję ;P ja byłam wczoraj na usg, co prawda nie trwało długo, ale widziałam, że Bobas się ruszał jak szalony, zginał nóżki i prostował, rączki też, serduszko biło szybciutko a jego echo słyszane po raz pierwszy...ech znów zaszkliły mi sie oczy winking smiley tak że nie martw się u Ciebie też będzie dobrze smiling smiley
ten mój nieszczęsny gin mówi, ze usg jest z gruntu szkodliwe, dlatego on się wzbrania przed nadprogramowymi usg, bo mówi, ze to zawsze niepokoi Dziecko. No dobra, może i tak, ale kurde, ja wariuję przez miesiac, bo to dziecko w środku dalej jest abstrakcją - póki się nie rusza. Może to egoistyczne podejscie, ale naprawdę wydaje mi się że raz na mc to usg to juz bez przesady - chyba nie zaszkodzi.....a moja psycha trochę odpocznie winking smiley od ciągłego swirowania czy wszystko ok. Wczoraj mi jeszcze powiedział, ze te moje bóle brzucha to macica, ze tak być musi, ze ma boleć bo się rozciąga. No generalnie wszystko jest ok. Dlatego mi burak nie chciał zwonienia wypisać winking smiley ech - za miesiac będę miała połówkowe usg, z innym lekarzem, bo ten mój idzie na urlop. Zobaczymy jak mi ten bardziej przypadnie do gustu to sie przepisze do niego smiling smiley a co mi tam smiling smiley no i chciałąm iść za jakiś miesiąc na usg 3D smiling smiley nie moge się wprost doczekać smiling smiley ale musze zacząć na nie oszczędzać smiling smiley tak z dnia na dzień nei wyskrobie 300 zł sad smiley bosz...zawsze ta cholerna kasa, zawsze i wszędzie....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

01-08-2012 19:26:59

Bydgoszcz
Cześć kobietki artykuł świetny Kamil już przeczytał bo od rana coś mu nie pasuje i troszkę się popsztykaliśmysad smiley po przeczytaniu tego siedzi i mnie przeprasza. och życie i facecismiling smiley na dodatek on nie chce znać płcisad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 19:29:29

Evelka no nie mówsad smiley A nie da rady tak zrobić żebyś Ty się dowiedziała a on nie?My tu umrzemy z ciekawoścismiling smiley
O której jutro usg?

evelka0111 (offline)

01-08-2012 20:04:22

Bydgoszcz
Uparł się, że to ja nie chciałam znać płci kiedy on był ciekawy a teraz kiedy on żyje i czeka do grudnia to ja mu wymyślam ja naprawdę chcę wiedzieć muszę przygotować się psychicznie bo póki co nastawiłam się na synka. Nie chcę później przeżyć szoku poporodowego. Ja poczułam ruchy w 15 tyg i 3 dniusmiling smiley i przez ten okres dwóch tyg czułam tylko wtedy gdy siedziałam a brzuch leżał na kolanach tzn opierałam się na nich i tylko w godzinach popołudniowych. Teraz budzę się w nocy bo maleństwo chyba się rozciąga bo ruchy te nie przypominają już muśnięć skrzydełkami motylka tylko coraz mocniejsze otarcia bo kopniakami tego nazwać nie można, na to przyjdzie jeszcze czas. Chodzę i całymi dniami gadam do brzuszka i go dotykam jak jakaś pokręcona. Jutro mam o 16 usg oczywiście angielskiego czasu u was moje kochane będzie to 17. Ale napisze zaraz po. Postaram się napisać z telefonu. Chcę zobaczyć mocne uderzenia serduszka, ruchy maluszka bo ostatnio spał na brzuszku. I tego sterczącego siusiaczkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MTK1991 (offline)

01-08-2012 20:25:39

Wojciechów
Gosiaq87 - ojjj były z maleństwem problemy bo zaczęłam mocno krwawić i łóżysko mi sie obniżyło jest już przy szyjce gotowe do wyjścia i teraz tylko mnie ratuje leżenie.....jeszcze złapałam anginę wychodząc wczoraj ze szpitala i dopiero co udało mi się temperaturę zbić....
Nie mam kompletnie siły......ciężko mi chodzić nawet do łazienki.....ręce i nogi mi się telepią bo to pierwsze tylko się ze mnie tej krwi wylało a teraz temperatura.....wykończy mnie to wszystko


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

01-08-2012 21:32:50

Bydgoszcz
lenka trzymaj się na pewno wszystko sie ułozy a mąż wrócił`???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

tysiorek (offline)

01-08-2012 21:36:37

Kraków
fajnie, że jesteśmy w podobnym czasie ciąży, bo jak mówicie, że też dzidziątka nie czujecie to jakoś mi pewniej na serduszku smiling smiley

nie biorę antybiotyku, bo najpierw próbuje to wyleżeć. tylko homeopatia i syrop prawoslazowy, duzo leżenia i herbaty z sokiem malinowym. mam nadz, że szybko mi przejdzie, bo nie mam na nic siły i w głowie z tysiąc pomysłów od zakupów po pranie smiling smiley

Evelka, walcz z ukochanym!!!! ja często mówię jedno, a potem zmienia mi się plan. mieliśmy przecież np. nie mówić o ciąży rodzinie do 12tyg, ale po tyg ukrywania tego, rozpłakałam się Bartkowi, że dłużej tak nie mogę, że to ja noszę dzidziusia i się męczę i wogóle smiling smiley i jakos ta taktyka mnie jeszcze nie zawiodła grinning smiley (dobrze, że tego nie czyta...hi hi).

Lenka biedactwo... sad smiley to leż i niech Cię wszyscy wyręczją, bo maleństwo najważniejsze!!! ale też myśl o sobie, bo w końcu mamusie w dobrym stanie, to zdrowe maluszki!! trzymaj się cuepło!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 21:37 przez tysiorek.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.