Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

Sandruska (offline)

03-08-2012 10:49:56

Evelka no to gratulujegrinning smiley a imie dla córci jakie bedzie? tak ostateczniegrinning smiley ja mam usg za 6 dni nie moge sie doczekacgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

03-08-2012 12:07:32

Bydgoszcz
Sandruska nie wiem nie mam pojęcia, bierzemy pod uwagę jakieś krótkie najlepiej trzy literowe i angielskie. Dla chłopca miało być polskie. My zostajemy tu na stałe to tu kupimy dom i zasadzimy wspólnie drzewosmiling smiley Więc żeby mała miała łatwiej w życiu to takie imię będzie w sam raz.

Kamyk ja na początku ciąży byłam zła, że to za wcześnie na dziecko po moim poronieniu, bałam się, że stracę to maleństwo i będzie to moja wina. I powiedziałam Kamilowi, że nie kocham tego dziecka bo nie wierzę, że ono tam jest. I potem wyłam całymi nocami i przepraszałam Boga za te słowa, a ten aniołek rośnie we mnie i wierzę, że w grudniu przytulę naszą niuniesmiling smiley Teraz lata po brzuszku i czuję ją coraz mocniej choć do końca chciałam chłopca to nam piczulka się ujawniłasmiling smiley A ta cisza w łóżku po kłótni jakbyśmy się nie znali jest straszna. I rozumiem Cię doskonale. Lepiej, że ciasne mieszkanie ale sami jesteście nikt nie włazi wam w drogę. Nie martw się i na pewno nie jesteś głupia MY kobiety takie jesteśmy. Ciesz się, że masz kochającego męża na którego możesz liczyć. Reszta jest nie ważna! Ważne jest to, że jesteście razem. I tak jak mówisz jak pod most to RAZEMsmiling smiley

Chciałam Wam tylko powiedzieć, że powiedziałam wczoraj mojej babci, że w grudniu przywita się z nową prawnuczkąsmiling smiley a ona na to: Jak to?? to tak bez ślubu...Ale cieszyła się. Powiedziałam, że w przyszłym roku na pewno zatańczy u najmłodszej wnuczki na weselichusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MTK1991 (offline)

03-08-2012 12:17:16

Wojciechów

evelka0111 (offline)

03-08-2012 12:18:52

Bydgoszcz
Gosiaq gratuluję udanych zakupówsmiling smiley ja tylko umiem kliknąć KUP TERAZsmiling smiley Ale z dnia na dzień wyprawka dla mojej córci powiększa się. Ostatnio zakupiłam za 104 zł. Komplet pościeli + kołderkę i poduszkę+ ochraniacz na łóżeczko. Czekam na przesyłkę. I podsyłam jak to wygląda. Wybrałam ŻÓŁTE MISIE NA DRABINKACH [link widoczny po zalogowaniu]
łóżeczko mamy już wybrane [link widoczny po zalogowaniu]
i wózek chyba taki [link widoczny po zalogowaniu] albo taki [link widoczny po zalogowaniu] albo taki [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hanka_01 (offline)

03-08-2012 15:41:08

Jestem.

Gosiaq raczej to nie koszmary nocne bo brzusio strasznie twardy pozycji znalezc dobrej nie moze tylko mamusi klatka piersiowa jest nalepsza ale dla mnie niezbyt bo brzuch duzy malenstwo ugniata ta moja pchelkasmiling smiley

Evelka GRATULACJE CORCI DZIEWCZYNKI SA BARDZO FAJNE I LEPSZY WYBOR UBRANEKsmiling smiley Co do wozka to polecam z pompowanymi kolami zwlaszcza ze rodzimy w zime z duza gondola ten pierwszy hucka niezbyt na nasze pogodywinking smiley Ja mialam dla Amy cos podobnego jak ten drugi co pokazalassmiling smiley No ang imiona dla dziewczyn sa ladne np moja Amy Emma Emily i rozne takie;p


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

03-08-2012 15:54:02

Hej dziewczynysmiling smiley

Evelka super pościel i łóżeczko. Ja nie wiem czy z lenistwa czy z praktyczności zdecydowałam się na zestawsmiling smiley
coś w ten deseń [link widoczny po zalogowaniu] aczkolwiek widziałam gdzieś takie same zestawy ale troche tańsze. Grunt by był dobry materacyk a zamiast baldachimu chcemy moskitiere dlatego, że w tym naszym mieście strasznie tną komary co roku:/
Co do wózka to jak narazie lipa, również zwracam uwagę na pompowane koła ze względu na sniegi i piasek na plaży, no i musi być wielofunkcyjnysmiling smiley Hihi babuszka wygrała z tym ślubem, ale grunt, że się cieszysmiling smileysmiling smiley

Kamyku spokojnie, takie humorki są w ciąży normalne i napewno każda z nas je przeżywa. Jedyne co to proszę nie kopć tych papierochów!!! Hihi bo sama mam ochotę czasem usiąść na podwórku, legnąc się na hamaku i puścić dymkasmiling smiley

Haniu oby to nie było nic poważnego!Szkoda mi dzieci, które mają jakiekolwiek problemy ze zdrówkiem czy są małe te problemy czy dużesad smiley

kamyk202 (offline)

03-08-2012 17:44:29

Wrocław
fajne te kołderki łóżeczka i w ogóle - tak juz widzę się przygotowujecie. ja nie wiem - ciągle obawiam się czegokolwiek kupować, poza tym - kurde, nie mam za bardzo gdzie tego trzymać smutny przecież na strych nie wyniosę...confused smiley
wiem, ze niby te moje humory są normalne, ale mnie samej ze soba ciężko jest wytrzymać, a co dopiero mężowi ze mną. Poza tym ciągle mnie dusi to co powiedziałam o tym biednym maluszku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MTK1991 (offline)

03-08-2012 18:20:46

Wojciechów
kamyk202- nie przejmuj się ja też jeszcze nic nie mam i narazie nie myślę o zakupach.....też się boję.....ale napewno przyjdzie taki czas że sie zbierzemy i udamy na zakupysmiling smiley spokojnie;Ptongue sticking out smiley

A co do humorów ja też mam ciężkie i też sie dziwię że Mój Mąż ze mną wytrzymuje ale sądzę że dlatego stanęli z nami przed ołtarzem żeby przysięgać, napewno te słowa nie było na pusto tylko z miłości więc dlatego z nami wytrzymująsmiling smileysmiling smiley docenimy to napewnosmiling smiley tylko zapewno jak już miną ciążowe humory.....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sandruska (offline)

03-08-2012 21:16:56

ja wózek kupie dopiero po porodzie wkoncu nie bedzie od razu potrzebny no i z pompowanymi kolami to wiadomo na zime. zastanawiałam sie kurcze w co ja sie ubiore w zimie... w jaka kurtke? przeciez brzuch bedzie ogromny no i nie mam pojecia jaka kurtke zeby nie wygladala jak namiot a zebym sie zapiela i brzucha nie przeziebila.
hehe wiecie jak zmuszam Wikusia do ruchóW? kłade sie na brzuchu, nie mocno tylko tak zeby przyplaszczyc lekko i po chwili poczuje motylki bo mu ciasnogrinning smiley

mileo wieczoru

ah co do tych papierosów to ile razy siedze i sie nudze mam ochote zakurzyc, eh jak skoncze karmic to bede palic narazie jeszcze duzooo czasu do tego.


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

03-08-2012 21:31:04

Bydgoszcz
Gosiaq też oglądałam to łóżeczko.
Byłam dziś u lekarza dostałam zwolnienie na kolejne dwa tyg. i zapas gavisconu tzn. 12 butelek x 500 mlsmiling smiley
A od Kamila książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy" Kaz COOKE. Rewelacyjna. Wpadłam do sklepu lumpeksiku i kupiłam kołyskę z wikliny za 15 zł i markowe ciuszki za grosze z metkami.
A od mamy kolejną część wyprawkismiling smiley rożki, kaftaniki i body z napisem najwspanialsza mama na Swiecie plus 15 sztuk pieluch tetrowych. Teraz pozostaje czekac na niunie.

Dziewczyny ja juz zaczynam cieszyć się ciążą już dość przepłakałam. A wyprawka tak mnie wciągnęła, ze nie umiem się powstrzymaćsmiling smiley

Hanka dziękuję za dobre rady nie miałam pojęcia że koła są tak ważne.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.