Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

MTK1991 (offline)

02-08-2012 06:35:45

Wojciechów
evelka0111- Mąż miał wracać ale moja mama go wyręczyła...wróciła na czas mojego pobytu w szpitalu a teraz dziadki mi pomogą, musi tam jeszcze trochę zostać bo moje leczenie teraz sporo kosztuje....

tysiorek- ja się trzymam i nie poddaję ale naprawdę brak mi sił od tego wszystkiego...wczoraj ciężko mi do łazienki było zajść....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MTK1991 (offline)

02-08-2012 10:22:42

Wojciechów
kamil89 - dzięki już teraz o niczym nie myślę tylko żeby to dziecko było zdrowe....pragnę tego z całego serca


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

02-08-2012 11:36:53

Hej dziewczynysmiling smiley

Evelka trzymam dziś mocno kciuki po pierwsze żeby z maluszkiem było ok, choć napewno jest oki, po drugie byś nie musiała za dużo ściemniać by dostać zwolnienie, po trzecie by Twój chłop wkońcu dał spokój i byście poznali płeć maluszka hehe no i po czwarte żeby to był siusiaksmiling smiley Nie mogę doczekać się wieczorka aż nam zdasz relacjesmiling smiley

Lenka wystraszyłam się Twoim postem ale na szczęście wszystko oki. Teraz leż, odpoczywaj i najlepiej się nie ruszaj choć nie jest to ławtwe. Dobrze, że masz na kogo liczyćsmiling smileyKuruj się by maluszek też był w dobrej kondycji i w miare możliwości pisz nam abyśmy wiedzieli, że wszystko u Ciebie oki.

Tysiorku Ty też nam zdrowiejsmiling smileysmiling smiley

Kamila dziękujesmiling smiley Kiedy masz usg?Będziemy już coś wiedzieć? Hehe mam nadzieje, ze ten pawik to taki jednorazowy już wybryczek hehe ale musze Ci powiedzieć, że mi zdarzaja się nudnoścismiling smiley W ciągu ostatniego miesiąca tylko raz puściłam pawia ale to z lenistwa bo nie chciało mi się wstawać zrobic sniadania a jak już wstałam to z głodu poszło po tym jak otworzyłam lodówkę. Ehh

Miłego dnia dziewczynki, pozdrowionka dla brzusiówsmiling smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

02-08-2012 11:45:15

Dziewczyny właśnie patrze gazetkę z rossmanna i może troszkę za wcześnie ale jeśli kupujecie ciuszki dla maluszków i będziecie je prać to w rossmannie jest proszek lovela za 23 zl + plyn do prania lovela 750 ml gratis. Widzialam u mnie w biedronce ze sam proszek kosztuje 26 zł więc chyba się nawet opłacasmiling smileyAjj taka reklama mi się wcisneła tutajsmiling smiley

Sandruska (offline)

02-08-2012 11:50:48

Lena, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, jaki powód tego że znowu zaczelas krwawic? teraz to juz na serio tylko lez i lez. My z Wikusiem trzymamy kciuki.

Za równy tydzień mam usg. nie moge sie doczekac ciekawe czy moj lekarz tak jak Pan genetyk ujrzy siusiaka;D

Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

02-08-2012 11:59:24

Sandra super hehe będzie już na bank wiadomo, że będzie Wiktoreksmiling smiley
Kamila myśle, że już ze spokojem poznasz płeć jeśli malec będzie łaskawy hehe i się dobrze ułożysmiling smileyFajnie tego siusiaka widać hihi taki odstający guziczekgrinning smileygrinning smiley Ależ znów się podjarałam tą ostatnią wizytąsmiling smiley

evelka0111 (offline)

02-08-2012 11:59:37

Bydgoszcz
Ja już od 7 nie śpię właśnie wybieram się pod prysznic ale jakoś wybrać się nie mogę.
Gosiaq Kamil powiedział mi, że podejmie decyzje przed wejściem na USG myślę, że nakręciłam go wczoraj dziś rano udawałam smutną, że tak bardzo chciałabym wiedzieć a on niesmiling smiley hihi ale się uśmiałam jak zamknął drzwi za sobąsmiling smileysmiling smiley

Powiem Wam dziewczynki, że od kilku dni przestałam brać te tabletki na dolegliwości ciążowe i znów się słabo czuję więc muszę zacząć na nowo. Jakoś dziwnie kręci mnie w żołądkusad smiley

Kamil89 poduszka to świetne rozwiązanie podsyłam Ci taką jaką ja sobie kupiłam. [link widoczny po zalogowaniu]
I śpię jak królowasmiling smiley żartsmiling smiley ale jest wygodna na początku bolały mnie plecy bo byłam nieprzyzwyczajona aż doszłam do tego jak powinna być ułożona i ja śpię odwrotnie jak na zdjęciu to gdzie ona trzyma głowę ja mam w nogach i jest ok wysypiam się i brzuch mi do dołu nie ciągnie.

Lenka cieszę się ze masz opiekę to najważniejsze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MTK1991 (offline)

02-08-2012 12:50:24

Wojciechów
no już powinnam pisać;p chyba że znowu na te wczasy pojadę chociaż szybko bym tam nie chciała......
W czwartek znowu mam kontrolne badania, dzisiaj miałam robić wyniki ale niestety przy chorobie posiewu nie mogę zrobić i tabletki do tego biorę bo w wymazie mi bakretie wyszły.....

Chciałabym się już dowiedzieć co noszęsmiling smileysmiling smileysmiling smiley ciekawi mnie to.....najbardziej w tym szpitalu mnie śmieszyło to że przy każdym USG moje dziecko odwracało się tyłem i nie dało się zobaczyć, w ostatnim dniu przy wypisie lekarz nie darował i na siłe go odwracał;/ umęczył mnie i przy okazji dziecko ale było wszystko okwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hanka_01 (offline)

02-08-2012 16:30:26

Witam ze mna to chyba juz tak bedzie ze raz sie bede codziennie odzywac a raz kilka dni nie... To wszystko przez Amy ktora placze nocami obie jestesmy niewyspane zmeczone lekarze jeszcze nie wiedza co jej dolega wiec czekamy.. Oby to nic powaznego. Ze mna i dzidziusiem wszystko ok za 2tyg i 4 dni USG wiec czekam do tego dniasmiling smiley

Kamil wizyte mamy tego samego dniasmiling smiley

Evelka fajny brzuszeksmiling smiley Daj znac jak po wizycie.

Lenka odpoczywaj i dbaj o Wassmiling smiley

Postaram sie zagladac czesciej.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MTK1991 (offline)

02-08-2012 17:04:29

Wojciechów
Sandruska- powód był taki że mi się obniżyło łożysko, jest już przy szyjce wyjściowej.....

Leżę, jest to ciężkie ale robię wszystko żeby nic się nie stało....

Dzięki dziewczyny za wsparcie....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.