Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

Anonimowy użytkownik (offline)

29-07-2012 10:45:50

Hej dziewczyny,

Haniu usg będą robić co 2 tyg by ocenić jak mała rośnie i na podstawie tych obrazow ocenia czy konieczne bedzie cc. Co do wykrycia tej cukrzycy to moze przyszla z nie nacka?Nie wiem bo wyniki miała w porzadku. Jak pisałam dostała plamień i pojechała do szpitala, w szpitalu pobadali i zdiagnozowali cukrzyce. Co do wapna i żelaza to nie powiem ,że można od 20 tyg dlatego, że mi w szpitalu podawali normalnie żelazo. Co do wapna to wiem, że na alergie podają również jak jakaś wysypka dopadnie ale nie mnie to oceniać widocznie każdy lekarz jest inny.

Katka wspolczuje teściowej:/ Zamiast się cieszyć i podnosić w szczególności Ciebie na duchu to jeszcze sapy ma:/ Wiadomo remont nic przyjemnego ale co poradzić. Wiem, że to nie łatwe ale postaraj się nie wkurzać choć to chyba niemożliwe.

Evelka cholernie Ci zazdroszcze tych ruchów u mnie lipasad smiley We wtorek mam usg i już mam stresa, że jest coś nie taksad smiley

Sandruska (offline)

29-07-2012 10:55:22

wu z evelką już 19 tc maciegrinning smiley ale wam fajnie juz pawie półmetek a my dopiero 16 zaczynamy oj ile to czasu jeszcze.a usg za poltorej tyg mam dopiero, zwariowac idzie. potem w pierwszym tyg wrzesnia polowkowe usg, nie moge sie g doczekac nagramy sobie plytkegrinning smiley zeby potem pokazac rodzinie. i bede ogladac kiedy sie bede denewowac to popatrze na filmik i bedzie mi lepiej. taki chytry plan mamgrinning smiley

u nas dzis nie za duszno i pochmurnie, taka pogoda mi odpowiada. chociaz na sloneczna i tak 24 stopnie to bym nie narzekala. grinning smiley
a nie ze albo pochmurnie albo 35 stopni, eh ta pogoda. milusińskiego dniagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

29-07-2012 18:44:50

Bydgoszcz
Gosiaq może Twoje maleństwo daje czadu kiedy śpisz?? Dlatego nie czujesz w dzień. Wszędzie piszą, że ok 20-22tyg można zacząć spodziewać się pierwszych ruchów. Nie martw się. Na pewno ich nie przegapisz bo tego nie da się nie odczuć.
Od tego spania na lewej stronie dostaję już martwicy czuję jak brzuch ciągnie mi do dołu banan mi pomaga, ale w nocy muszę go ciągle poprawiać bo spadam z niego i tak przez pół nocy muszę się męczyćsad smiley Cyce puchną mi jak szalone, brzuch zaczyna się uwidaczniać. Zakupiłam kilka par ciążowych leginsów po 15 zł ze względu na wygodne gumki w pasie bo te zwykłe mnie strasznie uciskały i czułam dyskomfort. Teraz mamy w Anglii szalone wyprzedaże w każdych sklepach i takie markowe szmatki można kupić za grosze a dzięki temu nie mam problemu z dobraniem stroju by czuć się naprawdę dobrze pomimo dużego biustu i sterczącego brzuszkasmiling smiley
Sandruska czas bardzo szybko leci pamiętam jak byłam na moim pierwszym USG w 3 tyg ciąży kiedy to ginekolog powiedział, ze to ciąża pozamaciczna umierałam wtedy ze strachu. A teraz już 19. Codziennie modlę się by wszystko było dobrze a maleństwo urodziło się zdrowe.

Chciałam Wam tylko powiedzieć, że nie mam teraz żadnych nieprzyjemnych objawów ciążowych bo dwa tyg bądź 3 tyg temu na wizycie dostałam leki na zahamowanie wymiotów i bóli głowy i leki te działają biorę je dwa razy dziennie plus duphaston i falvit mama a do tego 3 razy dziennie antybiotyk na pęcherz... Byle do grudnia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beti8 (offline)

30-07-2012 15:09:44

hej jutro mam amidpunkcje troche śię boje trzymajcic kciuki


Napisz wiadomość


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

.Posty: 16

<a href="[www.suwaczki.com] src="[www.suwaczki.com]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

evelka0111 (offline)

30-07-2012 15:28:36

Bydgoszcz
Ale tu cisza

Kamil ja się na tym nie znam więc nie pomogę chyba nigdy się nad tym nie zastanawiałam myślałam, że to liczy się dwa tyg wstecz bądź w przód.
beti kciuki trzymać na pewno będziemy, nie martw się.

Chciałabym dodać, że zaczynam mieć dylemat na temat płci. Nie wiem już sama w czwartek mam USG i chyba chciałabym znać płeć. Bo w sierpniu dostanę spore pieniążki za urlop i chcę już zacząć tworzyć wyprawkę zaczynając od łóżeczka i wózka, sama już nie wiem na jakie kolory się zdecydować na początku myślałam, że to nie ważne, ale teraz gdy przeszukuję te miliony ofert dla dzieciaków to zaczynam się naprawdę wkręcać. A jak na razie muszę patrzeć na te neutralne kolory. Hmm.. Co wy na to moje wspaniałe doradczynie??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

30-07-2012 18:48:36

Hej dziewczynysmiling smiley

Byłam dziś z rańca oddać siuśki i krew do badania. Okazało się że mam leukocyty w moczu i troszkę problemów z krwią, prawdopodobnie niedokrwistość mi ginka stwierdzi, ale nie panikuje jutro idę na wizytę i się okażesmiling smiley Już nie mogę się doczekać aż zobacze maluszka. Z dnia na dzień , im bliżej usg tym bardziej się boje, że jest coś nie tak więc błagam dziewczyny 3majcie kciuki!smiling smiley

Becia będziemy trzymać i to mocno, bądź dobrej myśli!

Evelka ja już mam nadzieje, że jutro poznam płeć maluszkasmiling smiley Wiesz zawsze to lepiej skoncentrować się na ciuszkach i ich odcieniachsmiling smiley Dla mnie płeć jest istotna nawet do wyboru lampkismiling smiley Podziwiam Cię i nie dziwie się, że chcesz się dowiedzieć i tak długo już wytrzymałaśsmiling smiley Myśle ze jak już Cię korci to lepiej zapytać o płeć tym bardziej, że następne usg będzie...?Za jakiś czassmiling smiley
Wiesz ja też już nie mam jakiś nieprzyjemnych dolegliwości z pierwszego trymestru poza upławami a dzisiaj są już poprostu rekordowe. Uff jak dobrze, że jutro wizyta może dam na luzsmiling smiley A co do prezentu na święta to i tak będzie prezent, że nam się urodzi dzidzia bez względu na to czy chłopak czy dziewczynkasmiling smiley Oby zdrowe i tak jak napisałaś "byle do grudnia"grinning smileygrinning smiley

Kamila z tymi terminami ja również nie pomogę, bo dla mnie to za skomplikowane. Ja myśle, że jak jestem w 18 tyg to znaczy że jestem 4,5 miesiąca ciążysmiling smileysmiling smiley

ineska7 (offline)

30-07-2012 19:55:22

Ełk
Czesc!
U mnie dzis troszeczke sie chłodniej, naszczescie bo juz ledwo żyłam!
Chciałam sie Wam pochwalić ze dzis byłam na usg i odrazu co nam gin pokazał na monitorze to siusiaka grinning smiley Od początku mowiliśmy do niego Wiktor, nie bedzie trzeba zmieniac imienia na damskie,uff smiling smiley Poza tym mial awarie drukarki i nie dostalismy zdjec,a szkoda bo fajnie juz wygląda,jak maluski czlowiek smiling smiley
Mnie nadal mdlosci meczą,juz chyba przesada :/
A do tego miałam zly wynik moczu,to jakies zapalenie, przypisal antybiotyk sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kamyk202 (offline)

30-07-2012 21:33:42

Wrocław
hej dziewczyny smiling smiley
ja jutro ude na usg i może akurat tak jak u ineski juz będzie można zauważyć płeć? byłoby super grinning smiley bo ja już bardzo chcę wiedzieć grinning smiley
dziś odebrałam wyniki badań morfo i moczu, generalnie ok, choć hematokryt poniżej normy (jeszcze nie wiem co to znaczy) no a Hb 12,6 wiec w dolnych granicach. tak samo erytrocyty- też dolna granica. Boję siet ej anemii jak cholera. Dziś się nalatałam w pracy i teraz ledwo zipie, jeszcze mi korki przed chwila wywaliło (włączałam lampke przy biurku) i musiałam latac na klatkę do skrzyki...Mężą jeszcze w domu nie ma wiec trzeba sobie samej radzić smiling smiley Jutro ide do gina i chyba go poprosze o 2 tyg zwolnienia - tak zeby sobei odpocząć. Wiem ze obiecałam kierownicze ten sierpień, ze bede pracować, ale juz nie daję rady, a nie chcę jeszcze całkiem na zwolnienie iść. Więc narazie moze 2 tyg winking smiley choc wiem ze się wścieknie - a w nosie to mam. Ona też ma moje potrzeby gdzieś.
Brzuszek mnie boli cały czas, chyba sie juz do tego przyzwyczaiłam, ale tak po tych 9 godzinach pracy (tak tak, codzień tyle pracuję - to nie są nadgodziny - to tzw kreatywna księgowość w firmie) to mi się "stawia" ten brzuch taki jest twardy na górze i napiet, w ogóle taki duzy jest juz pod koniec dnia....
ech ponarzekałam sobie smiling smiley
lżej na duszy smiling smiley do jutra dziewczyny - odezwę się wieczorem - chyba ze dostane L4 to pewnie jak wróce od lekarza smiling smiley papap :* miłej nocy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

30-07-2012 23:11:13

Bydgoszcz
Gosiaq zapytaj jutro gin jak nie zwariować w tej ciąży. A na te leukocyty to na pewno przepisze Ci antybiotyk. Trzymam kciuki i coś mi intuicja podpowiada, że bedzie córcia u Ciebiedziewczynka w łóżeczku A powiedz mi jak wielkość Twojego brzuszka bo u mnie nadal kiepsko.

ineska bardzo się cieszę, ze wszystko w porządku u Was. I gratuluję chłopiec w łóżeczku ja też marze o siusiakużartowniś
kamyk idz na zwolnienie odpocznij i zapytaj lekarza o te bóle. Dla Ciebie też mogę wywróżyć z kart........... hmm....hmmm..... Córeczkężartowniś

Dużo z nas ma w tym tyg USG może w koncu przestaniemy marudzić.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kamyk202 (offline)

31-07-2012 07:02:12

Wrocław
Cytuj
evelka0111
kamyk idz na zwolnienie odpocznij i zapytaj lekarza o te bóle. Dla Ciebie też mogę wywróżyć z kart........... hmm....hmmm..... Córeczkężartowniś

.

ale ja też marzę o siusiaku...chłopiec w łóżeczku winking smiley chciałabym już dziś wiedzieć, ale to jednak chyba za wcześnie..;( dopiero 7.00 a ja już nie mogę spać, ostatnio w ogóle tak szybko wstaję, może dlatego ze z wieczora o 22.00 to juz praktycznie śpię grinning smiley
Miłego dnia dziewczyny smiling smiley we Wrocławiu chłodniej dziś, narazie przynajmniej, znośnie grinning smiley :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.