Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

marzena2401 (offline)

31-07-2012 10:08:54

tychy
czesc dziewczyny nie odzywalam sie ale sledze was na biezaco;]]]] u mnie ok nie liczac tego ze chyba cos zlapalam i mnie swedzi w srodku i piecze i uplawy jeszcze sie pojawily;[[[ dobrze ze wkrotce wizyta sama grzybice podejrzewam kurcze czlowiek dba o higiene a itak cos zalapie ;[[[ niestety uroki ciazy u mnie juz brzusio widac i czuje dzidziulka;]]]]] ale czas mi zapie..................


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Sandruska (offline)

31-07-2012 13:41:21

kamil no jesli 16t1d no to zaczynasz 17 bo 16 sie skonczył i jest pierwszy dzien 17 tyg. np ja jestem teraz w polowie 16 w sobote koncze 16 i w niedziele zaczynami 1 dzien 17 tc.


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

31-07-2012 18:55:46

Bydgoszcz
Dziewczynki czekam z niecierpliwością na wiadomości od Wassmiling smiley
Dziś wybrałam się na małe zakupki, a mianowicie zakupiłam kilka słodziachnych ciuszków dla maluszka w lumpeksiku i właczyłam od razu pranie, wsypałam tyle proszku, że nie mogę poradzić sobie z wypływającą pianą.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

31-07-2012 19:11:36

Hej dziewczynysmiling smileysmiling smiley

Jestem już po usg. Nowa pani doktor okazała się super, zbadała pipke posłuchała dzidzie i od razu zrobiła usg prenatalne. Wszystkie narządy są, wszystkie grają. Łożysko prawidłowe, pępowinka też była, kość udowa również. W szoku byłam bo leżałam tam z pol godzinki i wszystko mi a w zasadzie nam bo mój skarb tez był opowiadała. Maleństwo fajnie się ruszało, ssało jezyczek najprawdopodobniej i założyło w pewnym momencie jedna noge na druga hehe po tatusiusmiling smiley No i boksował mamusie z pionysmiling smiley A teraz hit Będzie CHŁOPCZYK !!!grinning smileygrinning smiley Dziewczyny wiecie jak tam mi łzy szczęścia leciały?Myślałam, że padnesmiling smileysmiling smiley Jeśli chodzi o mocz i krew to powiedziała, że mocz jest do przyjęcia a morfologie muszę poprawić dietą, niesety jestem po operacji więc to jakiś tam wpływ miało ale na szczęście na mój organizm nie na maluszkasmiling smiley No i kazała brać 2 razy dziennie magnez z b6 po 2 tabletkismiling smiley Luteinkę już odstawiam, upławy są normalnesmiling smiley

Evelka w moim przypadku brzuszek już się pojawił nawet rano, ale wieczorkiem jak się najem to już wogóle więc jest okismiling smiley Okazało się, że nie za dużo przybrałam na wadze, ale Pani doktor nie kazała się martwić gdyż na tycie jest jeszcze czassmiling smiley Hihihi wiesz ja w lumpie wyciachałam super bluzeczkę granatową dla dziewczynki i teraz musze odstawić do kąta, bo płeć się zmieniłasmiling smiley

Kamyk idź na L4, z tego co piszesz nikt tam się zbytnio nie przejmuje Twoją ciążą więc myśle, że i Ty nie powinnaś się przejmować nimi a skoncentrować się na maleństwie, nikt ni jest ważniejszy w tym okresie, tymbardziej że brzuszek boli.

Wiecie tak wogóle poza tematem to od kilku dni martwie się o Lene. Dawno się do nas nie odezwała, mam nadzieje, że z nia i maluszkiem wszystko oki.

Czekam z niecierpliwością na wieści od reszty dziewczynsmiling smiley

evelka0111 (offline)

31-07-2012 20:12:35

Bydgoszcz
Gosiaczq GRATULUJĘ nawet nie masz pojęcia jak sie ciesze i zazdroszcze Ci siusiaka!!!!!!!!!! Dużo dziewczyn ostatnio milczy ale wierze ze wszystko w porzadku jak w czwartek okaze sie ze bedzie u mnie córcia to wymienimy sie ciuszkami bo ja kupiłam już koszule. Wiec na pewno u mnie bedzie córa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

31-07-2012 20:16:17

Bydgoszcz
To juz mamy dwoch chłopczyków w stycznióweczkach. Super Gosiaq a jakie imie wybraliscie bo juz zapomniałam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

31-07-2012 20:16:49

Hihihi dziekuje nie powiem, że byłam w szokusmiling smileysmiling smiley
Evelka teraz czekamy na Ciebie i na wiadomości z usg jesteś kolejnasmiling smiley
No i z imieniem już jest klops hehe bo miała być dziewczynka i zapomniałam jakie imiona męskie obstawiałam ale podoba mi się Mateuszsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-31 20:17 przez Gosiaq87.

evelka0111 (offline)

31-07-2012 20:21:33

Bydgoszcz
Kamyk jeszcze nam dziś musi potwierdzić płeć. Ja dopisze sie w czwartek. Tak bardzo chciałabym mieć synka, natomiast Kamil córkę. Za chwile do galerii dodam moje zdjecie brzuszka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

31-07-2012 20:28:49

Bydgoszcz
Dodałam do galerii tylko prosze na tło nie zwracać uwagismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

31-07-2012 20:29:47

Hehehe tło chyba typowo angielskie ale nie ono jest najważniejsze na tym fotosmiling smiley
Super ja zrobie jutro i też pykne w galeriesmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.