Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2012 20:41:01

Cześć Dziewczyny... Ja mam dola dziś strasznego.. Wszystko przez ten remont... Okazuje się, że będzie kosztował trochę więcej (nie wiadomo jeszcze ile więcej), a w dodatku dylematy, czy kupić tanie gówno psujące się co rusz, czy droższe a porządne, na które nie wiem czy nas stać... Łatwiej żyje się z kasą... ;/

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2012 22:41:32

Hej Katka, wiesz ciężko jest cokolwiek powiedzieć co w takiej sytuacji. Tak to właśnie u nas jest, że remonty nie mają końca bo co chwile coś. Pracowałam w markecie budowlanym i często klienci mieli już nerwice przez remonty bo i czas i kasa i wszystko. Ehh a jak teściowa się zaopatruje na to wszystko?Nie martw sie i głowa do góry, miejmy nadzieje jutro będzie lepszy dzień a ten dylemat dotyczny niestety nas większościsad smiley

evelka0111 (offline)

27-07-2012 23:44:43

Bydgoszcz
Gosiaq a z czego ta cukrzyca się wzięła??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sandruska (offline)

28-07-2012 11:59:13

hej hejgrinning smiley dzieki za zyczenia dla staruszkagrinning smiley

Gosiu ja rozmawialam z lekarzem i powiedzial ze to normalne uczucie pelnego pecherza i czesto siusianie po trochu bo macica jest nisko i naciska na pecherz potem sie podnosi wyzej i daje spokoj, mi juz powoli przechodzi a potem na koniec jak opada w dol to znowu uciska, wiec nie przejmuj sie. jesli nie boli to zadnego zapalenia nie ma;winking smiley

Katka zupełnie cie rozumiem zycie bez wystarczajacej ilosci kasy jest uciazliwe. wiesz mi sie wydaje ze lepiej kupic tanie poki nie macie kasy. przeciez nie mozecie sie zarznac kredytem. tesciowej wygodnie ze nic nie musi dawac. Cieżka rzecz taki remont. chcialabym juz miec swoje mieszkanie jednak samemu ciezko sie dorobic zeby sobie kupic na wlasnosc i juz, w polsce wlasciwie to nie do wykonania

u nas dzis upalnie, moze nad jakas wode pojedziemy zobaczymy;D

miłegosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

28-07-2012 12:50:24

Hej mamusiesmiling smiley
Evelka ciężko stwierdzić skąd się wzieła. Moja kuzynka poprostu dostała plamień i pojechała do szpitala. Wtedy zdiagnozowali i niej cukrzyce. Zalecili diete i konsultacje ze specjalistą. Teraz po konsultacji nadal jest na diecie, 3 razy dziennie kluje się w palca i sprawdza cukier. Co 2 tyg będzie miała usg aby zobaczyć jak mała rośnie, bo ze względu na jej cukrzyce ma zbyt wysoką mase jak na swój wiek. Więc czekamy na kolejne usg i lekarz podejmie decyzje o ccsad smiley No i dziecko moze urodzić się nawet o 2 tyg wcześniej.

Sandra dzięki za infosmiling smiley Póki tylko boli to nie panikujesmiling smileyBynajmniej się staram ale jak to mówie wkońcu dzidzia rośnie to i boleć musi, jak to mówi moja kuzynka macica nie guma boleć musismiling smiley
U nas pogoda lekko się pogorszyła, bo rano lało i wieje teraz ale jest duszno i słonecznie. Wiedziałam, że tak będzie bo wczoraj o północy mój skarb wkońcu nas przeprowadził do Ś-cia i mieliśmy plan wyskoczyć na plaże. Fuck....grinning smiley

Co do tych mieszkań to prawda u nas się dorobić swojego jest chyba niemożliwe. Dlatego też nie wykluczamy wyjazdu za granice jak juz malutka będzie troszkę większa, bo w Polsce to tylko garba można się dorobićsmiling smiley

Miłego dnia kochane:* Całuski w bzuskismiling smiley

kamyk202 (offline)

28-07-2012 18:00:20

Wrocław
Hej dziewczynki smiling smiley
dziś we wrocławiu 35 stopni!!! maskara...ledwo zipię, w mieszkaniu też nie lepiej, po prostu porażka...w pracy do 15 byłam ale ludzi prawie w ogóle nie było, każdy w domu siedzi w taki upał...nie dziwię się....winking smiley
stoję i czuję ze się pocę....
życzę więc Wam chłodnego weekendu winking smiley 3majcie sie :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hanka_01 (offline)

28-07-2012 20:17:57

Witam.

Katka no ciezka sytuacja ale wiesz lepiej kupic porzadne ktore wytrzyma kilka lat dluzej bo tansze wiaze sie z czestymi naprawami, ale decyzji nalezy tylko do Was... Wlasnie a tesciowa dolozyc sie nie moze???

Gosiaq jak tylko dwa tyg wczesniej chca zrobic kuzynce cc to przeciez ciaza juz donoszona ja Amy urodzilam w 38tc a jak dziecko jest duze to przeciez nic sie dziac zlego nie bedzie. Wszystko bedzie dobrze, ale pozno jej ta cukrzyce wykryli przeciez krew oddaje sie raz na 1,5 miesiaca i z krwi nic nie wyszlo?sad smiley

Kamyk kurde temperatury jak w Afryce;D Teraz to sie ciesze ze jednak mieszkam w zimnej deszczowej Szkocjiwinking smiley

A mnie sie juz zaczyna dziac myslalam ze troche pozniej to nastapi a tu takie cos;( Brzuch mi twardnieje i pobolewa z Amy mialam skurcze od 24tc i od wtedy zaczelam jesc wieksze ilosci wapna i zelaza a to wszystko mozna od 20tc;/ Ojj chyba czas zaczac mniej dzwigac Amy.... Nie narzekalam na objawy to teraz mamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

michasia24 (offline)

28-07-2012 21:03:10

Bytom Odrzański
hej dziewczynki smiling smiley ostatni raz zajrzalam tu z jakies 1,5 miesiaca temu i tyle czytania smiling smiley mi w poniedzialek sie zacznie 18 tydz i juz dzidzia zaczyna sie wiercic smiling smiley fajne uczucie smiling smiley płeć dowiem się dopiero 3 września bo u mojego gin w gabinecie nie ma usg i musze do innego miasta jezdzic a co za tym idzie duże kolejki sad smiley nic innego wyjścia nie ma tylko czekać, mam nadzieję że będzie dziewuszka grinning smiley byśmy jej dali na imię Julia a dla chłopca nie mamy jeszcze wybranego, a tak co do zakupów dla dzidzi to oprócz kosmetyków to dużo rzeczy mam, podostawało się od rodzin smiling smiley dużo by tu jeszcze pisac o mnie i o mojej fasolce tongue sticking out smiley smiling smiley a wy macie już imię wybrane?? pozdrawiam i obiecuję częściej zaglądać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

28-07-2012 22:25:58

My z Robertem wzięliśmy 11 tys kredytu na remont. Bo tesciowa jest na emeryturze i ma 1000zl miesiecznie, wiec miala odłożone tylko 3 tys. No i tyle dokłada. Za to kupi szafki kuchenne, kuchnię gazową i okap. Może wystarczy. Nie ma co oczekiwać cudów jak się ma tysiąc na miesiąc, ale z drugiej strony mam dość jej pierdol**ia, że kurz, że syf, że gruz, że panowie remontujący butelkę zostawiają pustą po napoju itd... Jezu... W końcu dzisiaj się wkurzyłam i jej powiedziałam, że jej syn też zostawia pustą butelkę po napoju, że warto się jej przemęczyć dwa tygodnie z kurzem, a potem mieć piękną kuchnię i łazienkę-a zimą mieć gdzie srać bez sopli przy dupie! Przepraszam, że tak walę prosto z mostu ale taka jest prawda. W tej kamienicy kible są na korytarzach, a jak na dworzu jest minus 20, to w takim kiblu dużo więcej nie jest winking smiley A teraz będzie to zrobione. Będzie prysznic i kibel. I kuchnia piękna, a nie stara z odpadającą farvbą i szafkami do dupy. No ona zaraz zaczęła się tłumaczyć, że to nie to miała na myśli, że ona wie i się cieszy, tylko uciążliwy jest remont. Ja niestety nic więcej dla niej zrobić nie mogę oprócz udostępniania swojej łazienki, żeby miała się gdzie po tym kurzu wykąpać i zapraszam na obiad codziennie. Mieszakmy z Robertem póki co w mieszkanku z jednym pokojem, kuchnią i łazienką (jeszcze do końca września), więc do nas na czas remontu nie może przyjść mieszkać, bo nie ma tu miejsca. Remont ciezka sprawa-to wszyscy wiedzą, ale rzygam tym jej stękaniem! Juz nawet Robert, który zawsze olewał jej gadanie, opieprza ją non stop! smiling smiley A ja że w ciąży mało cierpliwa jestem, to też łatwio się unoszę!smiling smiley Oto moje żale na teściową.
A tak poza tym, to posiedzialam na dworzu wieczorem i wróciłam pogryziona przez komary wrrrrr... A co do prysznica, to uważam, że warto wydać więcej na porządny sprzęt, tylko bałam się, że potem będziemy żyć na kredyt cały czas... Ale udało się dzisiaj znaleźć brodzik głęboki (tak jak chciałam) i kabinę polskiej firmy Cersanit za 1200zł (zostaje kupno baterii i sluchawki prysznicowej)! smiling smiley Te chińskie marketówki często się psują i na naprawy też byśmy co rusz wydawali... Więc teraz następne wyzwanie-poszukiwanie szafek kuchennych...
Sorry za smęcenie i odciąganie Waszych myśli od ciąży, ale remont pochłania moje myśli strasznie! smiling smiley
Miłych nocek dla Mamusiek i Maluszków!

evelka0111 (offline)

28-07-2012 22:50:29

Bydgoszcz
Kochane moje ja teraz żyję jak na szpilkach i czekam do czwartku na Usg. Wierzę, że w końcu się zrelaksuje!! Te wszystkie choroby cukrzyce cholestazy i inne dziadostwa przyprawiają mnie o ból głowy ciągle myślę, że będę musiała przez to przechodzić. Jestem przerażona. Powiem Wam, że gdy czuję jak maluszek się wierci to wtedy łzy w oczach i siedzę bądź też leże nieruchomo, żeby czuć tą radość, a kiedy dotknę brzuszka i pogadam z nim to on od razu się uspokaja. I po chwili kiedy zabieram rękę i milknę on dalej swoje. To naprawde niesamowite.
katka współczuję teściowej, ale uwierz mi ze Cie doskonale rozumiem i to przez co musisz przechodzić, w tych czasach wszyscy żyją na kredytachsad smiley i to jest straszne...
haneczko uważaj na siebie!!! Bądź ostrożna z tym dźwiganiem Amy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.