Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

Anonimowy użytkownik (offline)

02-08-2012 17:20:03

Haniu daj wpadaj częściej hehesmiling smiley Oby z Amy nie było nic poważnego. A może ma koszmarki?smiling smiley
Lenka leż leż i ani ruszsmiling smiley
Chciałam Wam się pochwalić, że wygrałam aukcje na allegro i za 25 ciuszków zapłace 40 złsmiling smiley Udało mi się cholerasmiling smiley
Evelka już widzi swojego szkraba ajj jestem ciekawa czy się Kamil zgodził na poznanie płcismiling smileyMam przeczucie, że taksmiling smiley

MTK1991 (offline)

02-08-2012 17:23:05

Wojciechów
Gosiaq87- faktycznie Ci się udałosmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Ja sama miałam ochotę już coś myśleć o ubrankach ale teraz już się boję....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

02-08-2012 19:53:05

Bydgoszcz
Gosiaq możesz podać już swój adres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba więcej już nie muszę mówićsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

02-08-2012 19:55:10

no żartujesz chyba?????
Ajjjj byłam pewna, że będzie synek!!!! Ale wszystko wporządku?opowiadaj!smiling smiley
Jak to się stało, że dowiedziałaś się płci?smiling smileysmiling smileyKamil zmiękł?grinning smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

02-08-2012 19:59:19

I oczywiście gratulacjesmiling smileysmiling smiley
Kochana oswoisz się z tą decyzją. Ja na początku miałam przeczucie i sen, że będzie chłopak jednak usg u gina wykazalo inaczej i bylam lekko zawiedziona choc cieszylo najabrdziej mnie to ze jest zdrowesmiling smiley Więc jak już się oswoiłam,że będzie Julka to teraz zrobił się Julek na 100%smiling smiley

evelka0111 (offline)

02-08-2012 20:03:50

Bydgoszcz
Wymiękł jak zobaczył na monitorzesmiling smiley Mała jest zdrowa wspaniale rośniesmiling smiley Miałam robione USG przez prawie godzinę więc jestem zmęczona. Siusiaka nie było widać gin powiedziała, że na 80% będzie córa, pójdę za miesiąc na 3D to będzie pewne na 100%. Ogólnie powiedziała, że ciąża książkowa. Kamil płakał ja dzieckosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

02-08-2012 20:15:01

No to rewelacja Evelka mimo wszystkosmiling smileyBedzie Ci pasować córciasmiling smiley
Najważniejsze, że maleńswo zdrowesmiling smiley Hehe a płaczący Kamil to musiał być widoksmiling smiley
Rozumiem Twoje zmęczenie, odpoczywajsmiling smiley

MTK1991 (offline)

02-08-2012 20:57:34

Wojciechów

nanamach (offline)

02-08-2012 21:41:26

Rzeszów
elo widzę, że powoli wyjaśniają się kim są nasze Fasolki smiling smiley ja już też sie nie moge doczekać kiedy sie dowiem smiling smiley tyle że będę musiała poczekać tydzien dłużej bo chcemy pokjechać na wakacje na chorwacje lub czarnogóra i wizyte mi wypada przełozyć o tydzień ale powiem wam że od wczoraj chyba czuję kopniaczki Fasola smiling smiley tak w dole brzucha a na ostatnim usg tam własnie miał/miała nóżki smiling smiley
a koncert był mega super i wypad nad morze w zasadzie tez udany w sobote nawet sie kaplama w morzu ale w niedziele niestety lało calutki dzień co na bycie pod namiotem jest słabo fajne smiling smiley ale poniedziałek już nie lało i zwiedziliśmy Gdańsk i wróciliśmy do domu dopiero o 4.30 i na 8 do pracy no dotarłam na 9 smiling smiley
o musze zmienić jeden suwaczek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kamyk202 (offline)

03-08-2012 09:47:52

Wrocław
EVELKA SERDECZNIE GRATULUJĘ!!! smiling smiley
Jeju jak ja zazdroszczę Wam dziewczyny że już wiecie co będziecie mieć smiling smiley ja moze dopiero za miesiac na połówkowym się dowiem co tam pływa w środku smiling smiley jak już mówiłąm - wolałabym chłopca, ale jak będzie taka niespodzianka jak u Evelki to też będę kochać z całych sił grinning smiley
Dziś we Wrocławiu od rana burza i leje. Ja sobie właśnie piję kawkę. Powiem Wam, ze to L4 mnie rozleniwi strasznie i przestawi cały rytm dnia sad smiley no i nie ukrywam, ze trochę się nudzę w domu sad smiley wczoraj myłam oknaconfused smiley (aż 2 mam) ale tylko szyby bo ram juz mi się nie chciało winking smiley w ogóle to pokłóciłam się z Mężem i powiedziałąm najgłupszą rzecz jaką mogłam..aż nie mogę uwierzyć że to przeszło mi przez gardło, a mianowicie, że żałuję że to dziecko teraz będzie, bo nie mamy warunków zeby je mieć....kurde dziewczyny, zryczałam się jak głupia po tych słowach..cały czas o tym myślę. No i zrobiłąm jeszcze głupsza rzecz - a mianowicie w tych nerwach zapaliłam fajkę. A w zasadzie 3. No kryzys mnie dopadł. Przestałąm palić jak sie dowiedziałąm o ciąży, potem przez czerwiec paliłam po 1 dziennie, w lipcu juz nie paliłam no i wczoraj 3, angry smiley jestem taka na siebie zła, wściekła wręcz... Mam takie głupie wrażenie ze to dziecko mnie słyszało i czuło to co ja czułam wczoraj i się czuło niechciane....a przecież wcale tak nei jest!! Mąż mnie opieprzył, nie dość ze gadam głupoty, to obraził się za fajki....Choć sam też pali (w domu przestał palic odkad jestem w ciąży). No i tak leżeliśmy wczoraj w łóżku jak zupełnie obcy sobie ludzie, bez przytulenia, bez buziaka na dobranoc. I zrobiło mi się jeszcze bardziej smutno i pół nocy płakałam. Z żalu, i bezsilnosci. Ze tak naprawdę to chcę tego dziecka, a nie jestem w stanie mu niczego zapewnić. Zawsze myślałąm, ze jak skończe studia, znajdę pracę, wyjdę za mąż to to jest odpowiedni czas na dziecko, ale powiem Wam, ze nie wiem czy taki jest, Zawsze się wszystko rozbija o kasę i o mieszkanie...A my na tej wynajmowanej kawalerce, z dzieckiem - przeraża mnie to. No i miałam pretensje że nic z tym nie robimy, że godzimy sie z tym co jest i jak sobie pomyślę ze po tylu latach zycia tylko we dwójkę miałabym się przeprowadzić do rodziców to mi słabo....Niby oboje pracujemy, ale kredyt na mieszkanie to ciężko dostać...
Kończę tę moja pisaninę, bo jeszcze smutniej mi się zrobiło, wiem że "jakoś" bedzie , tylko ze nie chciałabym "jakoś". Chciałabym miec swoj kąt, zeby to dziecko czuło się bezpieczne. Wiem ze mogę polegać na Mężu, on mnie nie zawiedzie i zawsze mówię że jak pod most to razem pójdziemy, że się stara jak szalony pracuje od rana do nocy, kocha mnie i to dziecko najbardziiej na swiecie a ja jeszcze mam jakieś pretensje. Sama do siebie powinnam je mieć a nie do ludzi dookoła. Chcesz coś zmienić - zmień siebie - od tego trzeba zacząć. Widziałam ze było mu bardzo przykro jak mówiłam takie rzeczy wczoraj. Boże jaka ja jestem głupia............


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.