Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

kamyk202 (offline)

27-07-2012 08:19:28

Wrocław
hej dziewczyny smiling smiley
wczoraj w pracy sie już nawet nie wysilałam za bardzo, nie chodziłam nigdzie po schodach, nie nosiłam nic i powiem Wam ze miałam zupełnie inny brzuszek. taki normaly - miękki smiling smiley Więc to znaczy, ze p prostu czas na L4 smiling smiley We wt ide do gina, jesli bede chciała to napewno mi da, ale kurcze obiecałam tej cholernej kierowniczce, ze w sierpniu jeszcze bede...grrr nie wiem co robic...sad smiley wiem, ze dzidziuś jest najważniejszy, ale jak ja nei cierpię rzucać słów na wiatr i robic z gęby cholewy....sad smiley bardziej sie przejmuję innymi, niż sobą... zobaczymy
Wczoraj byłam morfologie zrobic i siki zostawic, wyniki dzisiaj, ale nei bede miałą kiedy odebrać sad smiley wiec dopiero w pon, ale myślę że będzie ok smiling smiley Brzuszek dalej mnie kłuje i sie rozciąga ale wydaje mi sie ze to normalne. wszystkie pytania zapisuje sobie i ginowi we wt je zadam winking smiley
dobrego dnia dziewczyny smiling smiley)
3majcie sie ciepło, bo dzień zapowiada sie upalny na potęgę smiling smiley
buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

27-07-2012 09:44:49

Bydgoszcz
Dzień dobereksmiling smiley
Gosiaq wiesz,że ja też tak mamsad smiley mam uczucie, że bardzo chce mi się siusiu ide a tam kilka kropli i ten ból. Może tak po prostu musi być sama nie wiem, biorę ten antybiotyk ale nie wiem czy pomaga. Najwcześniej dowiem się na czwartkowej wizycie.
kamyk202 przeproś i powiedz, że dłużej nie dasz rady bo martwisz się o swój stan zdrowia i wszystko dajesz L4 i odpoczywasz, po co masz się przemęczać?? Zadaj sobie pytanie czy warto narażać maleństwo dla tej kierowniczki??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2012 10:18:51

Evelka to ja mam wizyte we wtorek to się wypytam nowej doktorki co i jaksmiling smiley
Kamyk pewnie nie zważaj na kierowniczke, maleństwo jest ważniejsze.
Ps. właśnie dostałam karte z programu "dla mamy i maleństwa"smiling smiley
Rabaty naprawdę są duże więc myśle, że warto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-27 10:19 przez Gosiaq87.

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2012 10:59:42

Hej Kamila,
w aptekach dbam o zdrowie www.doz.pl można kupywać leki oraz artykuły dla maleństwa i mamy również w o wiele niższych cenachsmiling smileyTrzeba sie jednak zalogowac na www.doz.pl i później zarejstrować do programu dla mamy i maleństwa. Oni przysyłają kartę i można korzystać z rabatówsmiling smiley

Sandruska (offline)

27-07-2012 11:48:05

hej wam, wiecie co ja tez mam czesto wrazenie ze mi pecherz rozerwie ide siusiu a tu kiolka kropel i tak co 15 minut czasem mi sie zachce. Ale mnie nie boli przy tym, pewnie mi leki pomogly bo bralam na ta infekcje.
u nas dzis nie za gorąco w sam raz pogodawinking smiley no i urodziny mojego Kitusiawinking smiley 23;D starzejemy sięgrinning smiley
miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2012 16:58:54

Ehh u mnie taka gorączka, że się żyć nie na. Jutro chyba zalicze kąpiel w morzu.
Sandra wszystkiego co najlepsze dla Twojego "staruszka"smiling smileysmiling smiley
Dawno Lena do nas nie pisała mam nadzieje, że u mniej oki wszystko.
Ciekawe jak tam Kakunia na wczasach smiling smiley

hanka_01 (offline)

27-07-2012 18:11:52

Dziewczyny z tym pelnym pecherzem i nie robieniem siusiu to chyba moze tak byc brzuszki sa malo widoczne dzidziusie szybko rosna sa juz duze uciskaja pecherz ale chyba nie w tak wczesnej ciazy ja mialam tak po 30tc lepiej zapytac lekarza...

Zazdroszcze Wam tych upalow ale w ciazy to nienajlepiej wiem bo rok temu byly tutaj straszne upaly a ja w zaawansowanej ciazy musialam z tym zyc a bylo bardzo ciezkosad smiley Teraz raz sie ciesze raz nie z tego ze tu ciagle nijaka pogoda raz leje raz wieje raz jest pochmurno... Ale dla mojego dziecka ktore juz jest duze i potrzebuje wylatania sie na dworku wole ladna pogodesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2012 19:00:43

Haniu w naszym przypadku to jest raczej kwestia zapalenia pęcherzasmiling smileyNo i rosnącej macicy i więzadeł ale oczywiście skonsultujemy to z lekarzami. Ehh tak sie zastanawiam czasem, że w moim przypadku i większości dziewczyn ciąża nie przebiega bezobjawowo. Są najpierw nudności, wymioty i inne, teraz problemy z pęcherzem, później pewnie będą jeszcze inne problemy a często na tlc oglądałam program ciąża z zaskoczenia, gdzie laski dowiadywały się o ciąży jak już rodziły albo jak urodziły. hehe jak to jest możliwe się ciągle zastanawiamsmiling smiley

hanka_01 (offline)

27-07-2012 19:39:43

Gosiaq dlatego napisalam ze chyba zawczesnie na takie odczucia pelnego pecherzawinking smiley Wiesz co mnie wogole rozwalal ten program rozwalal bo to tylko sie dzialo na terenach Amerki czy W.Brytanii i to az tyle kobiet byloby takich bezobjawowych bez rosnacego brzucha albo by kazdy test nawet ten z krwi wychodzil negatywnie albo by na USG nie bylo widac dziecka/plodu... Dziwne no ale fajnie sie przezywalo jak ogladalamsmiling smiley No moje obie ciaze przebiegaly prawie bezobiawowo mialam skurcze lydek czy Braxtona bolacy brzuch/macica ale to normalne cholestze tez mialam ale to by miec wymioty mdlosci nudnosci plamienia uplawy jakies wiekszy czy zapalenia jakos nie pamietam i dobrze bynajmniej nie mam sie czym martwicsmiling smiley

Swoja droga zastanawiam sie czy tutaj lekarze nie nastawiaja tak pacjentek by sie niczego nie baly bo mowia wszystko jasno czarno na bialym....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2012 20:16:41

Wiesz Haniu wydaje mi się, że to zależy od lekarza. Moja kuzynka ma termin na polowe sierpnia i ostatnio okazalo sie ze dopadla ją na koniec cukrzyca ciążowa a lekarz nie owijal w bawełne tylko powiedział co i jak i że wysoce prawdopodobne że dziecko urodzi się za wcześnie. Powiedział też że dziecko jest za duże i kazał przyjść na usg po 2 tyg żeby określić parametry dziecka i zdecydować czy będzie poród naturalny czy cc. Więc to raczej od podejścia zależysmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.