WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

edzia9664 (offline)

29-03-2012 12:10:21

Witam

Ja na sekunde, mamy pierwszego ząbka dolna prawa jednynka smiling smileysmiling smiley jestem bardzo szczęśliwa

Nadrobie Was jutro wieczorem bo nie mam głowy do niczego,przed jutrzejszym badaniem

Buźka papap


[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

29-03-2012 12:20:25

Nibylandia
kochane wybaczcie brak czasu ale od kilku dni Basia goraczkuje i nie chce nic jesc oprocz mleczka. Objawow chorobowych brak wiec myslimy z M ze to ząbiszczek moze powoli wychodzi ale poki co nic nie widac. Tylko raczki wchodza w gre, placze przez sen tak strasznie ze trzeba ja nosic, dzis spala od polnocy z nami w lozku bo nie mialam sily wstawac doslownioe co 5 minut.
Bylismy u pediatry wszystko OK, Basiul wazy juz 9250 gram - myslalam ze wiecej ;]

odezwe sie jak jej sie poprawi


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

29-03-2012 13:26:47

Hej dziewczyny


Witam i ją choć troszkę podlamana bo od wczoraj lezymy z małym w szpitalu bo jakiś wirus sie przyplatal ale nadal czekamy na wyniki sad smiley co to dokładnie jest ale wiemy napewno że coś z brzuszkiem bo nawet na odbicie po mleku reagował okropnym płaczem i nic go nie uspokajało

Tak że przepraszam że tylko tyle ale wiem że mnie rozumiecie. Trzymajcie kciuki za nasz szybki powrót do domu :-*

Miłego dnia życzę

kasiaw30 (offline)

29-03-2012 13:48:33

Nowa Wieś k. Olsztyna
Tatjana trzymajcie sie.
Wszystkim chorowitkom zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Renatas to chyba Ty pisalas ze Olenka niechce z Toba polezec tylko na raczki chce u mnie jest to samo. jak ja poloze na macie i wyjde z pokoju to odrazu krzyk bo ona nawet nieplacze a jak maz ja polozy to dosyc dlugo lezy.ostatnio jak lezy na podlodze to broni sie przed obrotem z brzucha na plecki bo 2 razy mocno stuknela glowa na lozku ladnie sie obraca.w nocy zaczyna sie budzic i pozniej ma problem z zasnieciem i tak 3 noce.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


sara_85 (offline)

29-03-2012 16:38:49

Cześć dziewczyny
Ja w poniedziałek wrócilam do pracy a dziś już miałam urlop bo męża babcia zmarła i dziś był pogrzeb. Wczoraj byłam w Poznaniu i wymiotowałam po drodze 2 razy sad smiley dziś też mnie mdli a w ciąży nie jestem na bank, nie wiem co się dzieje sad smiley
Aziza z tego punktu widzenia faktycznie lepiej wrócić do pracy, ja też długo z mężem siedziałam w domu bo był bezrobotny i wiem co czujesz. Tylko ja wskakuje na stanowisko kierownicze, dużo pracy i odpowiedzialności a ludzi do roboty za bardzo nie ma, każdy patrzy żeby sobie załatwić coś prywatnego i trudno ujażmić towarzystwo więc ciężko.
renatas oj dużą masz córcie smiling smiley Denerwowała się?
edzia gratulacje dla synka na tego ząbka i na to 7 miesięcy smiling smiley
Anexik to pewnie ząbki, nie dziwię się, że bierzesz małą do łóżka, ja też tak robię, Miłosz spi z nami bo tak wcale bym się nie wyspała.
tatjana trzymajcie się i wracajcie szybko do domu. Buziaki dla Dominika.


[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

29-03-2012 17:05:09

3city
Hej mamusie

My dziś byliśmy na kontroli i te inhalacje dużo dały, bo Marcel już ma czyste płuca. Teraz jeszcze dwa dni zmniejszamy dawki i mam nadzieję, ze ten kaszel mu całkiem minie. Ta więc jestem szczęśliwa, że obeszło się bez szpitala.

tatjana współczuję choroby, mam nadzieję ze szybko wrócicie do domku i będzie wszystko ok.

Anexik a może to trzydniówka. jak po trzech dniach pojawi się wysypka to na pewno trzydniówka. Mam nadzieje ze nic gorszego smiling smiley i oby to były ząbki grinning smileygrinning smileygrinning smiley

edzia gratulujemy ząbka i czekamy na kolejne grinning smiley

renatas oj to trzymam kciuki za Basię grinning smiley napisz jak poszło córci. Nie dziwię się ze jesteś zdenerwowana, ale nie płacz, każde dziecko kiedyś dorośnie grinning smiley

A ja się dołączam do pytania, gdzie reszta mamuś??? Nikita, Olunia, edi, dyzusss, marrina i reszta!!!!!!!!!!!! bo :whipping: będzie!!!!!




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

29-03-2012 23:41:07

3city
hej

a co tu taka cisza? Chyba zadna nie boi sie lania :-) ej no nie uwierze ze nic sieu was nie dzieje. No moze nie macie za duzo czasu, ale zaniedbujecie to forum. Odezwijcie sie laski!!!!!




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

urszulakamila (offline)

30-03-2012 07:57:39

Ostrołęka
Witamsmiling smiley
Nie wiem jak Wy dajecie radę ogarnąć forum i obowiązki nad dzieckiem i domowesmiling smiley Chyba jestem niezorganizowanasad smiley Postaram się odpisać trochę..

renatas wcale się nie dziwię,że się rozczuliłaśsmiling smiley W końcu to poważa sprawa taki egzamin. A Basia się stresowała przed nim? Masz mądre dzieci to i test napisze na piątkęsmiling smiley Ja też kładę Alkowi koc na podłodze i on się tam przewala, bo już nie wiem co mam z nim robić.. Ciągle jęczy i najchętniej na rękach by siedział.. Ech.. Może kiedyś to minie.. Widzisz jak Oleńce pomogłą rehabilitacja? Mój synek obraca się na wszystkie strony, ale sam jeszcze nie umie usiąść, a posadzony może siedzieć z pół godziny - o ile się nim ktoś wtedy zajmuje. Z siedzenia przybiera pozycję do raczkowania i chwilę tak posiedzi i kończyny rozjeżdzają mu sięsmiling smiley Komicznie to wyglądasmiling smiley

pantonima powodzenia u okulisty. Trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze z Leonemsmiling smiley Jak znajdziesz chwilkę i będziesz mogła to bardzo Cię proszę prześlij mi swoją dietkęsmiling smiley Mój mail to urszulakamila(małpa)wp.pl

aziza suszone banany to zawsze lżejsze jedzenie niż zwykłe chipsysmiling smiley Ja kiedyś kręciłam hula-hopem, ale teraz zapomniałam jak to się robi..

ewka26pl Alek też mniej je ostatnio, chyba to przez kolejny ząbek, który już widać przez dziąsełko, ale niestety jeszcze sie nie przebił.. Mam nadzieję, że Amelce już lepiej..

madalena jak się miewa Marcel? Przechodzi mu trochę? Biedne te dzieciaczki tyle muszą się namęczyćsad smiley

karolajna jak przyjęli Cię w pracy? Ala na pewno bardzo tęskni za Tobą.. Zazdroszczę Ci tego,że pracujesz.. Sama chętnie bym się gdzieś wybrała do pracy, ale mimo setek wysłanych maili z cv i listów motywacyjnych brak odpowiedzi...

tatjana wracajcie szybko do domku zdrowi.. Współczuję Dominikowi.. Oby szybciutko wyzdrowiał..

anexik i tak Basia ładnie ważysmiling smiley Chyba jest najcięższasmiling smiley Rosną nam dzieciaczki, oj rosnąsmiling smiley

edzia jak Franio? Mam nadzieję,że wszystko jes dobrze i badania wyszły pomyślniesmiling smiley

U nas w miarę.. Bez zmian.. Noce nieprzespane.. Dziś wstawałam do synka 17 razy. Płacze mi przez sen i się srasznie kręci.. Mam nadzieję, ze to przez zęba...
Właśnie mój mąż dzwonił, że łamie go w kościach, jest mu zimno i ma biegunkę z wymiotami.. No to szykujemi się szpital w domu... Buziaki i zdrówka dla wszystkich...smiling smiley
A tu kilka zdjęć mojego urwisasmiling smiley

Mam serce dla Mamusismiling smiley

Nie umiem chodzić, ale uczę się jeździć na rowerzesmiling smiley

Z Mamusią...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 08:07 przez urszulakamila.

kasiaw30 (offline)

30-03-2012 08:02:24

Nowa Wieś k. Olsztyna
hej!
ja znowu po nieprzespanej nocy.dzieciaki budzily sie na zmiane.
a poza tym chyba jest cos ze mna nie tak bo chudne coraz bardziej ostatnio 1,5 kg w tydzien to za szybko jeszcz troche i wpadne w anemie.

Dziewczyny odezwijcie sie. CHOROWITKI CO TAM U WAS POLEPSZYLO SIE JUZ!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiamy zyczymy duzo zdrowka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


kasiaw30 (offline)

30-03-2012 08:07:32

Nowa Wieś k. Olsztyna
Urszulakamila "odpukac' ale Twoj maz moze miec poczatek grypy zoladkowej( biegunka i wymioty) oby nie .pozdrawiamy i tez zyczymy duzo zdrowka i przespanych nocy dla Alka.


A niewiem czy wiecie ale jestescie moim Kochankiem!!!!!!!!!!!!!1


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.