WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

madalena888 (offline)

27-03-2012 09:10:03

3city
Hej mamusie

ja pisze z komorki i dlatego nie mam polskich znakow. Marcel dostaje inhalacje, na szczescie udalo sie pozyczyc inhalator od siostry eMchaca i nie musielismy do szpitala jechac. Ale jesli do czwartku sie nie poprawi to niestety zakazny w gdansku :-(

szaga duuuuuuzo zdrowka dla maluchow. No i zeby szybko im przeszlo, buziaki :-*

Dziewczyny wiecej nie odpisze bo ten maly potwor drze sie wnieboglosy ale dziekije wszytkim za zyczenia zdrowka.
Odezwe sie jak potwor zasnie.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sara_85 (offline)

27-03-2012 09:47:53

szaga, madalena TRZYMAJCIE SIĘ!!! Zdrówka dla maluszków, oby wirusy szybko poszły. Madalena inhalacje powinny pomóc - Miłoszowi pomogły jak miał zapalenie oskrzeli ale niestety miał robione w szpitalu, trzymam kciuki żebyś nie musiała tam iść.


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaw30 (offline)

27-03-2012 11:18:54

Nowa Wieś k. Olsztyna
Witam po nieprzespanej nocy mala zrobila sobie dzis 2 godz przerwy w spaniu, a w dodatku niebylo w tym czasie pradu(swiatla)wiec ciezko bylo.Kolysalam mala i w myslach prosilam aby zasnela a Piotrus sie nieobudzil bo z 2 w ciemnosciach byloby trudno na maksa.


wszystkim chorowitkom zycze duzo zdowka(szybkiego powrotu do zdrowia)!!!!!!!!!!
Mamom ktore wrucoly do pracy usciski i uszy do gory bedzie dobrze chodz bardzo ciezko.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


kasiaw30 (offline)

27-03-2012 11:29:03

Nowa Wieś k. Olsztyna
Mam jeszcze pytanko jak dodajecie w ksiazeczkach zdrowia wzrost i wage (comiesiec) bo ja klikam aby dodac kolejna ale "niepojawia" mi sie miejsce w ktorym moglabym to wpisac .pojawia sie tylko ze moge edytowac lub usunac pierwszy wpis. mialam wczesniej sie o to zapytac ale zpomnialam i juz mam braki.wogole niemam czasu wpisac szczepien i pamietnik uzupelnic. pozdrawiam buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


renatas (offline)

27-03-2012 11:41:10

Witajcie,

Szaga matko, ty to się masz... Zdrówka dla dzieciaczków, a dla Ciebie mnóstwo siły... Ja nie wiem, jak ty do tej pracy wrócisz???!!!

edzia mysl pozytywnie, będzie na 100% dobrze!

sara powodzenia w pracy...

I nic więcej nie napiszę, bo się Olcia drze... dzisiaj chyba zęby jej dokuczają, bo nic nie można przy niej zrobić. i jest na maxa śpiaca, bo od 2 tygodni bardzo kiepsko sypia w ciągu dnia...

pozdrawiam i do potem, mam nadzieję...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sara_85 (offline)

27-03-2012 12:15:34

Kasiaw30 wchodzisz: „Książeczka zdrowia” – zakładka na górze „Książeczka” – wchodzisz tam gdzie wykres wagi w „edytuj” i po prawej stronie pod wykresem i tekstem jest różowe pole „Dodaj nowy wpis” i powinno wyskoczyć pole do wpisu z aktualną datą, powodzenia smiling smiley
renatas a smarujesz jej żelem? Ja mam taki Calgel i fajnie znieczula chociaż na chwilę i wtedy Miłosz zasypia.


[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

27-03-2012 12:46:00

Witam,

Przepraszam że znów po przerwie ale nie daje rady sad smiley mały daje mi tak popalić że wysiadam już do tego wiosenne porządki sad smiley ciągle tylko u mnie na rękach i tyle ... noce znów były nieprzespane bo drugi ząbek szedł ale w końcu się przebił i mam nadzieję żę w końcu będzie lepiej , w końcu nie może być cały czas taki marudny..........chyba.....

W czwartek mamy zaległe szczepienie i w końcu się dowiem ile mój łobuz waży i mierzy smiling smiley

Dużo zdrówka dla wszystkiech chorowitych wrześniątek (a widzę żę jest ich troszkę) i cierpliwości dla ich mamuś :joliecouette: trzymajcie sie kochane napewno wszystko będzie dobrze :joliecouette:

I powodzenia mamusiom które wróciły już do pracy :joliecouette:

To by było na tyle bo terrorysta mnie wzywa ........

Miłego dnia mamusie :joliecouette:

kasiaw30 (offline)

27-03-2012 14:26:08

Nowa Wieś k. Olsztyna
Sara dzieki za pomoc, ale mimo wszystko jak klikne na' dodaj nowy wpis" na rozowym polu to pozniej mam edytuj lub usun pierwszy wpis


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


sara_85 (offline)

27-03-2012 18:22:47

kasiaw30 [ebobas.pl] napisz do MAMY smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

renatas (offline)

27-03-2012 19:37:57

Witajcie Mamusie,

My dzisiaj po 3 godzinach spaceru - chyba ze 4 km zrobiłam... Ale Olka w końcu się wyspała, chyba.
Wczoraj wieczorem poprostu padłam. Przeziębienie + zmęczenie zrobiły swoje. A wczoraj właśnie miałam niezły maraton. Zaliczyłam trzech lekarzy - okulistę, wizytę kontrolną z Oleńką u pediatry i wieczorem gina.
A w domu niezły syf, Ola dzisiaj niewiele dała zrobić. Może jak zaśnie wieczorkiem to coś podgonię, chociaż po tym dzisiejszym marszu to nie wiem czy dam radę...
Jutro już zaczynam powoli robić zakupy przedświąteczne - groszki, majonezy - żeby się nie stargać przed samymi świętami. Bo święta jak zawsze u mnie smiling smiley

Carolajna są dwie diety: Sary i Pantonimy. Ja jestem na diecie Pantonimy smiling smiley

Pantonima duża buźka za tą dietę. Mleczko się chyba normuje, w każdym razie jest lepiej, ale też pozwalam sobie na maleńkie odstępstwa narazie i piję herbatę laktacyjną. Ale dietka już działa, dzisiaj na wadze zobaczyłam 69,9 - byłam w szoku i bardzo mnie to zdopingowało... Mój eM już niby widzi poprawę, ale jemu to nie wierzę... on cały czas widział, ze ja chudnę, nawet jak tyłam winking smiley

Sara smarujemy dziąsła zelem, ale to na krótko działa. I to chyba nie jest jedyny powód, bardziej mi to wygląda na lęk separacyjny. ona się świetnie bawi sama, jak ja siedzę obok, nie musze nawet do niej mówić, ale musi mnie widzieć. Jak tylko się oddalam jest wielki płacz i to taki histeryczny z symulacją kaszlu... Niezła aktoreczka mi rośniewinking smiley

Kupiłam wczoraj w aptece żel na płaski brzuch i smukłą talię MORPHO - SLIM firmy Lierac - farmaceutka bardzo zachwała. Nie był tani, ale ponoć klientki bardzo sobie chwalą - zobaczymy.
Preparaty Vichy mi narazie odradzała ze względu na karmienie piersią, ze jednak trzeba uważać co się stosuje.

Zmykam rodzince kolacyjkę przygotować...

Dobrej nocki...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.