WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Carolajna (offline)

24-03-2012 20:31:46

Krk
dziewczyny co to za dieta???nie moge znalezc watku w którym była mowa o tymtongue sticking out smileybo to juz dasc dawno byłosmiling smiley))

100lat Saro:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

24-03-2012 21:02:44

Bruksela
Sara najserdeczniejsze życzeniaurodzinowe baloniki I bezstresowego powrotu do pracybuziak od dziecka

Stokrotka spóźnione życzenia urodzinoweurodzinowe baloniki

Renatas super,że Olci się poprawia.Powodzenia w stosowaniu diety.

Anexik ja mam krem Mustellę 50+ i Vichy 50 dla dzieciaczków.Delikatna opalenizna Basieńce nie zaszkdzi a słoneczko bardzo ważne i pomocne przy wit.D3

Pantonima jesli jestes aktywną mamusią ,to taki wózek super sprawa.Tutaj one są bardzo popularne.Mieszkam w dzielnicy"parkowej" ,to co dzień widzę aktywne mamy z takimi wózkami,biegąjace razem ze swoimi maluchami i te przyczepki do rowerów też są super.Mamy często "dostarczają "maluchy do szkoły w ten sposób. No to miałaś szczęście,że trafiła Ci się tak kompetentna niania.

Karolajjna jak Alusia znosi rozłąkę?

Nikita samopoczucie do banisad smiley A będzie jeszcze gorzej ,został mi tylko tydzieńsad smiley Może u Natiego ,to "lęk separacyjny",który ujawnia sie u maluchów w 7-8 m-cu [link widoczny po zalogowaniu]

Przepraszam,że nie odpisze na posty ,ale kompletnie nie mam czasusad smiley
Mam nianię od piątku,przez 3 tyg mieszkać będzie z nami,ale muszę szukać drugiej...
Ta została całkowicie zawłodnięta przez Roxi a dla Alanka muszę szukać drugiejgrinning smileyTak moja córcia czuła się zaniedbywana,że teraz ninia jest na jej wyłączność przez 24godz na dobę, nawet kofany tatuś zszedł na 2 plan...

Pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli.
Jejku spojrzałam na suwaczek Alanka i mnie olsniło: mój syn skończył dziś 7 m-cy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-24 21:07 przez szaga.

edzia9664 (offline)

24-03-2012 21:21:29

Hej kochane

Przepraszam że nie pisałam ale tak pięknie się zrobiło że całymi dniami jesteśmy na dworze

sara STO LAT kochana smiling smileysmiling smiley ja we wtorek skończyłam tyle latek smiling smiley a dziś wyprawiałam,zrobiłam grilla

szaga Roxi rządzi hehehe

renatas trzymam kciuki aby Oleńce przeszło jak najszybciej.

U Frania posiłki przedstawiają się następująco:

6.00- 210 ml mleka
8.00-troszke jogurciku dla dzieci po 6 miesiącu
9.30- ok.120 ml mleka
12.00-12.30 obiadzik
15.00 ok. 130 ml mleka
18.00 deserek na dobranoc
20.00 ok 200 ml mleka

Do tego ok 100 ml soczku 50/50 z wodą i herkatka

Teraz z czystym sumieniem moge Wam polecić masaż próżniowy super sprawa ciałko wygląda całkiem inaczej,mniej celulitu po 3 zabiegach!! Jestem pozytywnie zaskoczona
Następna rzecz znalazłam bardzo dobrą rzecz na pozbycie się brzuszka i boczków, fryzjerka z salonu kosmetycznego stosuje od miesiąca ( 8 miesięsy po ciąży) to np. [link widoczny po zalogowaniu] , [link widoczny po zalogowaniu] ( dwie wersje cenowe,inna waga itp) miała mega brzuch a teraz widać dużą poprawe,ja kręce od tygodnia po 25 min dziennie i mam już róznice,boli bardzo,ale warto



Uciekam na piwko do męża,wypije wase zdrowie


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-24 21:24 przez edzia9664.

renatas (offline)

24-03-2012 22:24:00

Edzia to czemu się nie chwalisz!!! STO LAT !!!

Stokrotka Ty też chyba już miałaś urodzinki- Wszystkiego najlepszego!!!

Ile marcowych Mamus mamy smiling smiley Ale imprezujecie dzisiaj, dziewczyny!!!

Szaga Buziaki na Alanka!

Pozdrawiam i idę spać. Jestem strasznie głodna, nie wiem jak Pantonima to wytrzymała...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-24 22:27 przez renatas.

sara_85 (offline)

25-03-2012 09:57:28

Dziewczynki dziękuję za życzenia, jesteście WIELKIE! smiling smiley
kasiaw30 pytam o tą spacerówkę bo Miłosz jeszcze ma sporo miejsca w gondoli, sam nie siedzi ale już mi nie chce leżeć we wózku jak nie śpi i muszę go sadzać, nie wiem co robić bo chciałabym go jeszcze w gondoli wozić, jak śpi ma wygodniej a jak nie śpi i siedzi to nie ma pasów i jest niebezpiecznie, w spacerówce mam wrażenie, że mu niewygodnie, ona jest jakaś dziwna, doradź co mam robić bo już nie wiem czy mam ładować go dalej w gondolę czy w spacerówkę
renatas oj nie martw się wiekiem, masz tyle lat na ile się czujesz smiling smiley
Anexik nie ma za co, daj znać jakie efekty, trzymam kciuki smiling smiley po tygodniu już powinien być efekt tylko nie waż się codziennie bo zwariujesz smiling smiley
Carolajna dieta jest moja smiling smiley daj maila to Ci prześlę.
szaga dzięki za życzenia bezstresowego powrotu do pracy smiling smiley chyba dostane przydomek największej panikary z tego powodu smiling smiley nadal nie moge się pogodzić z tym, że muszę wrócić do pracy, ryczeć mi się chce ale jak sobie pomyślę, że y jesteście i nie jestem sama tak mi jakoś lżej smiling smiley Serio szukasz drugiej niani?
edzia to dla Ciebie też sto lat! Dlaczego się nie pochwaliłaś?


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaw30 (offline)

25-03-2012 11:37:35

Nowa Wieś k. Olsztyna
Edzia sto lat spelnienia marzen i duzo zdrowka!!!1

Sara ja na Twoim miejscu wozilabym go jeszcze w gondoli to lepiej dla jego kregoslupa ja wiem ze ciezko go teraz utrzymac gdy probuje siadac ale mysle ze gondola bedzie lepsza.Lepiej mu spac, kregoslup niebedzie nadwyrezony.ja tez wozilabym jeszcze w gondoli gdyby byla wieksza niestety mam kiepska i musze wozic ja w rozlozonej na plasko spacerowce.

Szaga musze Ci podziekowac.Otoz pisalam juz ze jak cwicze z mala to bije jej brawo i wtedy ona cieszy sie i chetniej cwiczy.gdy napisalas ze bijesz swojemu malemu brawo jak zje jedzonko nagla mnie olsnilo i jak dawalam jej jedzonko bilam jej brawo i dzieki temu zaczyna chetniej jesc a przynajmniej niezaciska juz buzi i nawet dzis sama sie upomniala abym jej dala kaszke takze postep maly ale jakze wazny.jeszcze raz dziaki.

jesli "chodzi" o faldke na brzuchu to ja nadal smaruje kremem na rozstepy i ujedrnienie skory kupilam go jak bylam w ciazy i zostalo mi go duzo wiec smaruje nim brzuch nadal z tym ze niesmaruje brzuch tak jak wsmarowywuje sie balsam do ciala tylko tak jakby go sciskala(szczypala)czuje wtedy lekki bol ale mi pomoglo faldka sie zmniejszyla.kobieta w aptece mi tak doradzila jak kupywalam go aby nie miec rozstepow bo szczypanie powoduje ze tluszczyk lepiej sie 'spala"cos jakby cwiczenia.mama nadzieje ze rozumiecie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


sara_85 (offline)

25-03-2012 18:16:18

Dziewczyny dajcie mi status największej panikary z powodu powrotu do pracy sad smiley zaraz się pobeczę thumbs down Oj ciężko sad smiley sad smiley Jak to się stało, że już jest koniec marca? Dopiero był wrzesień nie macie takiego wrażenia?

To mój skarbuś jak miał 2 dni:


kasiaw30 pewnie masz rację, spróbuję go przekonać do leżenia w gondoli jeszcze jakiś czas.


[link widoczny po zalogowaniu]

urszulakamila (offline)

25-03-2012 20:31:38

Ostrołęka
W końcu jestem.. Ufff.. Mimo zmiany czasu moje dziecię zasnęło po kąpieli o 20.00smiling smiley ja te zaraz mykam spać..
Gratuluję dzieciaczkom kolejnych i pierwszych zębówsmiling smiley Alkowi chyba idą teraz zęby na górze, bo dziś niechcący podczas jedzenia dotknęłam mu dziąseł łyżeczką i był ryk,że ho ho....
Edzia, Stokrotka, Sara sto lateksmiling smiley A dla Sary jeszcze życzenia lekkiego i "bezbolesnego" powrotu do pracy.. I gratuluję awansu..
Sara wyglądasz świetnie.. Czy ja też mogę prosić o przesłanie diety? Proszę.................................smiling smiley mój mail to urszulakamila(małpa)wp.pl


Wasze dzieci dużo mleka piją.. I jedzą w ogóle.. Alek jeszcze ani razu nie wypił na raz wiecej niż 150 ml mleka..Najczęściej pije 120.. Do tego jakiś jogurcik, duży sloik obiadu i deserek.. Nie zawsze zje kasze.. Ale tydzień temu na szczepieniu ważył 8660g.. Wiec chyba nie mało.. Sama już nie wiem...

Przepraszam,że tylko tyle, ale teraz już padam z sił.. Jutro odpocznę, bo mąż ma wolne.. A tak to ciągle w pracy...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

25-03-2012 21:13:39

3city
Witam

U mnie totalna masakra, Marcel jak był pogodnym dzieckiem, które samo się sobą zajęło, tak teraz jest płaczliwym marudą. Nikita mi go przechwaliła i wyje non stop i o wszystko sad smiley
Mąż ma dość i cieszy się że jutro idzie do pracy sad smiley a ja będę miała koszmar. Ledwo żyje wiec przepraszam ale nie odpiszę. Jutro poodpisuję.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-25 21:14 przez madalena888.

szaga (offline)

25-03-2012 21:15:15

Bruksela
Edzia sto laturodzinowe baloniki Jak tam wyjaśniła się sprawa z Frania miedniczkami?

Sara jestem z Tobąbuziak od dziecka Doskonale wiem,co czujesz.Najgorsze jest pogodzenie się z myślą,że zostawia się dziecko i jest się złą matką sad smileysad smileysad smiley
Jesteś w o tyle komfortowej sytuacji,że Miłoszek zostanie z Twoją mamą i wiesz,że o to nie musisz się martwić,że stanie mu sie krzywda lub będzie miał złą opiekę.
POWODZENIA!!! Będzie dobrze nie ma innej opcjismiling smileysmiling smileysmiling smiley

Dobrej nocki.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.