MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

19-02-2014 11:32:28

D-wo-Koszalin
hej dziewczyny smiling smiley ależ się rozpisałyście grinning smiley wczoraj miałam trochę zawalony dzień i wieczorem nie miałam siły odpalić laptopa.
Byłam u urologa.Trafiłam na lekarza cudo . prawa nerka teraz mnie boli dlatego, że zrobił mi się lekki zastój moczu, mała musi uciskać. poza tym bez zmian kamienie jak były tak są i teraz pozostaje mi sie modlić zeby kolka mnie nie złapała i żadna gorączka jak to wystąpi mam wzywać karetkę i na sygnale do szpitala. wczoraj byliśmy u 6 tygodniowego chłopczyka. kurcze zazdroszczę już tej mojej koleżance ze ma bobaska juz przy sobie ahh. Mała znowu mnie straszy sad smiley wczoraj baaardzo rzadko ją czułam a dziś jeszcze ani razu a jest po 11. mam nadzieję że się tylko tak ułożyła, bo zawału dostaję a na wizytę prywatnie idę dopiero w poniedziałek. jak dziś też bedzie lipa z ruchami jutro chyba pójdę gdzieś do lekarza...

*ja baldachimu nie kupuję, uważam, ze jest to włąśnie siedlisko kurzu i jakoś mi się nie podoba.
*co do kołderki i ochraniacza na łóżeczko to my z mężem kupiliśmy. kołderka w końcu sie przyda a ochraniacz jednak będzie chronił dziecko żeby np główki nie włożyło miedzy szczebelki smiling smiley
*kosmetyki do kąpieli kupiliśmy i hipp całą serię od 1 dni życia. patrzyłam na nivea ale w rossmannie nie znalazłam od 1 dni życia;/ na początku chcieliśmy kupić olliatum ale mąż rozmawiał z pediatrą i ten mówił żeby nie kupować dziecku od razu od atopowej skóry czy jakieś wrażliwej. na początku kupić normalne a dopiero jakby coś się działo to zmienić. do pupy sudokrem, aspirator do noska też kupiliśmy
*wkład do wanienki na poczatku kupiliśmy ten z gąbki a później dokupiliśmy taki na przyssawki a na to pielucha tetrowa. zobaczymy czy się przyda.
*nad laktatorem się zastanawiam ale chyba decyzję podejmę po porodzie jak coś to mąż poleci do apteki i kupi ale jak bede musiała kupić to zwykły z avent.
*przewijak kupiłam taki co można kłaść na łóżeczko i np na szafkę. myślę,ze to dobra sprawa.
Paula idź na zakupy z mężem smiling smiley

Sebata GRATULUJĘ :*:*:*

tak mi ręce i palce puchną, że musiałam zdjąć obrączkę i pierścionek teraz czuję się jakby mi czegoś brakowało smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

19-02-2014 11:46:38

D-wo-Koszalin
Paula koleżanka mi wczoraj pokazywała ten leżak do wanienki i mówi że rewelacja, jest zadowolona smiling smiley

Zokiki dobrze, że z sunią już jest dobrze smiling smiley też dzisiaj mam dzień przed kompem bo nie mam planów a mąż w pracy smiling smiley

Ja zostawiłam i poprałam( w kwietniu popiorę jeszcze raz) te w rozmiarze od 0-3 miesięcy ale mam ich o wiele za dużo ledwo do szafy mi się pomieściły smiling smileya później jak bedzie mała wyrastać to wyciągnę i popiorę większe. muszę jedynie kupić rzeczy dla siebie jak podkłady itp. ale to już nie taka przyjemność jaka była przy kupowaniu rzeczy dla Nadii smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

19-02-2014 14:06:12

Wiecie co kochane jak tak piszecie doświadczone mamuśki o tej wanience to chyba faktycznie na początek zdecyduję się na zwykłą, ewentualnie ten wkład kupię bo na prawdę boję się żeby takiemu maleństwu krzywdy nie zrobić sad smiley , najwyżej będę suszyć i myć, będzie ciepło to chwila moment na dworze przeschnie ...
Ewa i radmag jak wyglądały te wkłady z których korzystałyście ??

radmag koniecznie daj znać jak po wizycie i co u maluszka ;p

Ewa super cena tego laktatora Tommee Tippe smiling smiley powiedz używałaś tych butelek dla dziewczynek swoich Tomme Tippe bo palnuję kupić właśnie na początek 1 butelkę Closer to Nature i smoka ortodontycznego dla malucha ????

Ten klin właśnie dostałam do materacyka Hevea i się właśnie zastanawiałam czy trzeba bo zawsze każdy mówił że dzieci na płasko powinny a faktycznie poczytałam i się cieszę że go mam ! na pewno będę od początku używać , powiedz jeszcze czy się go kładzie pod materac czy na materac????


Paula super sówki !!! Fajny też ten wkład , wygląda na całkiem praktyczny !
Paula co do prania ja też jestem przerażona bo tyle tego jest że chyba tydzień będę prać i prasować haha

Kasiu super tak szybko będziesz miała wózeczek ! ja muszę trochę poczekać hehe jaki kolor wózka wzięłaś ???

Strzałka też mój lekarz mówił że niby nie powinno się tak na wszelki wypadek tych emolientów kupować tylko jak faktycznie jest potrzeba i już sama nie wiem bo kupiłam nivea baby nutri (żel, mleczko, krem sos, ) i się zastanawiam czy nie dokupić oilatum jakby co .... :/
też świetny ten wkład do wanienki teraz to już w ogóle mam mętlik grinning smiley
Kochana oby te nerki Ci się nie odzywały już więcej sad smiley(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

19-02-2014 14:41:33

Strzałka i Lilka ten wkład do wanienki to myślałam, że już takiego nie dostanę. Bo w sklepach takich już nigdzie nie ma a ja pamiętam jak moja mama brata 15 lat temu na takim kąpała. Myślałam, że teraz to już tylko te z gąbki są. Ale na allegro wynalazłam i kupię na pewno. Bo pamiętam, że mama zdejmowała po kąpaniu materiał i chwila moment suchy był a jak się naderwał to uszyła sama nowy winking smiley
Strzałka dobrze, że lekarz w końcu jakiś konkretny się trafił i mam nadzieję, że już Cie bóle nie złapią :*
Ja dzisiaj za oknem mam zgniliznę i jakaś ciapowata jestem :/ nawet sobie poryczałam aż pies przyleciał zobaczyć co się dzieje. Stał w drzwiach i pojękiwał bo nie wiedział o co chodzi. Na szczęście za godzinę mąż wraca z pracy może do miasta podjedziemy

kasia1179 (offline)

19-02-2014 15:27:13

Kołobrzeg
ewa ta poduszka klin naprawdę fajny wynalazek, kiedyś takich nie było i strasznie się baliśmy żeby Maja nie ulała jak się przekręci na wznak, jak polecasz to się zdecyduję na zakup smiling smiley
Zokiki dobrze że z sunią już lepiej smiling smiley Może miała gorszy dzień winking smiley
Strzalka dobrze że trafiłaś na lekarza fachowca bo jak się okazuje w dzisiejszych czasach o takich ciężko, ja też już obrączkę noszę na łańcuszku na szyi bo na palcu ciasno się zrobiło smiling smiley I jak tam Nadia się odezwała?
Lila ja się zdecydowałam na wózek w kolorze czarno-niebieskim, dla chłopca jakoś mniejszy wybór kolorów, a że ja nie przepadam za zielonym to wyszedł niebieski smiling smiley
U mnie dzisiaj też "zdołowany" dzień, jakoś bez humoru. Też czekam na mżonka (męża smiling smiley) bo przynajmniej jest do kogo buzię otworzyć.
Ja od kilku dni zauważyłam zmianę w ruchach synusia. Teraz go bardziej czuję na dole i w pionie do góry, także może się odwrócił, bo wcześniej był w poprzek. I te ruchy to są takie solidne kopniaki ale też takie przepychanie pod skórą z prawa w lewo i z powrotem. A dzisiaj testuje moją wytrzymałość bo "siedzi" pod prawym żebrem i cały czas uwiera, nawet ciężko mi siedzieć smiling smiley
Aha i jeszcze jedno mi się przypomniało. Mi lekarka mówiła że jeżeli dziecko nie ma problemów z odparzeniami to lepiej zacząć od czegoś "lżejszego". Ja używałam linomag-maść i się super sprawdzał, później musieliśmy włączyć sudocrem, ale to jak już była starsza


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

19-02-2014 16:02:26

D-wo-Koszalin
Lila ja myślę, że nie ma co kupować teraz. jak się nie sprawdzi nivea to w tedy dopiero kup .

Paula ja też już dziś ryczałam smiling smiley ale nie wiem czy przez pogodę czy przez te ruchy Nadii. dobrze, ze Twój zaraz bedzie w domku to na pewne bedzie Ci lepiej :* mój dopiero rano wraca i wieczorem znów jedzie...

Kasia wózek w takich kolorach super dla chłopca też bym niebieski wybrała smiling smiley Nadia się ruszyła ale tylko przekręciła i z 2 razy kopneła ale jej ruchy poczułam nie takie jak zawsze tylko jakby przez watę. mam nadzieję, to tylko jej leń i się akurat tak przekręcila. o to nieźle Kajetanek się ułożył ze tak Cię uwiera hehe.
też właśnie słyszałam o tej maści linomag moze się skuszę smiling smiley

dzisiaj to w ogóle jakiś dzień kiepski. pada i szaro taki na doła ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

19-02-2014 18:42:42

Wisła
Hej moje Kobietko -Mamusie smiling smiley

Ja jakos nie mam natchnienia ostatnio do pisania.........
Ale tak czytam Was - i widze ze juz wzielyscie sie za pranie ciuszkow.... Ja tez mam uprane i zastanawiam sie czy je w ogole prasowac...... czy jest sens.... Czy tylko je posegregowac rozmiarami i wsio. One sa uzywane i wyprane na swiezo....

Laktator mam - wlasnie ten zwykly z apteki za 30zl - dostalam od kolezanki- ktora go nie uzyla ani razu, bo mowila ze pokarm spuszczala recznie pod prysznicem bo nie bylo innej potrzeby smiling smiley Tez moze i mi sie nie przyda i podam dalej smiling smiley

No i popatrzcie na swoje suwaczki - to juz niedlugo........................................

Ja w piatek mam wizyte na 14.15 a w poniedzialek jade wreszcie na to echo serduszka - sie wreszcie doczekalam terminu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

radmag87 (offline)

19-02-2014 18:42:51

Wołomin
LilaC - ja mam teraz i przy pierwszym dziecku tez taki mialam [link widoczny po zalogowaniu]

po wizycie chyba ok. Morfologia troche mi sie sypie, ale to moze być jakaś infekcja. No i trochę się przestraszyłam, bo gin mi powiedziała, ze mała ma już koleją wizytę puls 160 . A to tak na granicy. Mam się nie martwić, ale kazda taka informacja trochę daje do myślenia. Mam ruchy obserwować i poczekamy do następnej wizyty 12 marca .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

19-02-2014 18:45:12

Szczecin
strzałka Nadia napewno rusza sie normalnie i jest tylko tak ułozona.. pamietajmy ze z kazdym tygodniem ruchy juz nie beda takie jak teraz... dziecko ma coraz mniej miejsca... i po za tym ruchy od 30 tygodnia staja sie zupełnie inne niz wczesniej smiling smiley wiec napewno wsyztsko jest ok..

co do wanienki to jak kupiłam zwykla wanienke smiling smiley i gąbke taką na dno... z mackiem tez tak miałam i wszytsko było ok grinning smiley ,baldachimu tez nie polecam.. zbiorowisko kurzu i brudu grinning smiley

ja kupiłam laktator 2 w 1 aventa.. ze moge sciagac recznie i tez elektrycznie mam nadzieje ze ebdzie ok grinning smiley
wczoraj kupiłam sporo ciuszków na strone sklepu internetowego ; 5-10-15.. fajne sa ciuszki i sa duze promocje grinning smiley i przesylka kurierem 0 zł.


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

19-02-2014 18:45:17

Wisła
A TE CO MAJĄ DOŁA I ZŁY HUMOR PROPONUJE CZEKOLADĘ WEDLA Z TRUSKAWKAMI, ALBO PĄCZKA OPONKE Z BIEDRONKI (SA BEZTŁUSZCZOWE) ALBO CHIPSY tongue sticking out smiley ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.