MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

03-02-2014 16:58:41

W ogóle bardzo bardzo Wam dziękuję za wsparcie i miłe słowo ! cieszę się że mogę tutaj z Wami popisać i się trochę wyżalić
Jesteście kochane :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asiula23 (offline)

03-02-2014 17:38:45

Gródek
Lila: Po to tu jestesmy, zeby sie wspierac na wzajem. Wiem o czym mowisz z ta ginekologia, bylam u siostry i na korytarzu lezalo tyle dziewczyn czekajacych na lozka. Szok. A ja znow w pociagu smiling smiley Zycze nam wszystkim, bysmy szczesliwie dotrzymaly rozwiazania.


StrzalkaMa (offline)

03-02-2014 18:11:26

D-wo-Koszalin
KASIA kurcze jak nie urok to sraczka... zawsze coś ;/ daj znać co Ci jurto lekarz powie. dużo zdrówka dla Was :*

ZOKIKI ja chyba bym sie na razie nie decydowała na taka pakę pieluch, nie wiadomo jak dzidzi tyłek zareaguje na nie.

ASIULA Super, ze po wizycie wszystko dobrze smiling smiley

LILA ta luteine to dali Ci na skróconą szyjkę? czyli urolog nic nie znalazł? oby te cholerstwo Cię już nie złapało. najważniejsze, ze jestes w domu smiling smiley masakra z tą dziewczyną ;/ widze ze w każdym szpitalu tak jest. jak ja lezałam teraz na patologi ciąży to było tyle kobiet ze odsyłali je do domu i kazali na nastepny dzien przyjsc bo miejsc brakowało. tylko miejsce na sali sie zwolniło to za 5 minut kolejna kobieta już leżała.

powiem Wam ze w tym netto to drogo mają niektóre te rzeczy, ja przewijak usztywniany kupiłam teraz w sklepie z dzieciecymi artykułami za 45 zł a tu 60 zł .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-03 19:51 przez StrzalkaMa.

StrzalkaMa (offline)

03-02-2014 18:29:16

D-wo-Koszalin
właśnie dziewczyny. co myślicie o pampersach? ja tak sobie myślę, ze właśnie lepiej na początek kupić małą paczkę np Pampers i zobaczyć czy bobas nie bedzie miał na nie uczulenia ale nie wiem czy mam racje. jak na razie kupiłam małą paczkę pieluch 1 pampers tych białych do szpitala. a z checią kupiłabym też dużą pakę pampersiaków ale się właśnie boje ze małej tyłek jeszcze nie zaakceptuje tych których kupie i bedzie trzeba wywalić.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-03 18:30 przez StrzalkaMa.

Zokiki (offline)

03-02-2014 19:00:56

Świebodzin
Lila, super, że już jesteś w domku. Oby już Cię tak mocno nie bolało :* W domu też możesz leżeć i wypoczywać, a w szpitalu i tak Ci nie pomogą. Nie wiedziałam, że na ginekologii jest takie przepelnienie. Ostatni raz byłam jakieś 6 lat temu i nie widziałam tragedii. Ciekawe jak w moim szpitalu.

Asiula, a gdzie Ty tak podróżujesz tymi pociągami? Ciepło chociaż jest? smiling smiley
Fajnie, że wizyta się udała i że cukier masz w normie.

Strzałka, ile sztuk pampersów jest w tej paczce, którą kupiłaś do szpitala? Oryginalne pampersy są jedne z lepszych, ale nie wiadomo jak pupa dzidzi akurat na te zareaguje. Może rzeczywiście się wstrzymam i kupię małą paczkę na początek. Ale nie uważam, że się od razu zmarnuje taka paka. Można oddać komuś potrzebującemu albo odsprzedać smiling smiley

Dzisiaj przyjechała w odwiedziny moja mama.Dopiero zobaczyła mój brzuszek smiling smiley Przywiozła mi całą torbę ubranek i razem je sobie oglądałyśmy. Jest wśród nich sweterek po mojej najstarszej siostrze, która ma już 30 lat. Tak się uchował smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

03-02-2014 19:03:12

Zokiki cena tych pamperów jest oki tylko ja nie widzę tam w netto rozmiarów dla noworodków,
tam się zaczynają od pampers midi a to dla dzieci 4-9 kg, więc za duże na początek
my będziemy potrzebować jeżeli chodzi o firmę Pampers to albo New baby (1 lub 2) albo premium care (1)
Ja też będę czekać na jakąś okazję i kupię większą paczkę pampersów bo wtedy cena jest niezła.

Strzałka co do firmy pampers to jest chyba najdroższa i najlepsza marka więc nie strasz grinning smiley Jak dziecko na nie miałoby uczulenie to wątpię żeby np jakieś Huggies, toujurs, happy czy inne tańsze odpowiedniki miały być lepsze.

Strzałka no ta luteina na szyjkę, konsultacja tak miała być z urologiem ale się nie doczekałam, tylko sami mi robili usg no ale wiadomo urolog to urolog ale co tam trzeba było szybko opuścić szpital i nie ma czasu na konsultacje :/

Strzałka za 45 zł kupiłaś ten przewijak to bardzo dobra cena. A powiedz to taki na łóżeczko z nóżkami -kołeczkami czy taki bez tego na komodę albo coś stabilnego ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

03-02-2014 19:14:19

D-wo-Koszalin
Lila powiem ci że z tymi pampersami śmiesznie bywa. kumpeli z pracy siostra urodziła w październiku malucha i na Pampers miał uczulenie na te huggies tez a kupiła z biedry i jak ręką odjął hehe. my kupiliśmy taki co można i na lóżeczko i na komode położyć. jak sprawdziliśmy w sklepie na takim łóżeczku jak my mamy to jest stabilne. ale nie ma kółeczek itp. Jakaś masakra! jak oni Cie mogli wypuścić ze szpitala bez konsultacji z urologiem?! idioci nie lekarze masakra.... ja miałam konsultacje 5 dni pod rząd i to też w weekend co najlepsze. szkoda słów na tych lekarzy masakra jakaś. radziłabym Ci zapisac się do urologa w poradni żeby skonsultować to. wiesz jak urolog to sprawdzi przez usg to urolog a nie ginek. jak powiesz ze jestes w ciąży to powinni Cie szybko przyjąć.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

03-02-2014 19:40:01

Lila dobrze że Cię wypuścili ze szpitala. W domu zawsze lepiej smiling smiley a do urologa idź jak Strzałka radzi. Nawet prywatnie jak coś. Ale z tymi sankami to akcje dziewczyna miała ałć.. Dobrze, że link do gazetki się przydał smiling smiley
Strzałka ja kupiłam tan rożek w netto dzisiaj za 25 zł. Nie jest jakiś sztywny ale mięciutki za to. Na ostatni niebieski się załapałam.
Co do pampersów ja jeszcze doświadczenia nie mam ale rozmawiałam na ten temat z psiapsiółą ona juz drugie dziecko chowa i mówiła mi, że pampersy są takiej samej jakości jak dada z biedronki. A w żadnym wypadku huggiesy bo się zbrylają od siuśków i kupki. Ja raczej kupie małą paczkę pampersów i małą paczkę dada i porównam które lepsze.

kasia1179 (offline)

03-02-2014 19:52:11

Kołobrzeg
Asiula super że glukoza Ci wyszła dobra, już masz z głowy smiling smiley
Lila dobrze, że już w domku, ale ja też jestem bardzo zdziwiona że wypuścili Cię beż konsultacji z urologiem.Teraz leż i odpoczywaj a napewno wszystko będzie dobrze smiling smiley
Paula dzięki za linki, ale też mi się wydaje że ceny w netto nie są bardzo atrakcyjne. Ja przewijak też kupiłam dużo taniej, taki na łóżeczko ze stopkami. Za to w lidlu już jest dużo lepiej. Ja często tam kupuję i ubrania są naprawdę dobrej jakości i bardzo ładne. Mi się bardzo podoba ta kołderka/narzuta, później jak dzidzi zaczyna siedzieć i się więcej ruszać to fajna sprawa. No i ja napewno kupię proszek do prania lovella bo też dobra cena. A jeżeli chodzi o pampersy to też mi się wydaje że tam są większe rozmiary, a takich maluszków nie ma.
Strzalka ja jak Maja była mała używałam pampersów, bo od tych np. z biedronki ją zawsze wysypało. Ona od małego miała problemy skórne i była wrażliwa na wszelkie zmiany. Później jak była starsza to bardziej sprawdzały się huggies bo pampersy często przeciekały
Zokiki fajnie tak oglądać ciuszki, tym bardziej jak przetrwały tyle lat, bo wtedy ożywają wspomnienia smiling smiley
A i mi bardziej pasował miękki rożek, bez usztywnienia, jakoś tak dzidzi lepiej się układało smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

03-02-2014 19:53:48

D-wo-Koszalin
Zokiki ale super z tymi ciuszkami smiling smiley w tej paczce są 33 sztuki pieluszek


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.